يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » تبریک به مناسبت روز تولد دوست عزیز آدم حاجی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 تبریک به مناسبت روز تولد دوست عزیز آدم حاجی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
libero
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 11:10    عنوان: تبریک به مناسبت روز تولد دوست عزی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

Happy Birth Day

Applause Applause Applause
اگر اشتباه نکنم امروز 1385/2/16 روز تولد دوست عزیزمون جناب adame_haji هست

من تولدشون رو تبریک میگم و برای ایشون آرزوي سلامتی دارم

امیدوارم که هزاران سال زنده باشند Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
libero از این تاپیک تشکر میکنم 
mehdi2
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 12:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

من هم یه چیزایی شنیدم! انگار مدیر و معاون این سایت، فرزندان اردیبهشتند.
خب من هم تولد adame_haji را تبریک می گویم. امیدوارم او هم در آبان ماه جبران کند!

["به قول لیبرو"]
Happy Birth Day

اما به جای هزاران سال، برایش یک عمر خوبی و خوشی و برکت آرزو می کنم!
تبریک و تبریک و تبریک%
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 14:20    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

Surprised Surprised
سلام؛

مگه محمد هم ارديبهشتيه؟! Surprised

بابا هم‌ماهي Very Happy

توليدت مبارك (خداييش به اشتباه تايپ كردم "توليدت"، گفتم بذار محض شوخي هم كه شده همونجوري بمونه Very Happy )

شوخي كردم،

.:: تولدت مبارك ::.

[

ايشا الله موقعي كه تو قيامت فيلم زندگيت رو مي‌بيني، نگي اي كاش اينجاشو يه افكت مي‌دادم، زندگيم بهتر مي‌شد Winking
زندگيت پر از افكت‌هاي زيبا باشه،
مخلص شما،
حميد Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 15:10    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

تولد . . . . تولد. . . . تولدت مبارك . . . . . بيا شمع ها رو فوت كن تا صد سال زنده باشي

( مي خواستم روشنشون كنم پيش خودم گفتم تا تو بخاي اين تاپيك رو بخوني تموم ميشه واسه همين هم گذاشتم خودت زحمتش رو بكشي يا اصلا مي خواي كبريت هم بدم ؟ . . . . باشه جهنم كبريتش رو هم مي دم ولي روشن كردنش با خودت )

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 16:09    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

حالا نمی شد "هپی برثدی" رو نگیم؟ همون تولدت مبارک چشه؟(چش نیست گوشه!!! Very Happy )
میبینم که اطراف ما رو اردیبهشتی احاطه کرده!! (چند تا هم بین دوستان و خانواده داریم! Tongue Winking ) من یک ضرب المثل معروف دارم(گفته خودمه! Tongue Very Happy ) که می فرماید: دنیا رو اردیبهشتی ها و مردادی ها به هم ریختند!! Laughing

آخه هیتلر و صدام اردیبهشتی بودند.ناپلئون و موسولینی و ...چند تا دیگه مردادی.تونی بلر هم اردیبهشتیه! Luighing (خبر از منبع موثق!)

نه حالا جدای از شوخی باید عرض کنم خیلی از کاردرست ها هم اردیبهشت بودند.خیلی از افرادی که در ادبیات براشون رقیب پیدا نمی شه و جدا بینظیرند هم اردیبهشتی اند! سعدی،مولانا،فردوسی همه اردیبهشتی بودند .شکسپیر هم همینطور... Smiling Winking

و اصولا سعدی اردیبهشتی بود که گفت: زن خوب فرمانبر!! پارسا //// کند مرد درویش را پادشا!! ...چون اگر اردیبهشتی نبود خانومش دعواش میکرد! Luighing و اصالتا این حرف از یک اردیبهشتی برمیاد!! (پیرو اون کل کل ناتمام در تاپیک شهر شده زنونه! Laughing )

من هم به نوبه خودم سالروز ولادت دومین اختر آسمان ساوه سرا را تبریک میگویم Laughing (اولیش رییسه! Luighing )
میلادتان خجسته و فرخنده و مبارک و میمون! Tongue Winking
به امید سالهایی توام با برکت و عزت و سربلندی و موفقیت برای شما... Smiling Smiling

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 02:31    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

حالا كو صاحب مجلس؟! Very Happy Confused
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 08:47    عنوان: Re: تبریک به مناسبت روز تولد دوست ع پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

libero نوشته است:
...هست

من تولدشون رو تبریک میگم و برای ایشون آرزوي سلامتی دارم

امیدوارم که هزاران سال زنده باشند Applause Applause Applause

ممنونم لیبرو جان خیلی خوشحالم کردی
از اینکه روز تولد من خاطرتون مونده تشکر میکنم ازتون .
انشا... عروسی بچه هاتون Very Happy

mehdi2 نوشته است:
...
امیدوارم او هم در آبان ماه جبران کند!
...
اما به جای هزاران سال، برایش یک عمر خوبی و خوشی و برکت آرزو می کنم!
تبریک و تبریک و تبریک%

ماچاکرتیم داش مهدی
خیلی شرمندمون کردین
انشا... عروسی خودت جبران کنم

Hamid نوشته است:
Surprised Surprised
مگه محمد هم ارديبهشتيه؟! Surprised
...
توليدت مبارك (خداييش به اشتباه تايپ كردم "توليدت"، گفتم بذار محض شوخي هم كه شده همونجوري بمونه Very Happy )
...
ايشا الله موقعي كه تو قيامت فيلم زندگيت رو مي‌بيني، نگي اي كاش اينجاشو يه افكت مي‌دادم، زندگيم بهتر مي‌شد Winking
زندگيت پر از افكت‌هاي زيبا باشه،
مخلص شما،
حميد Smiling

ممنونم حمید جان خیلی لطف کردی تشریف آوردی Very Happy
تولید شما هم مبارک باشه عزیز Very Happy
راجع فیلمه هم دوست دارم الان با هالیوود FX افکت بدم که دیگه بقول تو اون دنیا قصه نخورم .
توکل به خدا

sooraty نوشته است:
تولد . . . . تولد. . . . تولدت مبارك . . . . . بيا شمع ها رو فوت كن تا صد سال زنده باشي

( مي خواستم روشنشون كنم پيش خودم گفتم تا تو بخاي اين تاپيك رو بخوني تموم ميشه واسه همين هم گذاشتم خودت زحمتش رو بكشي يا اصلا مي خواي كبريت هم بدم ؟ . . . . باشه جهنم كبريتش رو هم مي دم ولي روشن كردنش با خودت )

ممنوم محمد جان . بیخیال شمع
خود کیکها رو عشقه .
یه لحظه همتون چشماتون رو ببنید Very Happy
ممنونم ازت

bineshan17 نوشته است:
...
) که می فرماید: دنیا رو اردیبهشتی ها و مردادی ها به هم ریختند!! Laughing
...
و اصولا سعدی اردیبهشتی بود که گفت: زن خوب فرمانبر!! پارسا //// کند مرد درویش را پادشا!! ...چون اگر اردیبهشتی نبود خانومش دعواش میکرد! Luighing و اصالتا این حرف از یک اردیبهشتی برمیاد!! (پیرو اون کل کل ناتمام در تاپیک شهر شده زنونه! Laughing )

من هم به نوبه خودم سالروز ولادت دومین اختر آسمان ساوه سرا را تبریک میگویم Laughing (اولیش رییسه! Luighing )
میلادتان خجسته و فرخنده و مبارک و میمون! Tongue Winking
به امید سالهایی توام با برکت و عزت و سربلندی و موفقیت برای شما... Smiling Smiling

خیلی ممنونم ازت bineshan جان
خیلی لطف کردی

یکی از رفیقا میگفت اردیبشتی تو جامعه خیلی کم هست . وقتی بهش گفتم من اردیبهشتی ام شاخ درآورد . گفتم اینکه چیزی نیست ! بابام و داداشم و پسر عموم و دختر داییم و یکی از دختر خاله هام همه اردیبهشتی هستیم . بازم رفیقمون باور نکرد Luighing

راجع به اون تاپیکه هم متاسفام . حرفای زیادی تایپ کرده بودم که بزارم توی اون تاپیک ولی متاسفانه آمریکای جهان خوار ...

Hamid نوشته است:
حالا كو صاحب مجلس؟! Very Happy Confused

من اینجام
حالا دستای بندری رو بیار بالا
آها آها ، آها آها Very Happy

شرمنده دیر اومدم یه خورده سرم شلوغ بود (حمید در جریانه ولی قراره به کسی نگه Eshve )

قربون همه شما دوستای با معرفت
یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 09:14    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

ولي هيف............. Worried
آذر هم رد شد و رفت هيچ كس به ما تبريك نگفت . . . هي روزگار خيلي نامردي اگه بگيرمت دهنت رو سرويس مي كنم

( راستي بچه ها پدر يكي از مديرا و همكار سايت ( آفتابگردان ) ( arash xp)چند روز پيش فوت كرد حميد يه تاپيك تسليت زد و من هم تسليت گفتم . . . شايد ... البته شايد كه نه حتما انتظاراتي از ما داره اينو گفتم تا آقايوني كه اومدن و تو ساوه سرا مدير كل انجمن شدن و آفتابگردان رو يادشون رفته يه سري به اونجا بزنن و تسليتي هم بگن .
ساوه سرايي ها هم اگه تونستن برن
ممنون
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
libero
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 12:57    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

adame_haji, خواهش می کنم کوچک ترین کاری که می تونم برای دوستانم انجام بدم Winking

آقا حمید تولد شما هم مبارک باشه من نمیدونستم چه روزی متولد شدید وگرنه پیشاپیش

تبریک می گفتم Smiling

sooraty, جان ناراحت نباش از تاریخ تولد شما هم اطلاعی نداشتم وگرنه حتماً

تبریکات میرسید خدمت شما Tongue Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 18:45    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

من لازمه تذکر بدم که اون حیفه نه هیف!!!!(قابل توجه صورتی گرامی!) Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 08:35    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

باید اعتراف کنم که اشتباه نوشتم
( به این محسن ... گفتمن محسن حیف با کدوم ه استش ها اون بهم گفت با ه دو چشم
من معذرت می خوام Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » تبریک به مناسبت روز تولد دوست عزیز آدم حاجی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc