جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » از خانم شهردار تشكر مي فرمايم

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 از خانم شهردار تشكر مي فرمايم « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
sooraty
پستتاریخ: پنج‌شنبه 24 فروردین 1385 - 09:38    عنوان: از خانم شهردار تشكر مي فرمايم پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

تو ايام عيد نشد كه من از ميدون شهرداري رد بشم و نبينم كه مسافراي شهرمون از اونجا عكس نندازن واقعا خيلي كار قشنگي كرده

( البته اگه از خبري كه تو بازتاب منعكس شده كه حميد و محمد جان ( adame haji )
خودشون ميدونن كدوم خبر صرف نظر كنيم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
sooraty از این تاپیک تشکر میکنم 
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 24 فروردین 1385 - 18:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

خداييش با نظرتون كاملاً موافقم و واقعاً جلوه خاصي به شهرمون داده بودند مخصوصاً اينكه فكر كنم اين اولين درخت‌هاي توي ايران بوده!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: جمعه 25 فروردین 1385 - 01:39    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

خب من هم فکر می کنم ویژگی این میدان این است که به سطح درک عموم جامعه نزدیک تر شده . یعنی این کجا که ما از طرح های انتزاعی (مثلا میدان آزادی ساوه) استفاده کنیم که درکش واقعا سخته و این کجا که از انار یا پیکره مادر استفاده کنیم.

از این بابت، فکر می کنم اقدام خوبی شده و از این کارها خوب است ادامه پیدا کند.

البته یک انتقادی هم به برخی میدان ها وارد است، مثلا مجسمه ای (پرنده ای در حال آب خوردن ) که در میدان معلم (روبروی مدرسه چمران) گذاشته اند. هر چه فکر کردم این چیست و زیبایی اش در کجاست، نفهمیدم. انگار با یک قالب ساخته شده باشد و مثلا آنرا تکثیر می کنند برای چند میدان، با هر نام و پشتوانه فرهنگی که باشد.

خوب است مسئولین با رابطه سنبل ها و معانی متبادر به ذهن مخاطبان بیشتر از پیش توجه کنند.

یا علی مددی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 26 فروردین 1385 - 03:28    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

Surprised sooraty, جان ازت خواهش ميکنم که کمي اسم تاپيک هاتون رو گويات رانتخاب بفرماييد

ميدون شهارداري خيلي زيبا شده ولي يقينا اگه يه گرد بايد مثل پارسال بياد اين انار ها رو بايد بريم از قم جمع کنيم بياريشون دوباره بچينيم
من هر موقع از ميدون شهرداري رد شدم ديدم کلي آدم صف کشيدن نوبتي اونجا عکس بندازن

مهدي جان اون ميداني که فرموديد جريانش ايينجوري هست که :
پرنده ثابت نيست و در حال چرخش هست
و اگر توجه کني فقط از يه نقطه با زمين اتصال داره . اون قسمت هم منقارش هست .
خب نتيجه ميگيريم که پرنده اي که ميچرخه و از يک نقطه به زمين اتصال داره حتما اون يه نقطه مرکز ثقلش هست . وهمين موضوع طرح رو جالب ميکنه

البته موضوعش خيلي قديميه . من يه اسباب بازي از بچگي داشتم که همين پرنده در ابعاد کوچکترش بود و ما رو انگشتمون اونو نگه ميداشتيم .

راجع به ميدون آزادي هم من شنيدم از سازنده اون سيخ سيخکها پرسيدن جريان اين ها چي هست ؟ آيا کلمه لا اله الي االه هست ؟
سازندش گفته نه بابا همينجوري يه طرح زدم . اصلا معني و مفهوم نداره
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
nima
پستتاریخ: شنبه 26 فروردین 1385 - 08:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 30 بهمن 1384

امتياز: 1205

اولا سلام لازم به اطلاع بچه ها برسانم به نظر بنده بايد اسم اون ميدوني كه پرنده دارد را بذارند ميدان حزب باديون چون با جهت وزش با د جهت پرنده هم عوض ميشه البته بنده نظر شخصي خودم را گفتم و قصد بي احترامي به افراد را ندارم ولازم است افرادي كه جزو دسته وحزب بادن برن اونجا

دوما قضيه ميدان ازادي را من از زبان پدرم شنيدم چون ايشان با شهردار قبلي اقاي مشهدي ياري رابطه دوستي داشتند اين طور شنيدم كه اگر تعداد سيخكها را شمرده باشيد مي بينيد 11 تا هستند واين نمادي از 11 امام ما هستند و 12 تا نيستند چون يكي از امامان در غيبت كبري هستند وان ديواركها كه در 4 ضلع قرار دارند به اصطلاح هاله اي از پوشش و دفاع واحترام از اين عزيزان است كه قرار داده اند البته از اينكه زياد صحبت نمودم معذرت مي خواهم من نوبت را به دوستان مي دهم تا نظرات خودشان را اعلام نمايند Applause Applause Winking Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
landscape
پستتاریخ: یکشنبه 27 فروردین 1385 - 10:57    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 24 فروردین 1385

امتياز: 120

خوش سلیقه چرا حزب ؟! بهتره اسمش بشه میدان انار! نماد ساوه.
بازگشت به بالای صفحه
nima
پستتاریخ: دوشنبه 28 فروردین 1385 - 09:03    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 30 بهمن 1384

امتياز: 1205

لند اسپيس جان شما اشتباه گرفتي منظور من را متوجه نشدي شما ببخشيد البته منظور من اون ميدوني كه پرنده وسطشه هااااااااااااااااا ايـــــــــــــــــــــــــــــه البته ببخشيد
بازگشت به بالای صفحه
mehdi2
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 20:08    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

(سلام... دیدم این تاپیک خاک می خوره! با توجه به این که "به صد دفتر نشاید گفت وصف الحال شهرم را! " گفتم احیای اموات! کنم. )

الو برنامه رادیویی ساوه سرا؟
سلام می خواستم از برنامه خوبتون تشکر کنم از این که به ما می رسید و به فکر مایید ممنون!
یک سوال داشتم : اصولا به نظر شما، شهرداری ساوه نباید برای شهر به این بزرگی یک نگارخانه تاسیس کنه؟؟؟

و اما یک پیشنهاد هم دارم ، شهرداری با کمک میراث فرهنگی ، اداره اوقاف و اداره ارشاد می تواند یکی - دو تا از آب انبارهای قدیمی شهر را که امروزه جلویشان دیوار کشیده اند را مرمت کنه. یک تهویه و تعدادی قاب و کمی هم نور پردازی... به خدا نگارخونه ای می شود تماشایی... این همه خونه قدیمی با آجر فرش و حوض و ایوون و بادگیر داریم. به خدا زشته نگارخونه نداریم. دو روز دیگه لودر ها می افتن به جونشون، بی هویت تر از حالا می شویم...

در ضمن، مسئولین محترم، اگر صدای ما را می شنوند، این گنجینه (موزه) ساوه را بازگشایی کنند. بازم می گویم زشته که آثار باستانی ما که هزاران سال قدمت دارن در موزه های خارجی باشه. در همین کاشان و اراک و تهران و قزوین باشه اما کودک ما، نوجوان ما، جوان ما ندونه که در چه خاک طلایی زندگی می کنه...

خواهش می کنم صدای ما را به مسئولین برسونید. بگید که ما شهردار و فرماندار فرهنگ دوست را روی چشممون می گذاریم .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 01:16    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

نقل قول:

الو برنامه رادیویی ساوه سرا؟

شششششششششششش(آنتن رو بچرخونيد،‌اين نويزها بره Very Happy
بفرماييد، درست گرفتيد، شششششششششش برنامه خودتون، ساوه‌سراست Smiling

نقل قول:

سلام می خواستم از برنامه خوبتون تشکر کنم از این که به ما می رسید و به فکر مایید ممنون!

خواهش مي‌كنم عزيزم، شما سرور ماييد، دلگرمي‌هاي شما شنونده‌هاي خوش‌ذوق ساوجي‌ست كه باعث مي‌شه ما خستگي ناپذير به كارمون ادامه بديم Very Happy Winking

نقل قول:

یک سوال داشتم : اصولا به نظر شما، شهرداری ساوه نباید برای شهر به این بزرگی یک نگارخانه تاسیس کنه؟؟؟

دوست من،
ممكنه يه كم توضيح بديد؟! Confused
قراره در اين نگارخانه چه اتفاقي بيفته؟
منظورتون از نگارخانه چي هست؟ وظايف و كارهاي يه نگارخانه رو توضيح مي‌ديد؟ Sad

شششششششش Very Happy
راديو ساوه‌سرا Winking
بازگشت به بالای صفحه
mehdi2
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 07:51    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

الو رادیو ساوه؟؟ با مسئول برنامه رادیوئی "ساوه سرا" کار داشتم.

نیست؟ رفته دانشگاه؟؟ خب باشه. می شه براشون پیغام گذاشت؟؟

بهشون بفرمایید:

نگارخونه را می سازند که نگارها بی خونه نمونند. (برداشت بد نشود ها!)

ما وقتی می خواهیم یک چیزی بنگاریم. (نامه به جرج بوش منظورم نیست ها!) لازم داریم به جایی که این نگارها را اونجا به چشم بینندگانمون فرو کنیم. (قدیم ها مشت محکم بود و دهان یاوه سراها) حالا ساوه سرا است و نگار و چشم های منتظر...

اما جدی جدی، شما بخواهید یک نمایشگاه عکس "اصولی" برپا کنید؛ در ساوه کجا را داریم؟ (( فرهنگ سرای ارشاد را فراموش کنید!))

شما اگر بخواهید "گل بلندر ایتالیایی با مودلاژ فرانسوی و مصالح ایرانی" یا "مکرومه بافی با طناب 6 اینچ " را نمایش بدهید کجا را دارید؟؟ (( فرهنگ سرای ارشاد را فراموش کنید!))

اصلا شما، نقاش! شما گرافیست!! شما ویدئو آرت کار!!! شما نگارگر و خوشنویس و ...!!!! به خواهید یک نمایشگاه از کارهاتون بگذارید، کجا را دارید؟؟؟ (( فرهنگ سرای ارشاد را فراموش کنید!))

نمی شه قربان. من هر چی می گویم؛ این رفیق شما اونور خط یواشکی می گوید: بگو فرهنگسرای ارشاد هست

بابا ترافیک می شود. بابا شما نگارخونه بسازید، پر می شه از کار و هنرجو و هنردوست...

در ضمن قبلا ها می گفتن یک نگارخونه با نام "مرحوم استاد سمندر ساوجی" در دست بررسی است. از مسئولی بپرسید چی شد؟؟؟

من باز هم از برنامه خوبتون تشکر می کنم. کاش سی دی این برنامه هاتون تو بازار بود. ما رایت می کردیم، زیر قیمت می فروختیم!!! Laughing
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 09:09    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

نگار خونه دیگه چیه Confused

منم موافقم با خونه و این حرفا
ساوه خیلی چیزا باید داشته باشه که نداره
یکیش از اون چند صد تا آی تم نگار خونست
برای ربانی هم باید یه نمایشگاه دائم کتاب برگزار بشه تا توی سال 10 بار نمایشگاه برگزار نکنه Very Happy

ما حاضریم آجر بندازیم بالا
شما خونه بساز من آجر میندازم Very Happy
یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » از خانم شهردار تشكر مي فرمايم
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc