سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » مشق می‌کنند و ما می‌نویسیم...

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 مشق می‌کنند و ما می‌نویسیم... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 7 آذر 1390 - 12:51    عنوان: مشق می‌کنند و ما می‌نویسیم... پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

به نام او که می بیند ولی نادیده می گیرد

با نام و یاد او زنده ام،نفس می کشم و امید دارم به فردا... هوا بوی غم می‌دهد آدم‌ها همان آدم‌های یخی هستند

حتی داغ محرم هم یخ دلشان را آب نمی‌کند. انسان هایی..نه!! انسان نماهایی کفتار صفت که نه حرمت سرشان

می شود نه انسانیّت. چرا زمین سنگینیشان را تحمّل می‌کند چرا خدا قهرش نمی‌گیرد بعضی وقت ها این صبره بی

اندازه اش کفرم را در می آورد اما کمی که فکر می‌کنم می‌بینم که او خداست و من بنده او عرش و من فرش او

هست و من نیست،من!!؟؟؟؟ چه می‌شد می‌زیستم با مردمان دور ،دور تر از یاد ها با مردمان فراموش شده‌ی 100

نه 100000 سال پیش به گمانم آن زمان آفتاب زیبا‌تر طلوع می کرد و حتّی کفتار‌هایش با صفت تر از آدم‌های

عصر من بودند ،آدم هایی که با لباس های سفید بر تن افکاره سیاه و پلیدشان را به خورده من و تو می‌دهند نه به

زور ، با فریب با لبخند‌های شیطانی، با اشکهای دمه مشکی، با پیشانی‌های کبود شده ی ریا!!! مشق می‌کنند و ما

می نویسیم با شکم‌های گرسنه، می‌نویسیم با بدن‌های کرم زده، می نویسیم به دار های

آویخته، می‌نویسیم با دل های خون می نویسیم بر کفن های آواره ی بدون گور !!! می نویسیم بر روی روز نامه‌های تیتر درشت گردن

کلفت، می‌نوسیم بر اشک پدری شرمسار از نگاهه بچه‌های گرسنه می نویسیم بر روی چک پول‌های تقلبی حقوق

کارگری بی چاره و بی سواد، می نویسیم بر اسکناس‌های مانده در زیر میز به ظاهر اداره ها، می‌نویسیم در زیر

قرارداد میلیونی فوتبالیست‌های دیپلم نداشته‌ی منهای منهای شعور!!، می نویسیم روی مدرک فوق لیسانس جوانی

سیگار فروش، می‌نویسیم بر در دارو خانه های شیک بی دارو ، می نویسیم بر پاکت داروهای

تاریخ گذشته ی ناصر خسرو!!! مشق می‌کنند و ما می نویسیم بدبختی عصر بدبختی ها را

کاش رومیی روم بودند کاش کمی از غیرت را به ارث می بردند!!!! هیهات

...............................................؟؟؟!!!!!لباس حسین‌اند و سرمشق می کنند برایمان: اینجا بهشت زمین است ،ما

خیلی خوشبختیم،جوان هایمان همه سالم اند و هیچکس بیچاره نیست،در این سرزمین همه

خوشحالیم و شب ها

از فرط پر خوری خوابمان نمیبرد!!!!!!! ما غمی نداریم، ما فقر نداریم، ما بیمار نداریم،ما غصه ای جز فلسطین نداریم،ما

سانسور خبری نداریم ،ما جوان معتاد نداریم،ما به دلیل فقر اقتصادی طلاق و فحشا نداریم ورود گوشت یخ زده و برنج های

معده داغون کن نداریم ما نان به قیمت خون نداریم،اینجا وفوره نعمت است، اینجا بهشت است بهشت ما در اینجا

خوشبختیم......!!!! دیکته می کنند و ما می نویسیم و هر شب حفظ می کنیم برای روز بعد مثل یک دانش آموز

خوب و درس خوان............!!!!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
rezvaneh از این تاپیک تشکر میکنم 
hajali
پستتاریخ: سه‌شنبه 8 آذر 1390 - 00:18    عنوان: پاسخ به «مشق می‌کنند و ما می‌نویسیم...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

منت از خلقي براي لقمه اي نان مي كشيم//ديگري نان ميدهد ما ناز اينان مي كشيم
چون توكل نيست كار ما به دست مردم است//خواجه ما را منتظر ما ناز دربان مي كشيم!!!!!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » مشق می‌کنند و ما می‌نویسیم...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc