شنبه 1 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ورزشگاه ساوه‌سرا » هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90 « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 مهر 1389 - 11:17    عنوان: هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90 پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
این خاله‌زاده ما عاشق فوتبال و برنامه ورزشی نود ( 90 ) هست.
انگار شهرهای مختلف با محصولات خودشون عدد 90 رو نوشته‌اند و برای برنامه ارسال کرده‌اند و اون‌ها هم در هر برنامه عکس‌ها رو نمایش داده‌اند.
این روزها هم که انار چینی ساوه‌ست. بنابراین، حامد تصمیم گرفته برای به رخ کشیدن محصول ناب ساوه یعنی انار، چنین ابتکاری به خرج بده.
عکس‌ها رو آورده بود که به ایمیل برنامه 90 (یعنی 90TV.ir@gmail.com ) ارسال کنم. من هم بد ندیدم یک نسخه از اون‌ها رو اینجا بذارم:

به گالری عکس ساوه‌سرا اضافه کردم، روی عکس‌ها کلیک کنید تا در ابعاد بزرگ‌تر ببینید:

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
hajali
پستتاریخ: چهار‌شنبه 28 مهر 1389 - 11:28    عنوان: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

دمتون گرم
پرچم ساوه بالاست
ما هم میخوایم تو باغمون با رفقا با تیپ سنتی یعنی گیوه و شلوار کردی(جافی) کلیپ بسازیم بفرستیم pmc
بگیم اینجا ساوست و ای لاو یو پی ام سی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 28 مهر 1389 - 15:55    عنوان: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

Crying
این دفعه نشستم کل 90 نگاه کردم ولی نشون ندادند. آخه از شانس این هفته عکسها و فیلم های بازی دربی را نشون میداد. ولی با توجه به عکسهای این تیپی که نشون داد احساس می کنم خلاقیت بیشتری در گرفتن عکسها نیازه تا اونها هم نشونش بدهند.

hajali جان حالا که به کلیپ سازی علاقه مندی باید بگم tv persia one هم به یه شکل دیگه کلیپ گفته بسازید و بفرستید و من فکر کنم ورودی ساوه از سمت اتوبان تهران ساوه و تابلوی شهر یاقوت سرخ جای خوبی برای این کاره. موفق باشی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: یکشنبه 2 آبان 1389 - 13:40    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوستان عزيز از مراسم انارچيني شهر ساوه يك گزارش و عكس جاش خاليه
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 07:39    عنوان: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

آقا شرمنده
قصد ندارم به عکستون توهین کنم ها
حمید جان ولی من عکس رو که بصورت Thumbnail دیدم فکر کردم قرمه سبزیه !!!!!! با دونه های لوبیا !!!!!!!!!!
گفتم بزار کیفیت عکس و نوع لنز و سنسور و ضعف نورپردازی و سوژه در عکس رو بررسی دیقیق تر بکنم و عکس رو کلیک کردم دیدم ای بابا Laughing اینا انارن !!!!
ولی اگه با این انارها مینوشتد سالی تالک دوست داریم . تو برنامه sali Talk شبکه منو و شما تو ماهواه عکستو پخش میکردن !!!!!!!!!!
دیشب تو شبکه بی بی (سی) داشتن یه مصاحبه با معین میکردن ، روی میز انار بود . مجری گفت به به انار . معید خواننده گفت: بله انار ساوست !!! love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 14:58    عنوان: Re: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

adame_haji نوشته است:
آقا شرمنده
قصد ندارم به عکستون توهین کنم ها
حمید جان ولی من عکس رو که بصورت Thumbnail دیدم فکر کردم قرمه سبزیه !!!!!! با دونه های لوبیا !!!!!!!!!!
گفتم بزار کیفیت عکس و نوع لنز و سنسور و ضعف نورپردازی و سوژه در عکس رو بررسی دیقیق تر بکنم و عکس رو کلیک کردم دیدم ای بابا Laughing اینا انارن !!!!
ولی اگه با این انارها مینوشتد سالی تالک دوست داریم . تو برنامه sali Talk شبکه منو و شما تو ماهواه عکستو پخش میکردن !!!!!!!!!!
دیشب تو شبکه بی بی (سی) داشتن یه مصاحبه با معین میکردن ، روی میز انار بود . مجری گفت به به انار . معید خواننده گفت: بله انار ساوست !!! love struck

امسال فصل انار باید یه جارو با عکسهای مختلف اناری و کلیپ بمبارون کنیمVery Happy....اینجوری نیمشه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 20:15    عنوان: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

یادش بخیر اولین جشنواره عکس انار بین المللی در ساوه برگزار شد (از مالزی و پاکستان و شهرهای ایران شرکت کننده داشت) حدود 5 -6 سال پیش
من و خانومم رتبه اول و دوم و کسب کردیم و کلی هم جایزه مایزه دادن و لوح تقدیر و این حرفا بشمون دادن داد جونیگم
خلاصه هیئت من بزرگ تر از هیئت شمایه
راستی خانومم هم سال 82 توی جشنواره عکس علی شرکت کرد و عکسش با موضوعیت دست و انار رتبه کشوری آورد و اونم کلی چیپس و پفک جایزه فرستادن Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 20:41    عنوان: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

نظرتون در مورد pmc چیه؟ Very Happy

یه سری با شلوار کردی و پیرهن پیچ اسکن با چفیه دور گردن پیچیده...تیریپ کثیف...کنار درخت انار وایستن و بگن اینجا ساوس...i love u..pmc
این هم یه تبلیغ برای ساوه
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 20:46    عنوان: Re: پاسخ به «هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

soveh نوشته است:
نظرتون در مورد pmc چیه؟ Very Happy

یه سری با شلوار کردی و پیرهن پیچ اسکن با چفیه دور گردن پیچیده...تیریپ کثیف...کنار درخت انار وایستن و بگن اینجا ساوس...i love u..pmc
این هم یه تبلیغ برای ساوه

واااااااای چقدر من امروز خندیدم از دست این سوژه ساوه‌ای هاااااااااLuighingLuighingLuighingLuighingLuighing
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » ورزشگاه ساوه‌سرا » هدیه ساوجی‌ها به برنامه ورزشی 90
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc