يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » یک حقیقت تلخ

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 یک حقیقت تلخ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 28 اردیبهشت 1391 - 19:52    عنوان: Re: پاسخ به «یک حقیقت تلخ» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

adame_haji نوشته است:
نکنه تو هم به فکر اینی که ساوه سرا چه سایت باحالیه ! Very Happy

اون که صد البتهlove struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 29 اردیبهشت 1391 - 15:43    عنوان: Re: پاسخ به «یک حقیقت تلخ» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

soveh نوشته است:
adame_haji نوشته است:
نکنه تو هم به فکر اینی که ساوه سرا چه سایت باحالیه ! Very Happy

اون که صد البتهlove struck

تازگیا شنیدم که شاهییین نجــفی یه آهنگ رپ خونده به نام نقی که توش 3 تا امام رو توهین اساسی کردم بوده و آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید قم ارتداد اونو داده و گفته هرکی بکشه این آدم کثیفو ثواب کرده
یه ایرانی 10 میلیون جایزه گذاشته کسی اونو بکشه
هیچکس تو فیس بووک جوابیه داده و این حرفها

در روزهای اخیر هم سایت “شیعه آنلاین” از اختصاص جایزه ۱۰۰ هزار دلاری برای قتل شاهین نجفی خبر داد.
اینم سندش

من الان موندم بخاطر این شعر هم منو بگیرن هم تورو که به شعر من هم لایک دادی هم قلب Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 08:28    عنوان: پاسخ به «یک حقیقت تلخ» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

البته اگه به تاریخ حکم آیت الله صافی گلپایگانی دقت کنی میبینی که تاریخش قبل از تاریخ انتشار اون آهنگه( تاریخ youtube دو هفته بعد از این تاریخه).

و از همه جالب تر:

یه مداح ( اسمش یادم نیست) که چندی قبل عکسش و فیلمش با یه خانم نیمه لخت و همراه با بساط منقل و....بیرون آمده بود گفته که منتظر حکم مراجع هستم تا شخصاً اقدام کنم.

بابااااااااااااا اول خودتو درست کن Winking

و به نظر من با پرداختن به آدم حقیر و عقده ای داریم بیش از حد بزرگش می کنیم...همون چیزی که خود نجفی میخواد.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 19:15    عنوان: پاسخ به «یک حقیقت تلخ» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

والا چه عرض کنم
در مورد تاریخ آهنگ که همه چی درسته که
یعنی اول آهنگ اومده بیرون
صافی استفتا داده
بعد رپ خونه به غلط کردم افتاده
و گزارشش 2 هفته بعدش از یوتوب پخش شده
اون شخصی هم که فرمودی عبدالرضا هلالی بوده که خودش موقع مداهی گفته که اون زن داخل فیلم زن شرعی دومم بوده
اون شخصی هم فیلم گرفته ازمون خواهرم بوده که موبایلشو برده علائدین برای تعمیر که فیلمو از تو گوشیش کپی کردن
گفته بود که اون مغازه هم الان پلمپه و دادگاه دارن با مغازه
اون رپ خنونه هم دهنش رسما صاف شده ... چون زندگی رو به خودش حرم کرد مثل سلمان رشدی که گفته ترس همیشه توی زدنگی من هست و هر روز باید مخفیانه تغییر مکان بدم

ولی به هر حال تو لایک کردی منو
باید اعلام بشی
حالا خودت تصمیمتو بگیر
اعدام یا سنگسار ؟ مسئله این است love struck Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 08:08    عنوان: Re: پاسخ به «یک حقیقت تلخ» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

adame_haji نوشته است:
والا چه عرض کنم
در مورد تاریخ آهنگ که همه چی درسته که
یعنی اول آهنگ اومده بیرون
صافی استفتا داده
بعد رپ خونه به غلط کردم افتاده
و گزارشش 2 هفته بعدش از یوتوب پخش شده
اون شخصی هم که فرمودی عبدالرضا هلالی بوده که خودش موقع مداهی گفته که اون زن داخل فیلم زن شرعی دومم بوده
اون شخصی هم فیلم گرفته ازمون خواهرم بوده که موبایلشو برده علائدین برای تعمیر که فیلمو از تو گوشیش کپی کردن
گفته بود که اون مغازه هم الان پلمپه و دادگاه دارن با مغازه
اون رپ خنونه هم دهنش رسما صاف شده ... چون زندگی رو به خودش حرم کرد مثل سلمان رشدی که گفته ترس همیشه توی زدنگی من هست و هر روز باید مخفیانه تغییر مکان بدم

ولی به هر حال تو لایک کردی منو
باید اعلام بشی
حالا خودت تصمیمتو بگیر
اعدام یا سنگسار ؟ مسئله این است love struck Laughing

استفتایی که داده شده مربوط به صفحه فیس بوکیه که به نام امام درست شده نه این آهنگ...تاریخ استفتا هم که مال 5 اردیبهشته ولی زمانی که این آهنگ اومده بیرون 2 هفته بعدش.

گیرم که زن دومش و فیلمبردار هم خواهرش...آدم با زن دومش که تاپ و شرت پوشیده! میشینه تریاک کشیدن و به خواهرش میگه فیلم بگیر؟!!!!!
خداییش مارو چی فرض کرده؟
باشه....بگذریم
از طرفی هم آماری که از زندگی رشدی هست اینه که وضعیتی پیدا کرده که عمراً در خواب هم نمیدید چنین روزی را.....و اگر نجفی هم اینجوری بشه که از خداشم هست...باز باید تاسف خورد.چرا که یک مشت نویسنده و خواننده بیسواد را داریم بزرگشون میکنیم...طوری که تعداد چاپ کتابهاشون یا پخش و بازدید آهنگاشون در حد غیرقابل وصفی رکورد میزنه.

لایک کجا بود؟ اگه منظورت اون حرکت بی تربیتی دستهVery Happy که ما عمراً تو این کارا نیستیم و همینجا اعلام برائت و انزجار و محکومو و مشت در دهانش ...می کنیم،که خدایی نکرده باعث تفاهم از نوع سوء ش نشه تا برامون حکم صادر کنن
Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: دوشنبه 1 خرداد 1391 - 02:25    عنوان: پاسخ به «یک حقیقت تلخ» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

اون بنده خدا رو تا اونجا که من یادمه و یه بار فیلمشو دیدم داشت قلیون میکشید (شایدم تریاک بوده چون من تجربه ای توی تریاک کشیدن ندارم )
بعد توی فیلم اینجوری معلومه که خواهر داره فیلم میگیره و اون 2 نفر دم قلیونن و داداشه میگه چیکار میکنی داری فیلم میگیری ؟ آبجییه میگه نه دارم برنامه هامو چک میکنم (یعنی قایمکی فیلم میگرفته )
ولی حالا اگه دروغ هم بوده فکر کن راست بوده
من کلی با مداحیاش تا اونموقع حال کرده بودم و خاطره داشتم

حضرت علی دیده رو ندید میگرفته ما دیگه کی باشیم
یا علی مدد
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » یک حقیقت تلخ
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc