چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
atena
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 09:44    عنوان: پاسخ به «نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

بله دقيقا خيلي از بچه‌ها يه طرح‌هايي زدند كه خارق العادس و انشالله بعد از قرعه كشي يه جوري يه جايي نمايش ميديم تا ببينيد ديد بچه‌ها با اين جور نمايشگاه‌ها ديدشون چقدر نسبت به زندگي تغيير كرده
باور كنيد بچه‌هايي بودند كه مي‌رفتند بزرگترهاشون رو مي‌آوردند و اعلام مي‌كردند كه اين خاله يا اون خاله بهم كمك كرد نقاشي كشيدم اونو كشيدم شكلات دادند جايزه دادند و مي‌رفتند با خوراكي برامون بر‌مي‌گشتند. بچه‌هايي كه تا ميومدن تو غرفه مي‌گفتن نه من بلد نيستم درباره حجاب بكشم Surprised كه با اصرار خاله هاي غرفه مينشستن يهو يه طرح‌هايي مي‌زدن ديگه
خلاصه زمينه سازي كردم بگم غرفه امشب و فردا شب هم ادامه داره دوستان........
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 10:28    عنوان: پاسخ به «نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

اینم نقاشی مهدی رضا
پسر با استعدادیه حالا اگه خواستید بگید اقای نیرومند من یه جایی رو معرفی کنم کلاس نقاشی بره.
واقعا حیفه من که انقد نقاشیم خوبه اصلا تا حالا کلاس نرفتم و الان غبطه میخورم ........
تو دوران کودکی شروع میکردم میرفتم یه چیز دیگه بودم الان..........

این مطلب آخرین بار توسط Kovsar در دوشنبه 26 تیر 1391 - 10:31 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 10:30    عنوان: Bestveil پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

اینم یکی از نقاشی هام که تو این غرفه کشیدم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 10:57    عنوان: پاسخ به «نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

bestveil, مرسي
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 11:01    عنوان: پاسخ به «نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

خواهش عزیز
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 13:11    عنوان: Re: پاسخ به «نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

bestveil نوشته است:

جالبه!
مثلاً توی این نقاشی، الان که ازش پرسیدم منظورت چی بوده، می‌گه اون قهوه‌ایه، حاج آقاست داره نماز جماعت می‌خونه، اونی که اون پایینه، یکی از امام‌هاست، خوشحاله، داره بهشون لبخند می‌زنه، می‌گه آفرین!

خدایشش این ایده‌ها چطور به ذهن این بچه‌ها می‌رسه!؟Surprised
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 26 تیر 1391 - 13:51    عنوان: پاسخ به «نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

من هم دقیقا همینارو از این نقاشی استنباط کردم خیلی هم خوبه
کاملا هم مشخصه ذهنه خلاق این آقا کوچولو چی میگه
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » نمایشگاه‌ تابستانه در دریاچه تفریحی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc