جمعه 14 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » معرفی Games های جذاب

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 معرفی Games های جذاب « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
pesare_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 دی 1384 - 23:20    عنوان: معرفی Games های جذاب پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 20 دی 1384
blank.gif

امتياز: 55

سلام
من یک ساوه ای هستم و خیلی خوشحالم که به جمع شما ها اضافه شدم .
من چون خیلی از بازی خوشم میاد گفتم یه مبحث اینجا داشته باشیم راجع به معرفی بازی های جذاب .
به اینصورت که هر کس که مایل باشه بیاد از بازی هایی که تا حالا انجام داده و خوشش اومده تعریف کنه و بگه که این بازی برای چه سنینی مناسب میباشد و حتی نوع بازی مثل :
اکشن ( از نوع اول شخص یا سوم شخص )
فکری
تیر اندازی
فضایی
استراتژی
ورزشی love struck
و ...
رو معرفی کنه تا اگه کسایی که میخوان بازی بخرن بتونن راحت تر انتخاب کنن Cool
من خودم تا حالا خیلی بازی تموم کردم .
انشا... سر فرصت میام و تضیح میدم
فعلا
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
pesare_haji از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 21 دی 1384 - 07:40    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

pesare_haji, جان،
به ساوه‌سرا خيلي خيلي خوش آمديد Smiling Winking

مبحث جالبي رو هم مطرح كرديد، مطمئنم اين تاپيك براي همشهري‌ها يكي از بهترين تاپيك‌ها خواهد بود...

و اما...

من خودم به شخصه يكي از عاشقاي بازي Prince Of Persia (شاهزاده ايران) هستم!

اون زمان كه بازي مي‌كردم، شبا هم خوابشو مي‌ديدم Very Happy
به نظرم در جهان اوليه!!!!!

همه اونايي كه در مجلات و سايت‌ها به عنوان اولين، معرفي شدن رو بازي كردم، (Doom, Half Life, Call of Duty 2 ...) اما خداييش هيچ كدوم Prince Of Persia نمي‌شن Worried

بازي اكشن اكشن از نوع اول شخص هست!
محصول شركت UbiSoft،
به نظرم خيلي خيلي سخت مي‌ياد، بنابراين براي اونايي كه اگه ده بار يك مرحله رو برن خسته نمي‌شن خوبه Very Happy (سنين بالاي 15)
9 جايگاه ارتقاء جان داره كه اگر هر تعدادش رو كمتر بگيري، بازي يه جور ديگه تموم مي‌شه!
اگر هر 9 تا رو بگيري، در نهايت با غول بازي يعني Dahaka (دهاكا) خواهي جنگيد و اگه خدا بخواد خواهي كشتش!
(البته من خودم چون 8 تاش رو گرفته بودم، دهاكا با من نجنگيد، به جان خودم آماده جنگ بودم ها! Very Happy )

اگر اطلاعات بيشتري از اين بازي خواستيد، بگيد من بگم...
چند تا Wallpaper هم تو گالري ازش گذاشتم:
http://gallery.aftab.cc/details.php?image_id=389
http://gallery.aftab.cc/details.php?image_id=390
http://gallery.aftab.cc/details.php?image_id=391

موفق باشيد،
حميد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: چهار‌شنبه 28 دی 1384 - 07:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

به به چه تاپيکه نازي اين تاپيک
کف و برو تو کارش Applause
يا علي گفتي و عشق آقاز شد ( همون آغاز منظورم بود Very Happy )

آقا اگه من بخوام بازي هايي رو که دوست دارم رو معرفي کنم فکر کنم يه دوسه هزار تا بازي اينجا من بايد معرفي کنم .
من از همينجا خدمت تموم دوستان نکته اي رو عرض کنم . من و شخص pesare_haji, هيج نسبتي با هم نداريم . خيال نکنيد اين پسر حاجي من آدم حاجي حتما با هم پدر و پسريم . نخير از نظر من همه مردم دو دسته اند يسري هاشون هاجيين ، يه سرياشون سيد Very Happy
pesare_haji, جان خيلي خوش اومدي با ساوه سرا . سلام منو هم به حاجي برسون love struck

اما بازي
تو اولي بازي دوست دارم يه بازي رو معرفي کنم که خيلي بهش علاقه داشتم و دارم . بازيي که الان رو سيستم کامپيوترم نسخه 4 همون بازي رو دارم بازي ميکنم . هر وقت که اون بازي رو بازي ميکردم ميرفتم تو فکر .

Silent Hill

داستان کلي اين مجموعه به اين شکل هست

سايلنت هيل يک شهر قديمي هست و مربوط به زمان برده داري امريکا ميباشد اينم شهر چندين سال هست که متروکه شده و اخبار عجيبي ازش بگوش ميرسه اما بازهم گاهي افرادي براي تعطيلات به اين شهر ميان چون ميخوان در يک محل ارام باشن اما هرکدومشون با يک اتفاق خيلي عجيب مواجه ميشن و با يک اتفاق مرموز يا ديوانه ميشن يا ميميرن اين شهر تا 300 سال پيش محلي بوده که در ان برده داري رايج بوده و محکومين و جنايتکاران رو در اين شهر مجازات ميکردن افرادي که مسيول مجازات گناهکاران بودن کلاه هايي به شکل مثلث بر سر ميکردن و محکومان رو دار ميزدن يا از گردن سرشون رو ميبريدن بدين شکل در يک جنگ طولاني اين شهر ويران ميشه

بعد از اين ماجرا ها افراد زيادي به اين شهر سفر ميکنن اما هرکدومشون به طرز عيجبي با ماجراهاي بسيار ترسناکي مواجه ميشن اين افراد در واقع همان کاراکتر هاي شماره هاي سايلنت هيل 1 تا 4 هستن

در اين شهر هر کسي گير بيوفته ديگه راه برگشتي نداره هرکسي به عمق شهر وارد بشه ديگه راهي براي بازگشتش نيست در اين شهر گناهان افراد به شکل هيولا به خودشون حمله ور ميشوند در اين بازي بار ها اتفاق افتاده که شخصيت اصلي در بين چندين هيولا گر افتاده ولي ديگران ازاد در گردش هستن مثلا در سايلنت هيل1 شما با يک دختر بچه روبرو ميشويد اين دختر بديليل اينکه هيچ گناهي نکرده بنابرين هيچ هيولايي نميبينه و هيچ خطري تهديدش نميکنه ولي افرادي مثل جيمس يا هري يا هيثر به دليل گناهانشون هيولاهاي زيادي بهشون حمله ور ميشوند اين هيولا ها به سراغ يک نفر خاص ميرن گناهان فقط به فرد گناه کار برميگرده و کسي ديگه رو ازار نميده اين شهر در واقع جزاي هر کسي رو به شکل مرگباري ارايه ميده وقتي کسي واردش ميشه ديگه نميتونه برگرده چون تمام راه ها بسته شدن در اين شهر هميشه اتفاقات خيلي عجيبي ميافته اينجا در واقع يک برزخ هست يک بزرخ وحشتاناک وقتي که هواي تابستون هست تو اين شهر برف مياد و هميشه يک مه غليظ محيطش رو فرا گرفته در محيط شهر گه گاه صداي محکومان مياد صداي جيغ هاي محکومين درياچه ي الساکا که در انجا شکنجه ميشدن

اين شد داستان کلي شهر اما داستان بازي يک جنبه ي ديگه هم داره يعني يه ماجراي خاص رو دنبال ميکنه

اما خود بازي خيلي مرموزه و خيلي ترسناک ( بنا با آراءي که تو يه سايت ايراني گرفته شده بود سايلنت هيل به عنوان ترسناک ترين بازي شناخته شده بود ) .
سايلنت هيل 1 تا 3 به شکل 3rd Person ( سوم شخص ) بود ولي سايلنت هيل 4 بازي رو کلي تغيير داد . به دوصورت :
1- وقتي Henry ( شخصيت اول بازي ) داخل اتاق خوابش هست بازي بصورت اول First Peron ( اول شخص ) هست
2- وقتي به داخل مراحل ميري بازي سوم شخص ميشه . و همين موضوع بازي رو جذاب ميکنه .
موموز بودن سايلنت هيل منو ديوونه کرده
مثلا سايلنت هيل1 بايد يه ساختمون 2 طبقه رو کامل ميرفتي و ماموريت هاشو انجام ميدادي . وتي که طبقه 1 رو کامل ميکردي و يرفتي طبقه دوم و تا نصفه ميگشتي يهو همه جا تاريک ميشد . خود طرف هم تعجب ميکرد چراغ قوش رو روشن ميکرد و نور مينداخت ميديد همه چيز تغيير کرده Surprised نقشه رو نيگاه ميکردي ميديدي تموم اتاقها عوض شدن . يجا که ديوار نبوده الان ديوار اومده جاش Hypnotized بعد دوباره کل 2 طبقه رو که ميگشتي دوباره روز ميشد Hypnotized تازه ميشد بقيه همون روز اولي Surprised
خيلي خف بود

همين امروز سايلنت هيل 4 رو تموم کردم . قسمت نميشد بازي کنم 6 ماه بود 3.5 گيگ از هاردمو گرفته بود

ساينت هيل 4 خيلي پيشرفتهاي چشمگيري داشته نسبت به نسخه هاي قبلي . يکي از اونها کارگرداني هنري اين بازي هست . طريقه قرار گرفتن دوربينها فوق العاده است . البته همين موضوع باعث ميشه ترس بازي دو چندان بشه . افکت گذاري خيلي خوبي هم رو اين بازي صورت گرفته
تو اين بازي همه چيز از اتاق 302 شروع ميشه و همون جا هم تموم ميشه .
اين بازي 90درصدش تو خواب Henry ميگذره Surprised چون يه روز که از خواب پا ميشه ميبينه که توي ديوار توالت خونش يه سوراخ خيلي بزرگ کنده شده که يه ادم ميتونه ازش رد شه وقتي ميره تو از يه جايي بيهوش بيدار ميشه و مسيرش رو ادامه ميده و يه سري ماجرا پيش مياد و بعد تو توالت يه جاي ديگه يدونه سوراخ ميبينه عين همون سوراخ توالت خودش . وقتي ميره تو يهو از خوب ميپره و ميبينه که تو تخت خودش خوابيده Hypnotized همه بازي همينجوريه .

سايلت هيل 1 رو هم کوچولو براتون تعريف ميکنم بخونيد جالبه ( آخرش رو هم ميگم چون اين بازيش تو بازار ديگه نيست که بخواد براتون بيمزه بشه )
اولش با دخترش ميخواسته بره تولد يکي از دوستاي دختر کوچولو که نصفه شب وسط راه تصادف ميکنه و ماشينشون چپ ميشه و بازي از همنجا شروع ميشه . وقتي پا ميشه ميبينه که دخترش داره از دستش فرار ميکنه و تو مه ها داره غيب ميشه ...
آخر بازي وقتي غول آخر رو ميکشي صحنه سياه ميشه يواش يواش صداي بوق ماشين بگوش ميرسه . توي يه نماي بسته صورت همين شخص اول بازي رو نشون مييده که چشاش بستست دهنش هم بازه . يواش يواش زوم رو مياره عقب صداي بوق هم بيشتر ميشه . تا آخر معلوم ميشه شخصيت اول بازي همون اول بازي سر اون تصادف ضربه مغزي شده و سرش رو فرمونه و ماشين داره بوق ميزنه . کل اين بازي هم يک لحظه تو مغر اين بابا قبل از مرگ گذشته Crying

قراره فيلم سايلنت هيل هم ساخته بشه :
نقل قول:
شون بين در فيلم سايلنت هيل بازي مي کند
" شون بين " به جمع هنرپيشگان فيلم "سايلنت هيل" پيوست.

به گزارش خبرنگارسينمايي "مهر" اين هنرپيشه که شهرتش را وام دارايفاي نقش منفي درفيلم " چشم طلايي " از مجموعه آثار جيمزباند است، توافق کرد که درفيلم " سايلنت هيل " به ايفاي نقش بپردازد.اين اثرشرح حال مادرودختريست که درصدد دست يافتن به رازيک شهرمتروک برمي آيند.اين فيلم براساس يک بازي ويدئويي پرفروش کليد مي خورد وشاهد نقش آفريني بازيگراني چون " رادا ميشل " ، " لاري هولدن "، " دبرا کارا انگر" و" کيم کوتز" است.شنيده ها حاکي ازاين است که " شون بين " دراين اثرنقش شوهرزن ماجراجو را بازي مي کند.

سازنده : Konami

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

Windows XP/ME/2000/98
1.0 GHz Pentium III or Athlon processor (or equivalent)
256 MB RAM
GeForce3 Ti/Radeon 8500 Video Chipset w/32MB VRAM
DirectX 8.1b
DirectX 8.1 compliant sound card
2x DVD-ROM drive
3.0 GB free hard disk space

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1384 - 16:00    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

هووووووه!

چه كردي بابا adame_haji, جون! Smiling

ديگه كم مونده بود بگي اسم آهنگ‌ساز و صدابردار و ... چي بوده Razz Sick

با اينكه از بازي‌هاي ترسناك واقعا مي‌ترسم و تو روحيه‌م تأثير مي‌ذاره، اما دهنمو آب انداختي يه سر بهش بزنم Eshve

ممنون Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 بهمن 1384 - 04:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

خواهش میکنم قابلی نداره
سیدیشو خواستی ندا بده

راستی همه دانشجوها اینقدر روحیشون لطیفه Confused
یه سوال دیگه : همه دانشجوها اینقدر زود آب دهنشون راه میفته Very Happy

راستی من الان دارم بازی Brothers In The Arms رو بازی میکنم بازی جالبیه بعدا میام تعریفشو میکنم ولی همین نیم ساعت پیش هارد 80 گیگم سوخت حالم گرفتست . 2 هفته پیش هم هارد 40 گیگم سوخت Crying این ومین هاردیه که سوزوندم Mad

فعلا
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 بهمن 1384 - 14:02    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

adame_haji نوشته است:
خواهش میکنم قابلی نداره
سیدیشو خواستی ندا بده

خبرت مي‌كنم Winking

نقل قول:

راستی همه دانشجوها اینقدر روحیشون لطیفه Confused
یه سوال دیگه : همه دانشجوها اینقدر زود آب دهنشون راه میفته Very Happy

من كه اينطوري‌ام، بقيه رو نمي‌دونم Sad Worried

نقل قول:

راستی من الان دارم بازی Brothers In The Arms رو بازی میکنم بازی جالبیه بعدا میام تعریفشو میکنم

منتظر مي‌مونيم، خيلي درباره‌ش مقاله خوندم، اما وقت نكردم بازي كنم Sad

نقل قول:

ولی همین نیم ساعت پیش هارد 80 گیگم سوخت حالم گرفتست . 2 هفته پیش هم هارد 40 گیگم سوخت Crying این ومین هاردیه که سوزوندم Mad

همه آدم حاجي‌ها اينهمه تند تند هارد مي‌سوزونن؟! Luighing Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 7 بهمن 1384 - 03:52    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

آقا این هارد 80 ام درست شد . یه شب روش کار کردم . 2 تا از درایو ها رو از بیخ پاک کردم تا درست شد . با سرعت 5 کیلومتر در سال پنجره ها باز میشد .

Brothers In The Arms

آقا این بازی اتحاد برادران یا همون Brothers In The Arms رو بیخیال شو حمید جان .
من همین دیروز بعد از این که 4 مرحله از بازی رو رد کردم پاک کردم رفت پی کارش
این بازی با گرافیک فوق العاده عالی و کنترل نسبتا جالب منو یاد بازی های مدال میندازه

این بازی جریانش اینه که یه گروهی آموزش میبینن ( تو هم تو همون گروهی ) و تو جنگ یا آلمان شما رو با هواپیما میفرستن تو خاک آلمان .
وسط راه هواپیماتون رو میزنن و سقوط میکنید و با چتر میپری پایین . و شروع بازی

اولش همه پخش و پلا هستن با یه کلت باید بازی رو شروع کنی .
تنها عیبی که این بازی داره اینه که نقطه هدف گیری اسلحه رو نشون نمیده و خودت باید شانسی نشونه گیری کنی اما وقتی دکمه زوم رو میزنی اسلحه رو میگیره جلوی چشماش ( راستی بازی First Persion هست ) و شما باید از طریق مگسک اسلحه نشونه گیری کنی Very Happy البته شاید نکته جالب بازی هم همینجا باشه . جلو تر از این اسلحه های قدیمی آلمانی گیری میاری که 8 تا گلوله میخوره بهش و تک تک تیر میندازه . با این اسلحه وقتی زوم میکنی تصویر هم مقداری زوم میشه ولی همچنان باید از تو مگسک اسلحه شلیک کنی با یه تیر هم خلاص میکنه طرف رو

بازی به این صورت هست که کوچه به کوچه یا منطقه به منطقه میری جلو با هم زرمات بعد وقتی به 4 تا آلمانی بر میخوری باید پناه بگیری و به یارت علامت بدی که تو رگباری شلیک کن تا من خلاصشون کنم و شما زوم میکنی و با دقت تموم وقتی طرف خواست شلیک کنه به بدنش تیر اندازی میکنی .

اما بدی این بازی اینجاست که کشتن 4 نفر از این آلمانیها حد اقل 10 دقیقه وقت میگیره .
چون بازی خیلی طبیعیه و خیلی ناز ولی اگه مثل من عجله داشته باشی زود بری جلو این بازی بدردت نمیخوره .

خلاصه بگم اگه وقت و حوصله داشته باشی این بازی قشنگ ترین بازی از این سبک به شمار میره و خیلی تاکتیک ها و هنرهای جنگی خوبی تو این بازی نهفته شده

چیت کدهاش رو هم میینوسیم ولی خداییش کسی که وقت داره بازی کنه نیازی به اینا نداره
ببینید این بازی خوشبختانه با چیت کد جونش بینهایت نمیشه . ولی بهتره که از همون اول تیرتون رو بینهایت کنید که 10 دقیقه به چهار تا سرباز خواستید تیر بندازید تیر کم نیارید .

یا علی

Cheat mode:
Note: This procedure involves editing a game file; create a backup copy of the file before proceeding. Use a text editor to edit the "bia.ini" file in the "system" folder in the game directory.

1) Look for the "[Engine.GameInfo]" heading, then enter the line "bCheatsEnabled=True" below it.

2) Look for the "[Engine.Console]" heading, then enter the line "ConsoleKey=192" below it.

(Note: you can also try to make bia.ini read-only)

Then, press ~ during game play to display the console window. Enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function.

Effect / Code

God mode - god
Flight mode - fly
Disable flight and no clipping mode - walk
All weapons - allweapons
No clipping Mode - ghost
Extra ammunition - allammo
Togle invisibility - invisible (0 or 1)
Kils everything - killall
Get all items - loaded
Remove all items - unloaded
Select map - loadspmap [map name]
Old movie mode - oldmovie
Spawn indicated item - summon [item name]
Toggle blind AI - blindai (0 or 1)
Toggle deaf AI - deafai (0 or 1)
Toggle blind enemies - blindenemies (0 or 1)
Toggle deaf enemies - deafenemies (0 or 1)
Unknown - supersquad
Unknown - lightperiod
Unknown - lightcone
Unknown - getfirstmission
Unknown - pawnanimextra
Unknown - soundocclusion
Unknown - smiteevil
Unknown - avatar

Unlock Old Movie
Beat the game on Normal difficulty setting.

Unlock Unlimited Ammo
Beat the game on Normal difficulty setting.

Unlock Authentic Mode
Beat "Brothers in Arms" on Difficult difficulty setting.

Unlock Super Squad
Complete game on Authentic mode.

Speed This The Heck Up
Successfully complete the game under the easy difficulty setting. Choose the last level at the chapter selection screen and play it under a different difficulty setting.

Squad healing
If your character is killed three consecutive times, you will be given a chance to heal any injuries to your squad. To quickly get to this point, intentionally throw grenades at your own feet.

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » معرفی Games های جذاب
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc