جمعه 7 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا)

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mohammad8668
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 11:11    عنوان: آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا) پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 27 تیر 1391

blank.gif

امتياز: 3205

با سلام و تشکر از حضور تمامی شما کاربران گرامی در طرح ویژه ختم قران ساوه سرا....
با توجه به تعداد شرکت کنندگان در طرح و تاکید بر قرائت یک دور کامل قران کریم،تصمیم بر این شد که به هر یک از کاربران شرکت کننده در طرح به ازای هربار شرکت یک جزء قران اختصاص یابد. لذا هر یک از عزیزان تا پایان ماه مبارک فرصت دارند تا مقدار اختصاص یافته ی خود را قرائت نمایند.

نکته مهم : با توجه به اینکه برای ختم یک دور کامل قران همچنان نیاز به داوطلب داریم، لذا سایر کاربرانی که در طرح شرکت نکرده اند و نیز کاربرانی که در طرح شرکت کرده اند و مقدار اختصاص یافته ی خود را زودتر به پایان میرسانند، در صورت تمایل در همان تاپیک طرح ویژه ختم قران کاربران ساوه سرا" طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا (ماه مبارک رمضان1391) " با زدن پست آمادگی خود را اعلام فرمایند تا در اسرع وقت مقدار اختصاص یافته مشخص گردد.
[/size][/font]
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
mohammad8668 از این تاپیک تشکر میکنم 
mohammad8668
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 12:20    عنوان: مقدار اختصاص یافته کاربران برای قرائت قران پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

blank.gif

تصمیم بر این شده که به هرکاربر به ازای هر بار شرکت در طرح یک جزء قران اختصاص یابد که در زیر مشخص گردیده است :
mary67: سه بار شرکت در طرح : جزء اول،دوم،سوم - شروع با سوره حمد ، تا پایان آیه 91 سوره ءال عمران
yaskan: یکبار شرکت در طرح : جزء چهارم - شروع با آیه 92 سوره ءال عمران ، تا پایان آیه 23 سوره النساء
bestveil: سه بار شرکت در طرح : جزء پنجم ، ششم ، هفتم - شروع با آیه 24 سوره النساء ، تا پایان آیه 110 سوره الانعام
Hamid: یکبار شرکت در طرح : جزء هشتم - شروع با آیه 111 سوره الانعام ، تا پایان آیه 87 سوره الاعراف
mohammad8668: یکبار شرکت در طرح : جزء نهم - شروع با آیه 88 سوره الاعراف ، تا پایان آیه 40 سوره الانفال
mahdiss: یکبار شرکت در طرج : جزء دهم - شروع با آیه 41 سوره الانفال ، تا پایان آیه 92 سوره التوبه
atena: دوبار شرکت در طرح : چزء یازدهم و دوازدهم- شروع با آیه 93 سوره التوبه ، تا پایان آیه 52 سوره یوسف
yakamoz: یکبار شرکت در طرح : جزء سیزدهم - شروع با آیه 53 سوره یوسف ، تا پایان سوره ابراهیم(پایان آیه 52)
rezvaneh: یکبار شرکت در طرح : جزء چهاردهم - شروع با آیه 1 سوره الحجر ، تا پایان سوره النحل(پایان آیه 128)
velayat20:دوبار شرکت در طرح : جزء پانزدهم و شانزدهم- شروع با آیه 1 سوره الاسراء ، تا پایان سوره طه(پایان آیه 135)
nagmeh : یکبار شرکت در طرح : جزء هفدهم - شروع با آیه 1 سوره الانبیاء ، تا پایان سوره الحج (پایان آیه 78 )

دوستان همانطور که مشاهده کردند تا این لحظه هفده جزء از سی جزء قرآن اختصاص داده شده و برای پایان یک دور کامل باید برای 13 جزء مابقی آن داوطلب پیدا شود. پس بشتابید تا دیر نشده Winking
ضمنا برای قرائت آنلاین قران میتوانید به راحتی از بخش فیض آنلاین سایت راسخون (اینجا) استفده نمایید.
ما برای هر کس از جزء یک به بعد به ترتیب انتخاب کردیم تا مشکلی پیش نیاید!
+++ مسئولیت شرعی خواندن آیات به عهده ی خود کاربرانی است که اعلام آمادگی کرده اند.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 14:31    عنوان: پاسخ به «آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

چه جالب! من امروز نیت کرده بودم که بگم برای من جزئی که سوره انعام داخلش هست رو بسپرید که انگار شانسی اینطوری شد! هر چند که ۶۰ آیه‌ش بیشتر به من نیفتاد و من خودم از اولش می‌خونم.
دلیلش هم آیات عجیبی هست که در این سوره داریم! Hypnotized چند شب پیش توی مسجد (در قرائت‌های شبانه مسجد) که روخوانی می‌کردم کیف کردم! گفتم باید سر فرصت بشینم این سوره رو حسابی بررسی‌ش کنم.

من یه خواهش از دوستان دارم.
کسانی که قرائت رو شروع می‌کنن، هر تعداد آیه که خوندن، بیان در تاپیک مجزایی که mohammad8668, عزیز ایجاد می‌کنه، بهترین آیاتی که توی اون ناحیه بود رو همراه با معنی قرار بدن.
اینطوری بقیه هم یک خلاصه‌خوانی از اون بخش‌ها خواهند داشت و شما هم مجبور می‌شید که روخوانی محض نداشته باشید و نگاهی به معانی آیات هم داشته باشید Winking
البته این موضوع واجب نیست، مستحبه! Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: دوشنبه 9 مرداد 1391 - 11:38    عنوان: پاسخ به «آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

خيلي ممنون
طرح جالبي بود
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 مرداد 1391 - 23:03    عنوان: پاسخ به «آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

خوب، الحمد لله من امشب و بعد از چند شب مطالعه، به سختى آيات مربوط به خودم رو مطالعه كردم. "به سختى" به اين دليل كه داشتم دق مى كردم از بس اين آيات، سنگين بود. هيچ صحنه اى براى من مثل اين دردناك نيست كه موقع حساب و كتاب باشه و ببينم خيلى ها در رده هاى بالاتر از من قرار گرفتن و من بايد با حسرت بهشون نگاه كنم و افسوس بخورم بابت كم كارى هايى كه در اين دنيا كردم. برعكس، سوره اعراف دائم اين صحنه ها رو مجسم مى كنه و آدم دق مى كنه وقتى تصور مى كنه ممكنه در صف بدكاران قرار بگيره و احتمالاً اين صحنه رخ بده:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=15349#15349

خلاصه، من نمى دونم چطور بايد از mohammad8668, عزيز تشكر كنم كه اين طرح رو راه انداخت... اميدوارم خدا صلاحت رو در اون چيزى كه مى خواى قرار بده و بنابراين هر چى مى خواى بهت بده. Applause love struck
واقعاً خدا امثال شما رو در جامعه ما هر روز بيشتر كنه...
من كه كيف كردم از اين چند طرح ماه رمضان و يك رمضان به ياد ماندنى بود برام.
من طى چند روز باقيمانده (إن شاء الله) جزء سى ام رو هم مى خونم كه هجده جز تمام بشه و اجزاى باقيمانده بماند براى رمضان سال بعد،..

ممنون از همه Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mohammad8668
پستتاریخ: پنج‌شنبه 26 مرداد 1391 - 12:49    عنوان: Re: پاسخ به «آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

blank.gif

[quote="Hamid"]
سلام
خدا را شاکریم که توانستیم در این ماه مبارک یکی از مستحب ترین اعمال را که همان قرئت قران است انجام دهیم.
امیدواریم که همواره قران را سر لوحه زندگی مان قرار دهیم و توجه به آن مختص زمان و مکان محدودی نشود!
از مدیریت محترم ساوه سرا Hamid عزیز، کمال تشکر و سپاس را بابت همکاری خوب و مجدانه در طرح های ماه رمضان دارم.
بنده کاری نکردم و در اصل فقط یه جرقه کوچکی رو در ساوه سرا ایجاد کردم، اصل انجام و پیگیری کار از همت و تلاش خود دوستان بودWinking
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » آیات اختصاص یافته برای هر کاربر(طرح ویژه ختم قرآن کاربران ساوه سرا)
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc