جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3
 اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون)) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Kovsar
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 شهریور 1391 - 13:52    عنوان: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

آقای سوه من براتون ایمیل کردم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 شهریور 1391 - 14:12    عنوان: Re: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

bestveil نوشته است:

ممنونم از لطفتون flower
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 شهریور 1391 - 14:24    عنوان: Re: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

bestveil نوشته است:

فعلاً که چیزی دستم نرسیدهSad

خدایا در این لحظات پایانی کمک بنماVery Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 شهریور 1391 - 15:42    عنوان: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Sad
بازگشت به بالای صفحه
Yakamoz
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 شهریور 1391 - 16:01    عنوان: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 3 آذر 1389
blank.gif

امتياز: 6270

سلام soveh, جان
من آپلود کردم لینک اش هم امتحان کردم درسته
دانلود کن زود بفرست که کیف راسخون در راهه Very Happy
نقل قول:
هعی...ظاهراً امثال هم باید با کش کتابهامونو ببندیم

این تیکه ات خیلی باحال بود Luighing

دانلود فایل مشخصات برندگان
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 شهریور 1391 - 22:19    عنوان: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

مثل اینکه قسمت نیست ما جایزمونو بگیریم Crying Crying
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 15 شهریور 1391 - 07:55    عنوان: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Yakamoz, جان بسیار از لطفت ممنونم

ولی برای من نوشدارو بعد از مرگ سهراب بود Sad
من دیروز از 5 به بعد به نت دسترسی نداشتم
هرچی هلاک کردیم خودمونو گفتیم پرشین گیگ.........
bestveil گفت فرستادم...والله اونم نرسید
خلاصه که بساط دراماتیکی بود Very Happy
ایشالله سال بعد
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: چهار‌شنبه 15 شهریور 1391 - 10:35    عنوان: پاسخ به «اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

جناب سوه من به اون ایمیلی که براتون فرستادم پیوست کردم دیگه الان برید ببینید همون ایمیل مسابقه اناری
Surprised
بازگشت به بالای صفحه
mohammad8668
پستتاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1391 - 01:18    عنوان: ***جوایز ارسال شد*** پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 27 تیر 1391

blank.gif

امتياز: 3205

سلام دوستان عزیز
بر اساس اعلام سایت راسخون(اینجا) جوایز برندگان مسابقه "قدر قدر" که مشترکاً میان سایت ساوه سرا و راسخون برگزار گردید در تاریخ 19 شهریور ماه ارسال گردید.
جوایز به صورت پست سفارشی ارسال میگردد .در صورتی که تا 5-6 روز بعد از تاریخ ارسال جوایز خود را دریافت نکردید برای پیگیری با نام کاربری ثبت نامیِ خود در راسخون به این تاپیکرفته و درخواست پیگیری ارائه دهید.
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 صفحه 3 از 3

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » اعلام نتایج مسابقه قدر قدر ((مسابقه مشترک بین ساوه سرا و راسخون))
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc