يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » تکنیک جادویی نوشیدن 8 لیوان آب (wow )

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 تکنیک جادویی نوشیدن 8 لیوان آب (wow ) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
libero
پستتاریخ: دوشنبه 22 خرداد 1385 - 11:49    عنوان: تکنیک جادویی نوشیدن 8 لیوان آب (wow پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

تکنیک جادویی نوشیدن 8 لیوان آب

اولین سخنرانی استاد حلت در سال 85 در مجتمع گلف جزیره کیش بر گزار شد
احمد حلت پس از ارایه یک سخنرانی پر انرژی و با نشاط به حاضران انجام
تکنیک جادوی نوشیدن 8 لیوان آب را باتکرار عبارت تاکید ی توصیه کرد از انجا که بدن انسان را آب تشکیل داده است در طی روز باید 8 لیوان آب نوشید و قبل از نوشیدن باید لیوان راجلوی دهان گرفته
و عبارت مربوطه را با صدای بلند تکرار کرد پس از سه هفته معجزه آن را در خواهید یافت Hypnotized Surprised

قبل از نوشیدن آب جملات زیر را با انرژی و قدرت تکرار کنید

لیوان اول بعد از بیدار شدن صبح
خداوندا سپاس تو را که بار دیگر به من طلوع خورشید را هدیه دادی
قول می دهم امروز هر جا که بروم مهر ی برسانم حتی با لبخند. به من کمک کن امروز را به شاهکاری بی همتا تبدیل کنم
لیوان دوم حدود ده صبح
افتخار میکنم که از امروز پاک ترین انسان روزی زمین هستم
لیوان سوم حدوده دوازده ظهر
من نظر کرده خداوندم
لیوان چهارم بعد از ناهار
خداوندا تو را سپاس به خاطر برکاتی که به من بخشیدی خزانه غیب ات را به روی من و خانواده ام بگشای
لیوان پنجم ساعت چهار عصر
عشق الهی هم اکنون مرا ثر وتمند و توانگر می سازد
لیوان ششم ساعت شش عصر
به هر سو که می نگرم مو فقیت به من لبخند می زند
لیوان هفتم قبل از شام
هر زور از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم
لیوان هشتم قبل از خواب
خداوندا سپاس تو را که یک روزدیگر را به من هدیه دادی کشور عزیزم ایران را در پناه خودت حفظ کن و صلح را در جهان
حاکم فرما
خود و خانواده ام را به تو می سپارم ای مهربان ترین مهربانان
پرورد گار ا خوابی آرام به من هدیه بده که من عشق تو هستم

این جمله ها همراه با نوشیدن 8 لیوان آب به مدت 21 روز تکرار کنید ومی بینید که چطور خود و زندگی تان تغییر خواهند کرد. انسان هر کاری 21روز مداوم انجام دهد ملکه ذهنش می شود و بعد از 21روز نتیجه آن مشخص شده این یک مسئله ثابت شده است ازنظردانشمندان

عجب به نظر شما به امتحان کردنش miarze یا نه؟ Confused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
libero از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 28 خرداد 1385 - 12:20    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
من همه اين‌ها رو نوعي "تلقين درماني" مي‌دونم!
همون چيزي كه در خيلي از دستورات اسلام هم هست!
يعني اسلام در خيلي موادر به شما مي‌گه براي اينكه فلان دردت خوب بشه، فلان كار رو بكن و اين كار شايد هيچ ربطي به مريضي نداشته باشه، اما چون تو به اميد خوب شدن اون كار رو انجام مي‌دي، مطمئنا در تو اثرات مفيدي خواهد گذاشت. (ضمن اينكه چون خدا دستور داده، ضامنش هم هست و چه ضامني بهتر از خدا!)

بگذريم،
يكي از سي‌دي‌هاي "آقاي حلت" رو ديدم و شنيدم، به نظرم جالب بود Razz
سراسر سي‌دي "اميد دادن" بود، اي كاش مي‌شد اين نوع اميد دادن‌ها بعد از تموم شدن سي‌دي، هم ادامه داشته باشه كه نا اميدي بر اون غلبه نكنه! خوش به حال اون‌ها كه مي‌تونن هر چند وقت يك بار توي جلسات ايشون شركت كنند Sad

چند روز پيش، سي‌دي‌اي در همين زمينه و از همين نوع سخنراني از "ساتاد آزمنديان" به دستم رسيد، نمي‌دونم تا به حال ديديد و شنيديد شخنراني‌هاي ايشون رو؟ Confused
تقريبا مثل "حلت" صحبت مي‌كنه، اما كمي علمي‌تر و كمي برنامه‌ريزي‌ شده‌تر Winking

چيزي كه از همه اين‌ها برداشت مي‌شه، اينه كه همه اين مواردي كه اين افراد تأكيد مي‌كنند، همون‌هاييست كه ائمه و پيامبران ما قرن‌ها پيش تأكيد كردن!
خيلي از چيز‌هايي كه دين ما اون‌ها رو "مكروه" يا "مستحب" دونسته، توي دستورات اين افراد "بازداشته" يا "تأكيد شده" است!
مثلا اگر اسلام اين همه به "خوشرويي" در برخورد با مؤمن سفارش كرده، همه "حلت‌"ها و "آزمنديان"ها و "استاد علي اكبري"ها هم تأكيدشون به روي باز و خوشرويي‌ست Winking

شرمنده زيادي حرف زدم Smiling
قربان شما،
حميد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » تکنیک جادویی نوشیدن 8 لیوان آب (wow )
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc