جمعه 7 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 17:18    عنوان: فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

سلام دوستان دلیلی که باعث شد این تاپیک رو ایجاد کنم، دونستن نظرات و طرز فکر شما دوستان ساوجی در مورد مقوله‌ای که میخوام در موردش صحبت کنم.

تقریباً یک هفته‌ی پیش یکی از دوستانم برای صرف نهار مهمون ما بودن، عصر وقتی خواستم ایشون رو برسونم، ازم خواست که باهاش تا جایی برم! کجا؟؟

بعله به خونه‌ی فالگیرCool

حالا بنا به دلایلی اسم ایشون و آدرس دقیقش رو نمی‌نویسم اما فقط بگم که محل سکونتشون نزدیک چهارراه ولیعصر بود....

بگذریم...

خودم به شخصه اعتقادی به این موضوعات ندارم، اما بنا به اصرار دوست گرام و همراهی ایشون و از طرفی به دست آوردن سوژه برای خنده‌ی یک هفته‌ایVery Happy همراهشون رفتم.

امیدوارم تعداد خانم‌ها‌یی که فهمیدن این خانم کیه! و آدرس دقیقش رو هم بلدن! کم باشنVery Happy

به هر حال ساعت 4 من به همراه دوستم وارد خونه ایشون شدیم نزدیک 4-5 تا خانم هم قبل ما نشسته بودن....دو تا از مراجعین که 30 به بالا بودن دختر خانم‌هایی بودن که بنا به دلایلی ازدواج نکرده بودن و هنوز مجرد بودن که متأسفانه برای باز شدن بختشون به اونجا اومده بودن!؟

ما زمانی وارد شدیم که خانمی حدوداً 35-40 ساله داشتن فال می‌گرفتن، و خانم محترم فالگیر به طور قطع بهشون تأکید می‌کرد که پای زن دیگه‌ای در زندگیت باز شده و باید حواست رو جمع کنی و ....خانم بنده خدا رنگ به صورت نداشت! هی می‌گفت شوهر من خیلی خوبه! آقاست! اصلا اهل این حرفا نیستVery Happy اما کو گوش شنوا!!!!!!! جالب این که دختر خانم 11-12 ساله‌ی این خانم هم همراهشون بود و این مزخرفات رو در مورد پدر می‌شنید!!!!!!!!! و این واقعاً تأسف بار بود.

دیگه نمی‌گم به دوست بنده چه مزخرفاتی گفتن که ذهنشون رو چندین روز درگیر کرده بودن!!

چند نکته قابل توجه بود!

اول اینکه این خانم می‌فرمودن بشین 4 تا حمد بخون، 4 تا اخلاص و یک صلوات بعد قرآن رو باز می‌کردی و میدادی دستشون!! که من نفهمیدم واسه چی بود!؟

پاشون رو داراز کرده بودن و قرآنم رو پاشون و عین فرفره جملاتی رو طوطی وار از روی قرآن می‌گفتن!
مثلاً آگه میرسید به آیه ای که حمید داشت توش! می‌گفت: یه خبری از یه کسی به نام حمید! مجید! سعید....بهت می‌رسه...اینقدر اسم می‌گفت تا بالاخره یارو یه اسمی رو تو فامیلش پیدا کنه و بگه بله...بله درسته؟؟؟؟ جل الخالق!

ایشون اینقدر در کارشون تبهر داشتن به صورتی که با دیدن عکس یه شخص هم فالشون رو می‌گرفتن!Very Happy

و نکته‌ی جالب تر از همه که نظر من رو خیلی به خودش جلب کرد این بود که به غیر از دوست بنده که اولین بارشون بود که به ملاقات این پریچهر می‌رفتنVery Happy بقیه‌ی خانم ها چندمین بارشون بود....Sad

خیلی‌ها مثل دوست بنده که امیدوارم وقت بکنه و بیاد یه سری بزنه و این مطلب رو بخونه! می‌گن برای خنده بریم!!! میریم دور هم بخندیم!! این جملات اگر چه بار معنایی زیادی نداره و به ظاهر سادس، اما گاهی اولین اشتباه آخرین اشتباه، خنده به چه قیمتی؟ به قیمت درگیر شدن ذهن شما چندین روز به مسئله‌ای که وجود نداره؟ اگر تمام خانم های این شهر حتی برای خنده و حتی تناه یک بار پیش این خانم و امثال این خانم برم کافیه! چون اون ویزیت 4 هزارتومن و 7 هزارتومنش رو از شما می‌گیره و برگ برنده دستشه...چه شما بخندی و از خونش بری بیرون، چه هزار تا فکر غلط و ناسالم و منفی تو ذهنت جا بگیره و بری بیرون.

دوستان ساوجی نظرتون در مورد این مسئله چیه؟

نمیخوام یک طرفه به قاضی برم....دوست دارم اگر شما هم تجربه‌ای در این زمینه دارین و یا چیزی شنیدین تو این تاپیک قرار بدین، تا هم بنده و هم دیگر دوستان استفاده بکنیم.

دین اسلام دین بزرگ و فوق العاده مدرنی، اگر هر مسلمان به معنای واقعی در هر زمینه‌ای مسلمان باشه، تنها راهی که پیش روش قرار می‌گیره انسانیت و بس.

من واقعا برام تأسف بار خانم‌هایی رو می‌بینم که برای رفع مشکلات زندگی، زناشویی و هزاران مشکل دیگه....همچین راه هایی رو انتخاب می‌کنن، و این زمانی که عقل به عنوان روشن ترین چراغ زندگی به انسان ارزانی شده؟! شاید بنده اشتباه می کنم که اگر این طور هست بنده رو روشن بفرمایید.

با ایمان، سلامت و شاد باشیدSmiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh(سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 18:03), palominoo(سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 23:58), rezvaneh از این تاپیک تشکر میکنم 
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 آذر 1391 - 01:12    عنوان: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

عموما خیلی ها اعتقاد ندارن ولی میرن عین من!! Very Happy شما فکر کن یه جوزایی متولد مار باشی!!! چه شود
رضوانه جان من وقتی رفتم واسه بار اول Very Happy البته دفعه های بعد عمرا پول ندادم و ایشون داشت حرف های خودم رو به عنوان چیزهایی که تو فالم دیده به خودم تحویل میداد توقع داشت من هی بگم وای اره ولی خب بنده فقط میگفتم بله بله چون واقعا روم نمیشد جلو بقیه بگم اینا رو که خودم گفتم !! (من همیشه همراه بودم هاااااا)
یه چیزایی تو حرفاش واسم عجیب اومد ولی بعد اون کلی تحقیق و مطالعه در این باره داشتم دیدم خیلی از این حرفا رو میشه خیلی راحت تشخیص داد که باعث تحیر خیلی ها میشه خیلی چیزهاااا که واقعا الان در حوصله نیست که بگم
بگم بخندین، من عکس یه بنده خدایی رو که تو گوشیم داشتم نشون دادم باور کنید چیزایی از این بنده خدا گفت که من دهن باز نگاش میکردم نه به خاطر واقعیت داشتن به خاطر اینکه چطور این همه حرف رو پشت هم با اعتماد به نفس میگن یعنی اگه قرار بود حرفاش درست بود من تقریبا از تیر سال گذشته باید اتفاقاتی برام می افتاد برام که هنوز منتظرشم Laughing
تازشم خانوم دو سالی در پاکستان گویا پیش عزیزان مرتاض درس خونده بعد میگفت من از رو قران تفال میزنم و بعدش انگار که با ادمهای ... طرفه که اصلا قادر نیست مسائلی رو تحلیل کنن
رضوانه جان عزیزم با چشمم دیدم پیر مردی که اومده پیش خانوم فال قهوه میگرفت که جای بابابزرگ من بود Hypnotized
این علاقه در بین خیلی ها هست حتی وقتی اعتقاد ندارن به نظرم تجربش جالبه حداقلش برای یکی مثل من
واقعا انسانهای خارق العاده ای هستن و جای سوال داره که تا کی مردم میخان زندگیهاشون رو بسپرن به این ادم هاااااا
اولش با خنده شروع شد الان میخام خودمو بزنم Mad
یادم میافته چیا درباره خانوم ها و آقایونی می گفت که پیشش میان میخام گریه کنم Worried
اقا خانم خواهر برادر نمیدونم چطور بگم باور کنید این خانوم اسم کسانی رو گفت که پیشش میان و میرن و از زندگیشون میگن، درباره شخصیترین مسائل زندگیشون که از خجالت باید بمیرم.
خواهشا اگه هم میرید شما هیچ وقت حرف نزنید هیچ وقت هیچی نگید بعد از چند مدت متوجه میشید که اینها چیزی برای گفتن ندارند هیچی هیچی
اینو از من به عنوان یه خواهر کوچکتر داشته باشید بعدا نگید نگفتن بهمون
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 آذر 1391 - 22:23    عنوان: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

نقل قول:
عموما خیلی ها اعتقاد ندارن ولی میرن عین من!!

Very Happy

یعنی پیش همین خانم بیش از یک بار رفتین؟ آخه گفتین: دفعه های بعد!!!!

می‌شه بپرسم رفتن در دفعات بعد علت خاصی داشت، ادامه‌ی کنجکاوی و یا Confused
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 آذر 1391 - 22:36    عنوان: Re: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

atena نوشته است:
(من همیشه همراه بودم هاااااا)
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 آذر 1391 - 22:43    عنوان: Re: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

atena نوشته است:
atena نوشته است:
(من همیشه همراه بودم هاااااا)

آتنا یعنی خودت واسه فال گرفتن نرفتی؟ به عنوان همراه با کسی رفتی؟
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 آذر 1391 - 23:07    عنوان: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

همراه نه بادی گارد Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 14:41    عنوان: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

هر کاری که نشانه ای از تعقل نباشه جای تاسف داره

واقعاً چقدر جالبه هنوز هم عده ای شیاد و جادوگر حقه باز، عقل های ناقص انسانهایی را که ادعای فهمیدن و ایمان را دارند نردبان خودشون می کنند و بالا می روند و جیبهاشون هرروز پرتر میشه

و چقدر فاجعه ست که بچه ها و خانواده هاشون را قربانی عده ای بی سواد اما شیاد می کنند

هرگز سرنوشتی را که خودم میتونم بسازم یا خرابش کنم به دست کسی نمی سپرم که برام تبدیل کنه به سرابی که نه بهشته نه جهنم!

بشخصه حتی با استخاره قرآن هم مشکل دارم و قبولش ندارم. و چه خانواده ها و آینده هایی را دیدم که با استخاره از قرآن به باد رفته.
دقت کنید هم در جای جای قرآن خدا انسان را به تعقل دعوت کرده.
و مواظب خرافات و حقه بازیهای تفکراتی باشید که به هر شکلی می خواهند شما را در استعمار خودشون بدست بیارن...فقط و فقط بخاطر جیب هاشون یا موفقیت کشورهای استعمارگرشون
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 آذر 1391 - 23:53    عنوان: پاسخ به «فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

فال فقط فال حافظ.
البته اگه از ته دل نیت کنی راست در میاد. حداقلش یه جور دلخوشیه، من دوست دارم love struck

بقیش دروغه حتی هیچ وقت نخواستم امتحانشون کنم. Eshve

استخاره با قرآنم شاید کار درستی نباشه مگه اینکه واقعا آدم سر یه 2راهی بزرگی قرار گرفته باشه که خودش حتی با مشورتم نتونه تصمیم بگیره.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » فال گیرم و فال می‌گیرم....؟!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc