سه شنبه 11 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . . « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Talangor
پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 21:20    عنوان: روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . . پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 13 اسفند 1391

iran.gif

امتياز: 2950

thanks thanks
مه آسمان خانه روزت مبارک!
------------------------------

سلام به همه ساوه سرایی ها
بیایید تو این تاپیک در یک جمله از مادر مهربونمون تشکر کنیم :

--------------------------------------
هر قدم که بر زمین مینهی بال فرشتگان آن را از زمین دریغ میکنند چرا که هر قدمت برکت زهرایی واژه مادر را می پراکند . . .
-----------------------------------------------
تقدیم به همه مادران مهربان
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Talangor از این تاپیک تشکر میکنم 
hamid-m
پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 23:13    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

مادر ای پیغمبر زیبای عشق /مادر ای زیباترین فردای عشق

خدایا هرکه هستم هرچه هستم/به یک لحظه فدای مادرم کـــــــــن

گرامیداشت روز مادر، گرامیداشت فرشته ای آسمانی است که خداوند به هر انسانی در روی زمین یکی از آنها را هدیه داده است فقط و فقط یکی که هیچ جایگزینی ندارد.
***************فرشته مهربان زندگی من روزت مبارک.*****************

واقعا زبان و حتی کلمات قاصر از این می باشند که از مقام مادر این فرشته آسمانی تشکر نماییند. ولی به رسم ادب حقیر نیز چند جمله ناب نوشتم تقدیم به تمام مادران
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 23:19    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

گاهی دلت از زنانگی می گیرد, می خواهی کودک باشی, دختر بچه ای که به هر بهانه به آغوشی پناه می برد و آسوده اشک می ریزد. زن که باشی باید بغض های زیادی را بی صدا دفن کنی...!
ای صبورترین موجود خدا روزت مبارک.

-------------

لا به لای پیام هایی که برایم آمد این یکی بیشتر به دلم نشست.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 23:51    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

مامانی با تمام حالگیریات روزت مباااااااااااااااااارک Smiling دوستت دارم
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 - 00:18    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

جسارتاً مامان شمام حال گیره آتنا جان؟! Worried
تو خونه ی ما که دخترم حال مگیره. Sad

این مطلب آخرین بار توسط blind در پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 - 08:49 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 - 04:09    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

آقا من روم نمی‌شه! یکی به مامان من بگه روزش مبارک! Very Happy ترجیحاً این آیکون رو هم بهش نشون بده love struck

اما جدا از شوخی، من الان که زندگی خواهرهام رو می‌بینم، هر چی فکر می‌کنم نمی‌فهمم می‌شه فقط ناخوابی‌هایی که یک مادر در یک سال اول زندگی همه ما با عشق تحمل کرده رو جبران کرد یا خیر!؟Sad

به هر حال، این روز به همه مؤنثین سایت (چه مادر، چه همسر، چه دختر) مبارک باشه Applause Winking

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 - 22:18 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 - 08:59    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

Hamid گرامی ...روز مادر برای مادر عزیزتون مبارک باشه الهی و ممنون بابت تبریک این روز به ما.
بابت ناخوابی های یک سال اول کودک فرمودید آقا...!!!! اجازه بدید به عنوان یک زن و یک مادر عرض کنم که 9 ماه قبل از اون هم بسیار سخنه ,ولی ظاهرا به چشم نمیاد. برای خود من که اینطور بوده و شب ها قادر به خواب نبودم. حتی نمیتونستم براحتی نفس بکشم . حالت خفگی سخت آزارم میداد و البته ناراحتی های معده که بارداری به همراه داره. به واقع من با هر فرزندم بارها مرده و زنده شدم. وقتی موجودی در بطن یک زن در حال ایجاد و شکل گیری یا همان خلقت با شکوه الهی ست تمام ارگان های مادر رو درگیره. زن بودن بسیار دشواره دوست عزیز و البته شیرین وقتی یک زن ثمره ی وجودش رو رعنا و رشید و خوشبخت میبینه.

مجددا روز زن برای مادر و خواهرهای نازنین تون مبارک باشه و روز معلم هم برای خود شما مبارک اقا.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 - 21:22    عنوان: پاسخ به «روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

blind, عزیز روزتون مبارک.....
مامان ها که حال نمی گیرند Very Happy ما خودمون عامل اصلی در این امر هستیم.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » روز مـــــــــــــــــــــــــادر . . .
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc