چهار شنبه 12 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » کدوم منطقه شهر خوبه؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 کدوم منطقه شهر خوبه؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
124124
پستتاریخ: یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 - 19:23    عنوان: کدوم منطقه شهر خوبه؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1392

امتياز: 60

سلام
دوستان ساوه ای اگه در مورد مناطق و محله های شهری ساوه و اینکه کدوماشون برای سکونت خوبه و اصیله توضیحاتی بدن متشکر میشم، منظورم قیمت و به ویژه فضای فرهنگی محله و ساکنین و ... اینجور چیزا هست،
راستی بین این چند تا منطقه هم کدومش بهتر از بقیه است؟ میدان آزادی خیابان اسلام، میدان شهرداری بلوار سپاه، میدان جانبازان خ شهید بهشتی (چون ساوه ای نیستم محله های قدیمی و اسامی قدیمی ساوه رو نمیشناسم اگه اسم های جدیدشون رو بگید ممنون میشم )
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
124124 از این تاپیک تشکر میکنم 
mohammad8668
پستتاریخ: یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 - 21:41    عنوان: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 27 تیر 1391

blank.gif

امتياز: 3205

سلام دوست عزیز،
چندتا منطقه که به نظر من بهتره و ساکنینشون تا حدودی اصلی تره :
خیابان مطهری(تهران) حد فاصل میدان شهید صفری تا میدان آزادی،خیابان پاسداران،خیابان استقلال،خیابان جمهوری(برخی قسمت هایش)،خیابان فردوسی حد فاصل میدان فردوسی و میدان مخابرات،خیابان سوم شعبان،خیابان طالقانی حد فاصل 3راه طالقانی تا 4راه کاظمیه
البته اینهایی که نام بردم یه مقدار به مرکز شهر نزدیک هستند و به طبع قیمت مسکن هم بالاتر،
برخی مناطق مانند حاج بلوک(انتهای طالقانی)،امیرکبیر،بالای فردوسی(حدفاصل میدان فردوسی و بهزیستی)،تا حدودی بسیج در اولویت های بعدی قرار دارند.البته اینها نظر شخصی بنده با در نظر گرفتن معیارهایی که مد نظرتون بود و نیز قیمت ها میباشد و ممکنه نظر سایرین متفاوت باشه.
بین اینهایی که نام بردید میدان جانبازان رو حضور ذهن ندارم که کجاست اما اگر نزدیک به میدان آزادی (و نه خیلی دور که به عبدل آباد نزدیک بشه)رو ترجیح میدم.
راستی برخی محله های قدیمی و اصیل ساوه مثل قاسم آباد یا سیدعلی اصغر و...رو من برای زندگی زیاد متناسب نمیدونم،علتش هم یکی بافت نسبتاً فرسوده این مناطق است و یکی هم اینکه به علت کم شدن ساکنین اصیل این مناطق و مشکلات دیگه ،از نظر فرهنگی وضعیت زیاد جالبی ندارن.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
hamid-m
پستتاریخ: یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 - 23:03    عنوان: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

سلام
محمد جان در واقع میدان جانبازان همون میدان بهزیستی بود.ولی من هم تقریبا با نظر محمد موافقم.ولی خلاصه محمد جان با محله قاسم آباد شوخی نکن داداش Luighing
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 07:46    عنوان: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام
به نظر من خيابون شريعتي، پاسداران(محله خودمون) ، بعضي از كوچه هاي اوايل خيابون فردوسي و اوايل جمهوري از مناطق خوب هستند.اولويت بعدي خيابان مطهري ، كارون هست
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mohammad8668
پستتاریخ: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 14:44    عنوان: Re: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 27 تیر 1391

blank.gif

امتياز: 3205

hamid-m نوشته است:
سلام
محمد جان در واقع میدان جانبازان همون میدان بهزیستی بود.ولی من هم تقریبا با نظر محمد موافقم.ولی خلاصه محمد جان با محله قاسم آباد شوخی نکن داداش Luighing

حمید جان ما چاکر همه بر و بچه های قاسم بادی(قاسم آباد)هم هستیم!Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
124124
پستتاریخ: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 23:37    عنوان: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1392

امتياز: 60

ممنون از همه بزرگوارا که نکاتشون رو نوشتن، اگه دوستان دیگه هم نظراتشون رو بفرمایند لطف کردند، مخصوصا اگه مقایسه (سه آیتم فضای فرهنگی محله، قیمت و آب و هوا) بین سه محل میزبور هم باشه
بازگشت به بالای صفحه
Zaman
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 17:50    عنوان: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

خیابان فرهنگ هم جای خوبیه.
بازگشت به بالای صفحه
abbasbehnam
پستتاریخ: جمعه 10 خرداد 1392 - 16:16    عنوان: پاسخ به «کدوم منطقه شهر خوبه؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1392
usa.gif

امتياز: 6130

من خیابان طالقانی رو از همه جای ساوه بیشتر دوست دارم و بهتر میدونم چون زادگاهمه هر وقت هم برم ساوه حتما سری میزنم به نظر من از همه جای ساوه بهتره
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » کدوم منطقه شهر خوبه؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc