سه شنبه 28 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014 « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 20:50    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام و عرض ادب جناب سوه عزیز...
به دعای قشنگتون آمین میگم و من هم با پیروی از فرمایش جنابعالی برای مردم کشورم زندگی سرشار از امنیت و آرامش آرزو میکنم.دیدن خوشحالی مردم اعم از پیر و جوان و زن و مرد, فارغ از هر چیز مایه شادی بنده نیز بود.امیدوارم روزی شادی واقعی و ماندگار در قلوب ملت ایران خانه کنه،نه حس شعفی گذرا.ان شاء الله کشورمون نه صرفا برای صعود به جام جهانی که برای صعود به مدارج بالاتر علمی واخلاقی به خودش بباله و باعث سرافرازی و بلند آوازگی ایران و ایرانی باشه.هرچند الان هم هست اما لیاقت ایران بیش از اینهاست.
از حضورتون ممنونم و امیدوارم هر کجا هستید در سلامت جسم و روح باشید و در پناه خداوند.
خانمهای عزیز از حضور شما هم متشکرم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 21:58    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

چقدر خوب
من با این حال که ساوه نبودم ولی آمار لحظه به لحظه داشتم که کاروان شادی مردم کجاها رفته و چه کارها کرده
ولی هر باشه دیدنش یه چیز دیگس
واقعا خوشحاااااااااااااااااااااال شدیم
دست شما درد نکنه blind, عزیز...
thank thank thank
فقط ای کاش بیشتر بود
انشالله برزیل رفتنی هم گل بکاریم
به امید راه یابی به فینال جام جهانی Very Happy
زنده باد ایـــــــــــــــــــــــران؛ زنده باد ایرانــــــــــــــــــــی
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 22:50    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام آتنای عزیزم..هر جا هستید جدا خسته نباشید.
بابت عکس ها کاری نکرده که خانم. دوست داشتم خیلی بهتر عکاسی میکردم.اما دست و بالم با خریدهایی که برای خونه کرده بودم بسته بود. عکاسی یه ذهن بی تشویش میخواد که بری تو دل سوژه تا بتونی به ثبت های مطلوبی برسی. برای من مقدور نبود خریدامو دم به دقیقه بذارم یه گوشه و عکاسی کنم....میگذاشتم هم نمیتونستم ازشون دور شم.
خیلی دوست داشتم تا دریاچه هم میرفتم برای عکاسی...اما نماز اول وقت رو ترجیح دادم و عازم مسجد شدم برای نماز. امیدوار بودم دنیال عکس های من باقی دوستانمون هم اگر عکسی از این شادی ملی دارن بگذارن تا ببینیم. الان هم باقی عکسام تو همین حد و حدوده .

بقول شما : زنده ه ه ه ه ه باد ایرانی و ایرانی ی ی ی ی ی
بهترین قسمت ماجرا برای من این بود که حال مربی کره ای گرفته شد اساسی Sick

thank thank thank thank
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 23:36    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 23:42    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 23:47    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 30 خرداد 1392 - 19:51    عنوان: Re: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind نوشته است:
سلام و عرض ادب جناب سوه عزیز...
به دعای قشنگتون آمین میگم و من هم با پیروی از فرمایش جنابعالی برای مردم کشورم زندگی سرشار از امنیت و آرامش آرزو میکنم.دیدن خوشحالی مردم اعم از پیر و جوان و زن و مرد, فارغ از هر چیز مایه شادی بنده نیز بود.امیدوارم روزی شادی واقعی و ماندگار در قلوب ملت ایران خانه کنه،نه حس شعفی گذرا.ان شاء الله کشورمون نه صرفا برای صعود به جام جهانی که برای صعود به مدارج بالاتر علمی واخلاقی به خودش بباله و باعث سرافرازی و بلند آوازگی ایران و ایرانی باشه.هرچند الان هم هست اما لیاقت ایران بیش از اینهاست.
از حضورتون ممنونم و امیدوارم هر کجا هستید در سلامت جسم و روح باشید و در پناه خداوند.
خانمهای عزیز از حضور شما هم متشکرم.

مجدداً از شما تشکر میکنم و امیدوارم ایران جایگاه واقعی خودش را در همه ی زمینه ها مخصوصاً دانش ...به شکل واقعی و نه عدد سازی و صنعت و فرهنگ در دنیا پیدا کنه.
جالبه بگم که دوتا از دوستان ساوه ای که در کُره جنوبی درس میخونن در ورزشگاه با پرچم ایران در کنار کُره ای ها حاضر شدند و در پایان مسابقه در کنار بنر مربی کُره رفتند و انگشتشون را در چشم مربی کردندVery Happy و همزمان مجری تلویزیون کره اونها را دیده و به اونها گفته پسرهای نفرت انگیز!Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 31 خرداد 1392 - 20:34    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

کاش کره ای ها میفهمیدن که این نفرت رو خودشون بوجود آوردن.
من اطلاعات فوتبالی و ورزشی ندارم اما چیزی که حس کردم این بود که اون بازی بیشتر از هر چیزی غیرتی بود تا همتی. منظورم اینه که چاشنی غیرت غلیظ تر عمل کرد. ببخشید که این جمله رو میگم...شاید خیلی مودبانه نباشه...ولی ما ایرانیارو باید غیرتی کرد تا کاری کنیم کارستان
ما رو مربی کره ای به جام جهانی فرستاد.من که میگم....آقای مربی کره مچکریم.

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 31 خرداد 1392 - 20:38 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: جمعه 31 خرداد 1392 - 20:35    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

عکسا خیلی خوب بود،ممنون از زحمتتون blind, عزیز...
آقای قوچان نژاد گل کاشتن البته همه ی بچه ها خوب بازی کردن ولی انصافا کارش عالی بود...
چه لذتی داشت این برد خصوصا بعد از صحبت های مربی تیم کره ،منم با آقای پیمان یوسفی هم عقیده بودم و میدونستم این جمله بازیکن ها رو تحریک وغیرتی میکنه وهمین اتفاق هم افتاد Smiling
به امید شادی همیشگی مردم ایران ...
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 31 خرداد 1392 - 20:55    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

معصومه خانم عزیز...بله جدا که بازی زیبایی بود.دست و پای همشون درد نکنه.من اطلاعاتم کارشناسانه نیست خانم اما چیزی که منو تو اون بازی مجذوب کرد بازی دروازه بان مون بود.البته جایگاه گلر ویژه ست.بهرحال همشون عالی بودن.
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: جمعه 31 خرداد 1392 - 23:26    عنوان: پاسخ به «تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

blind, عزیز ،حق با شماست آقای رحمان احمدی بی نظیر ظاهر شدن من هم انتظار نداشتم بتونن از پس اون ضربه های پی در پی بربیان و گل نخورن!من با توجه به بازی های قبلی آقای قوچان نژاد و نقش پررنگی که در این بازی داشتن از ایشون اسم بردم ولی دوراز انصافه که بعد از بازی قوچان نژاد به دروازه بانی خوب ایشون اشاره نکنیم... Smiling
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » تصاویر جشن خیابانی صعود به جام جهانی 2014
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc