پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » خاطرات یک آمریکایی و یک ایرانی از درس خواندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 خاطرات یک آمریکایی و یک ایرانی از درس خواندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
ILANA
پستتاریخ: جمعه 18 مرداد 1392 - 02:41    عنوان: خاطرات یک آمریکایی و یک ایرانی از درس خواندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 21 تیر 1392
blank.gif

امتياز: 690

آمریکایی:
روز اول با خوشحالی به همراه پدر و مادرم رفتم مدرسه و دوستای جدید پیدا کردم! تمام دوره ابتدایی رو با معدل خوب قبول شدم. دوره راهمنایی مدرسه رو وقتی شروع کردم روحیم بهتر بود با دوستامون هر روز می رفتیم گردش.دوره دبیرستان دیگه دنیا ماله من بود هرشب پارتی و س.. و مشروب بود تا اینکه رفتم دانشگاه و فهمیدم که من از عشق و حال چیزی نفهمیدم. من هم... عشق و حال کردم هم الان دکترم.

ایرانی:
یادمه روزه اول مادرم منو رو آسفالت می کشید که ببره مدرسه. وقتی رفتم مدرسه و آدماشو دیدم تا سه روز گریه می کردم. دوره ابتدایی رو به زوره کتک گذروندم. راهنمایی که رفتم روحیم گه بود.همه به هم فحش خار مادر می دادن منم یاد گرفتمو تو زندگیم به کار گرفتم. دوره دبیرستان همش تو کفه مهمونیو مشروب گذشت. وقتی رفتم دانشگاه تازه فهمیدم این همه که دهنم سرویس شده همش تمرین بوده که اینجا کو...م پاره بشه. درسته عشق و حال نکردم ولی مدرکه مهندسیمو گرفتمو الانم تو آژانسه آبرومندی کار می کنم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
ILANA از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » خاطرات یک آمریکایی و یک ایرانی از درس خواندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc