شنبه 1 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » هیئت داری یا هیئت زاری؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 هیئت داری یا هیئت زاری؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
s-sangar
پستتاریخ: جمعه 9 آبان 1393 - 01:18    عنوان: هیئت داری یا هیئت زاری؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

هیئت داری یا هیئت زاری؟
بسمه تعالی
معذرت میخوام از اربابم امام حسین (علیه السلام) که همش دارم مشکلات رو میگم، اما بخدا دوستانی هم هستند که وقتی نگاه بکاراشون میکنی لذت میبری، و افراد دیگر هم هستند که متاسفانه....
مثل همین امشب که میخواستم برم موهام رو کوتاه کنم، (پیرایشگر که رفیقم بود گفت فلانی از ...... چه خبر، خیلی شلوغه، گفتم آره ، گفت چند شب پیش اومدم میخواستم برم سرویس بهداشتی وفتی برگشتم دیدم دارن جلو در شام میدن ایستادم تا اگه شام اضافه زد یکی هم به من بدن، همینطور که ایستادم یکی از مسئولین....... اومد و با صدای بلند گفت چیه اینجا وایستایی صف کشیدی میبینی که شام نیست، گفتم حاجی خدا قبول کنه من بخاطر شام نیومدم کار دیگه ای داشتم اما بازم دست شما درد نکنه خدا قبول کنه یا علی خداحافظ) این هم همین هست، رسول ترک که رسول ترک بود امام حسین راش داد من واقعا موندم اینا چی میگن، چرا تو ساوه هر کسی فقط عشق رئیس بازی هست، نمیدونم پول شام رو اینا میدن که این حرفا رو میزنن؟!؟!؟ خلاصه اینجا مینویسم نه اینکه فقط پست بزارم مینویسم که اگه خودتون مسئول هستید یا از دوستانتون مسئول در هیئت ها، مساجد، حسینیه ها و... هستند، بهشون گوش زد کنید، خیلی خیلی ممنون و هزار بار معذرت میخوام از مدیر انجمن که شاید دردسر بشه براشون، التماس دعا.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
s-sangar از این تاپیک تشکر میکنم 
dadam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1394 - 15:23    عنوان: پاسخ به «هیئت داری یا هیئت زاری؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 17 اردیبهشت 1394

امتياز: 175

بقول دادام : دادا حرفت حرف حسابه ولی الان خرجا بولا رفته یسری هام میزارند واسه تدیگش میان هیئت و یکی نیست بگه رفتی دادا فیلماتو تاماشا کردی گشتو گزارتو کردی حالا امدی .

اما داداش گولم میخوام داستانی واستون تعریف کنم که از بزرگی ، شنیده ام ، ظاهراً در مراسم خواستگاری مولای متقیان علی (ع ) قرار بر این منوال شد که مولا جشن عروسی برای خانم حضرت زهرا س با اندک مهمانی با فروش زره ای بپا نمایند ولی همان شب دیدن پیغمبر با تعداد کثیری مهمان از مسجد در حال امدن به مجلس عروسی شدند ، پرسیدند قرار بر مهمانهای اندک شمار بوده است ولی شما .... ، پیغمبر رحمت اللعالمین فرمودند هر کس را که خواستم سوا کنم و دعوتش کنم نتوانسته لاجرم همه را دعوت کردم . و پیغمبر خودشان شام رو کشیده و به همه مهمانها رسید التماس دعا
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Amooeig
پستتاریخ: دوشنبه 18 خرداد 1394 - 10:59    عنوان: پاسخ به «هیئت داری یا هیئت زاری؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 18 خرداد 1394

امتياز: 160

dadam عزیز آفرین !
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » هیئت داری یا هیئت زاری؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc