پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  بعدی
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Aliabadi
پستتاریخ: یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

عکس هاتون فوق العاده زیبا وقشنگ هستند مثل همیشه SmilingSmilingSmilingبخصوص این عکس آخری میوه گیلاس خوش رنگ

thank thank thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 16:49    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام
نمازخانه کتابخانه ی ولی عصر
کیفیت تو ارسال اونقدر پایین میاد که آدم رغبتی برای ارسال عکس نداره.
3سال تمام شد. عکاسی را دادم و زبان عربی و منطق و فلسفه و فقه و اصول گرفتم.
می ارزید.

[/align]

این مطلب آخرین بار توسط blind در جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 20:40 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 17:02    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

هنوز هم عکاسی میکنم ولی اینبار با موبایل و این خیلی بده.علتش هم ضیق وقتو ایناست
ساوه امام زاده سید اسحاق

بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 18:25    عنوان: Re: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

blind نوشته است:
[align=center]
3سال تمام شد. عکاسی را دادم و زبان عربی و منطق و فلسفه و فقه و اصول گرفتم.
می ارزید.

سلامSmiling
بالاخره سطح یک تمام شد؟
به سلامتی...
به نظر من ادامه بدید... به سطح یک قانع نشید...

(خوش به حالتون که راحت می‌تونید هر جایی درس بخونید! ما رو که ساوه و جاهای دیگه راه نمی‌دن، فقط می‌تونیم یک مدرسه در قم رو انتخاب کنیمSad ، بین خودمون باشه ولی ثبت نام کردیم و امتحان ورودی رو دادیم، یک هفته دیگه جوابش میاد... آزمونش خیلی سخت بود، بعید می‌دونم قبول بشم اما اگر خدا بخواد و قبول بشم و در مصاحبه ردم نکنن(!)، احتمالاً سه چهار سالی راهی مدرسه معصومیه قم بشم...)

عکس‌ها فوق العاده هستنApplause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
msalas
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 19:29    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

Hamid, سلام
تبریک، ولی سه چهار سال نیست! Confused
5 سال فقط سطح 2 (الهیات)
3سال ارشد (رشته تخصصی مورد نظر مثل: فقه، حقوق، تفسیر،کلام و ....)
2 سال هم پایان نامه
که روی هم میشه 10 سال ناقابل یا نهایتا 9 سال! Very Happy
بنده هم وقتی برای مصاحبه و ثبت نام و آزمون رفته بودم بهم نگفتن. بعدا متوجه شدم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 20:32    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام مجدد.
نه ادمین جان...منظورم این بود که سال سوم تمام شد. Mad و تازه رسیدیم به جاهای سخت و نفس گیرش(وارد پایه 4 میشم)ضمن اینکه سطح دو هستم نه یک. سطح یک مربوط میشه یه ورودی ها سیکل و سطح دو از دیپلم به بالا.
هنوزم عکاسی عشق منه اما وقتی برام باقی نمیمونه.بنظرم معامله بدی نکردم .
خوشحالم که شرکت کردید و میدونم مثل همیشه موفقید و یکی از بهترین ها میشید همونطور که بودید و هستید.
به وجودتون افتخار میکنم و لیاقت خیلی چیزها رو دارید.دوست دارم باشم و ببینم چه قله هایی رو فتح میکنید. Applause
طی این مدت منم به علاقه و وابستگی علمی و فکریم پی بردم و اگر مصلحت و عمرم کفاف بده قصدم تو مقاطع بالاتر ادامه در رشته کلام و فلسفه اسلامیه...منتهی اینبار تو دانشگاه نه تو حوزه.یکی دوتا دانشگاه تو قم زیر نظر دارم که تو زمینه علوم انسانی و اسلامی دارن قوی کار میکنن و اولویتشون فارغ التحصیلان سطح دو و سه حوزه ست و خوشبختانه گرایش مورد نظر منم دارن. اگر هم به احتمال خیلی ضعیف یعنی بر اساس شرایط خاص و اجبار بخوام این گرایش رو تو حوزه دنبال کنم بازم شهر بعدیم قم هست.
ان شاء الله بزودی هر دومون برسیم به اونچه که طالبشیم.یه روز با ماشین شما میریم قم یه روزم با ماشین من میریم... Winking
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 21:48    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام و تشکر.
والا تا جایی که من شنیدم سطح یک گذروندنش برای همه الزامی هست و سیکل و دکتر نداره!
ضمن اینکه سطح یک رو شنیدم که در مدرسه‌ها (و نه حوزه‌ها) زودتر و طی سه چهار سال تمام می‌کنن.

به هر حال، حالا باید ببینیم خدا چی می‌خواد. آیا قبول خواهم شد یا خیر!؟ Sad
استقبال از حوزه معصومیه ظاهراً خیلی بالاست و اینطور که من بیرونِ جلسه آزمون دیدم که همه دانشجوها توی کتاب‌ها دنبال جواب می‌گردن، فکر نکنم نوبت به ما که نخونده رفته بودیم برسه!!

به هر حال، چیزی که مشخصه اینه که خدا چیزی جز صلاح نخواهد خواست Winking
بازگشت به بالای صفحه
msalas
پستتاریخ: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 22:03    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

نه سطح یک رو برداشتن، و بجاش داشتن مدرک دیپلم رو الزام کردن.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 25 اردیبهشت 1395 - 08:09    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

جناب نیرومند لطفا سوال کنید از مرکز مدیریت. سطح یک معادل دیپلمه. حتی اگرم قول شما صحت داشته باشه به شخصه فکر میکنم شما بهتره مستقیم وارد سطح دو بشید.
من از چند و چون حوزه آقایون اطلاعی ندارم و نگرانم حرفی بزنم که خطا باشه.
بابت حس و حال قبولی هم درکتون میکنم...خودمم همین حال رو داشتم.ولی میخوام بدونید که شما هم به لطف خدا واردخواهید شد و این احساس طبیعی و بدیهی ست.بعدش شما یکی از بهترین های حوزه خواهید شد...اینو یقین دارم.
ضمنا یه کانال تلگرامم من ایجاد کردم تا عکس های مربوط به ساوه رو درش جمع آوری کنم.حقیقتش چون با موبایل عکاسی میکنم و بعضا فرصت انتقالشون به سیستم رو ندارم مجبور به حذفشون میشم. گفتم لااقل اینطوری یه جا ذخیره بشه.
اجازه میدیدن آدرسش رو اینجا بذارم؟
اجازه میدین شما رو به کانال ملحق کنم؟
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 25 اردیبهشت 1395 - 09:18    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

تشکر، بررسی خواهم کرد.

بله، مشکلی در معرفی کانال و اد کردن من نیست.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 25 اردیبهشت 1395 - 10:51    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

thank ممنوم که اجازه فرمودید thank و خوشحال میشم نظاره گر باشید.

آدرس تلگرام ساوه گرافی
http://telegram.me/savehgraphy
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: یکشنبه 2 خرداد 1395 - 23:01    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

سلام، به به مثل اینکه همه حوزه ای ها اینجا جمعن! Eshve جای من فقط خالی بود! Smiling (طلبه آینده ان شاء الله Winking )
blind عزیز عکس هاتون خیلی خیلی زیباست، احسنت Applause
blind و msalas جان میشه یه کم درباره مصاحبه ورودی اطلاعات بدین که چه جوریه چه سؤال هایی می پرسن؟ سخته آیا؟! ۲ ماه دیگه مصاحبه است، استرس دارم Worried
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 00:44    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

جشن ولادت شعبان 1395
حوزه علمیه فاطمه الزهرا س ساوه با حضور ریاست حوزه های علمیه خواهران استان مرکزی جناب حجه الاسلام زارعی

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 10:50    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه/ امامزاده ابو رضا /خرداد 95

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 11:05    عنوان: Re: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

میشه یه کم درباره مصاحبه ورودی اطلاعات بدین که چه جوریه چه سؤال هایی می پرسن؟ سخته آیا؟!
سلام مهدیس. نگران نباشید.بیشتر به یک محاوره شبیه. البته بستگی به داوطلب هم داره. بر اساس شخصیتش سوال پیچش میکنن. اگر بدونن آدم مطلعی هستی سوالات سخت ازت میپرسن.
(نمیخوام بگم من مطلع بودم ولی برای من سنگین گذشت. سوالات من سخت بود در حالیکه از دوستانم اون سوالات پرسیده نشد)آخرشم میگن قران روبروت رو بردار و اتفاقی صفحه باز کن و بخون.
باید بدونید که تمامش نمره داره. و هر حرکتی کنید جلوی عناوینی که روی برگه های اداری و محرمانه ثبت شده نمره میذارن و در آخر برای مرکز پست میشه.(من اون برگه ها رو دیدم) البته پای همون برگه نظرشون رو برای مرکز اعلام میکنن که صلاحیت ورود به حوزه دارد یا ندارد.
مصاحبه توسط 3 نفر صورت میگیره. مدیریت, معاوت آموزشی و مشاور و روانشناس و استاد حوزه. هر کدوم یکی از اون اوراق جلوشون هست و بر اساس برداشت های خودشون نمره میدن. هر سه برگه به هم منگنه میشه و همراه فایل صوتی مصاحبه به مرکز ارسال میشه.
موقع مصاحبه یه رکوردر رو میز هست که تمام مکالمات ضبط میشه و برای همیشه تو بایگانی میمونه.
نترسیددددد....فقط همراه داشته باشید چون مجبورید افقی برگردید منزل. من که برگشنم خونه هم تبخال زدم هم 3 روز افتادم تو بستر مرگ(خیلی ترسیده بودم.بیشتر به بازجویی شبیه بود) هیچ امیدی هم به قبولی نداشتم ولی الحمدلله بخیر و خوشی گذشت.
فقط نترسید.نمیتونم هم بگم چه سوالاتی میپرسن چون سوالات دقیقا بر اساس شخصیت داوطلب پرسیده میشه و عمومیت نداره. البته عمومیش فقط توضیحاتی ست که راجع به خانواده تون میپرسن.
راستی احتمالم داره یه سوال از قواعد عربی ازتون بپرسن.احتمالا قراِئت قرانتون که تموم شد از همون ایه یه سوال میپرسن که این کلمه چیه ؟ یا که جداگانه سوالی از دروس عربی میپرسن.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  بعدی صفحه 26 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc