شنبه 15 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » حاشیه های " جومونگ "در تهران/تصاویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 حاشیه های " جومونگ "در تهران/تصاویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mohamad2
پستتاریخ: جمعه 30 مرداد 1388 - 13:52    عنوان: حاشیه های " جومونگ "در تهران/تصاویر پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 6 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 5550

سلام من این خبرا رو تو وبلاگم میذاشتم گفتم اینجا هم بذارم تا بچه های ساوه هم با خبر بشن

جومونگ: نمی‌دانستم در ایران اینقدر هوادار دارم
خبرگزاری فارس: بازیگر نقش جومونگ امروز با حضور در نشست مطبوعاتی در تهران به سؤالات خبرنگاران پیرامون مجموعه تلویزیونی افسانه جومونگ و حواشی آن پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سانگ ایل گوك بازیگر نقش جومونگ كه به دعوت یكی از شركتهای تولیدكننده لوازم خانگی به ایران سفر كرده بعدازظهر امروز در نشست مطبوعاتی كه در مركز همایش‌های صداوسیما برگزار شد به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
بنابر این گزارش وی در این مراسم با بیان اینكه من تازه متوجه شدم كه رئیس جمهور سابق ما از دنیا رفته خیلی غمگین شدم و شاید نتوانم خوب صحبت كنم گفت: به مردم ایران سلام می‌كنم و از شركت‌هایی كه باعث حضور من در ایران شدند تشكر می‌كنم. صدها بار تشكر خود را به مردم ایران ابلاغ می‌كنم كه از شب گذشته به خاطر استقبال از من در فرودگاه حضور پیدا كردند.
وی افزود: برای من ایران كشوری غریبه بود و تنها بخش‌هایی از این كشور می‌دانستم كه آن اطلاعات را از طریق كتابهای تاریخی به دست آورده بودم. شنیدم كه هواداران من در ایران خیلی زیاد هستند و از آنها تشكر می‌كنم امیدوارم من هم بتوانم فرهنگ كره را به شما نشان بدهم.
وی كه در جمع بسیاری از خبرنگاران ایرانی سخن می‌گفت و عكاسان مدام از وی عكس می‌گرفتند در پاسخ به سوالی در خصوص میزان تحصیلات دانشگاهی در رشته بازیگری چقدر برای ورود به این رشته تأثیر دارد گفت: زمانی كه من از سوی یك شبكه تلویزیونی دعوت به كار شدم 250 نفر آمده بودند و رقابت میان ما صورت گرفت بعید می‌دانم كه همه افراد هدفشان بازیگری باشد 7 سال پیش فقط چند دانشكده، بازیگری را تدریس می‌كردند اما در حال حاضر دانشگاههای بسیاری برای آموزش این رشته در كره جنوبی تأسیس شده است.

سانگ ایل گوك در ادامه این نشست در پاسخ به خبرنگار فارس با این مضمون كه آیا فكر می‌كردید كه پس از پخش این سریال در ایران افراد بسیاری هوادار شما شوند و اینكه الان چه نظری درباره این اتفاق دارید تصریح كرد: تا به حال نمی‌دانستم در ایران اینقدر هوادار دارم و این سریال اینقدر پرطرفدار شده است. مدتی پیش در كره تیم سایپا را اتفاقی دیدم كه یكی از بازیكنان آنها در نگاه اول مرا شناخت و با این تیم عكس یادگاری گرفتیم آن زمان بود كه فهمیدم كه میزان هواداران من در ایران بسیار زیاد است.
وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس درباره اینكه آیا متن این سریال توسط یك بازیگر فرانسوی نوشته شده است اظهار داشت: داستان سریال افسانه جومونگ فرانسوی نیست بلكه اسم كشور كره است كه این نام از لغت گوریا گرفته شده و جومونگ اولین پادشاه این سلسله بوده است و این داستان توسط فرانسوی‌ها نوشته نشده است.

«بچه‌های آسمان» فیلم ایرانی مورد علاقه من است
بازیگر نقش جومونگ در ادامه گفت: من فیلم ایرانی «بچه‌های آسمان» را دیده‌ام كه خیلی قشنگ بود و از آنجا فهمیدم كه ایران و كره از لحاظ فرهنگی بسیار شبیه هم هستند.
وی درباره حضورش در یك فیلم یا سریال ایرانی نیز گفت:‌اگر به من پیشنهاد حضور در یك فیلم یا سریال ایرانی را بدهند اول آنرا بررسی می‌كنم و اگر به نظرم خوب آمد آن را قبول می‌كنم. من شنیده‌ام كه فیلم‌ های ایرانی خیلی معروف هستند و هر سال در دو جشنواره هنری كره حضور پررنگی دارند.

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
mohamad2 از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » حاشیه های " جومونگ "در تهران/تصاویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc