شنبه 8 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » آرزوهای من در مورد ساوه و ساوه‌سرا

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 آرزوهای من در مورد ساوه و ساوه‌سرا « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 28 مهر 1388 - 22:43    عنوان: آرزوهای من در مورد ساوه و ساوه‌سرا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
قبول دارید که آرزو بر جوانان عیب نیست؟ (نکنه قبول ندارید که من جوانم Luighing )
هر از چند گاهی وقتی کار دنیا و کارهای آفتابگردان اجازه می‌دهند، به ساوه‌سرا فکر می‌کنم.
چقدر آرزو از ذهنم عبور می‌کند که به دلایل مختلف از پس محقق کردن آن بر نمی‌آیم.
اما حداقل می‌توان این آرزوها را جایی بیان کرد تا شاید بشود برایشان در آینده برنامه‌ریزی کرد.

یکی از مواردی که آرزوی چند ساله من بوده است، پخش مستقیم مراسم مختلف از طریق ساوه‌سرا بوده است.
به طور مثال چرا نباید وقتی حجة الاسلام هاشمی‌نژاد در مسجد انقلاب منبر می‌رود، ما در ساوه‌سرا به طور زنده صدای ایشان را نداشته باشیم؟
یا چرا اگر در سالن ارشاد یک مراسم برگزار است، ما آن را در ساوه‌سرا نداشته باشیم؟
و یا حداقل تمام مراسم‌ها را به محض اتمام، به صورت ویدئویی یا صوتی در بخشی از سایت داشته باشیم.

در همین زمینه، گزارش مستقیم و زنده مراسم مختلف توسط توئیتر هم می‌تواند موضوع جالبی باشد.

یکی دیگر از آرزوهای من جوان، ایجاد یک خبرگزاری تصویری برای ساوه‌سرا است.
بخشی که امکان آپلود تصاویر گرفته شده توسط کاربران را فراهم می‌کند. در این صورت همه کاربران می‌توانند خبرنگار ساوه‌سرا باشند.

آرزوی دیگر، انتشار مطالب مرتبط با ساوه است که نیاز به یک نفر دارد که مقالاتی که اینجا انبار شده است را تایپ کند و در ساوه‌سرا قرار دهد.

آرزوها بسیار است، به مرور اینجا درج می‌کنم Winking

شما هم اگر آرزویی در مورد ساوه و ساوه‌سرا دارید، از شنیدنش خوشحال می‌شویم. Razz
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
javat
پستتاریخ: یکشنبه 6 دی 1388 - 11:05    عنوان: آرزوهایی که خیلی کم کاربردی و بدردبخور است پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 5 دی 1388
comoros.gif

امتياز: 4470

حمید خان آرزوهات خوبه ولی به نظرت نباید یک کم کاربردی تر و مناسب تر باشه؟ مثلا صحبتهای هاشمی نژاد را هرکی بخواد میره گوش می کنه حالا این همه زحمت و غیره برای این کار چه لزومی داره؟
شما به دورو برت نگاه کن روت می شه جایی یا تو شهر دیگه ای بگی ما سینما ، شهربازی، پارک درست و حسابی،موزه درست و خیلی چیزهای دیگه نداریم. وضعیت شکل و روی شهر رو ببین که مسوولین عین خیالشون نیست
عزیزم شما بهتره آرزو کنی این وسیله ارتباطی که زحمت کشیدی و راه انداختی یه روزی دردی دوا کنه. سعی کن یه جنب و جوشی ایجاد کنی که اعضا هم خودشون احساس مسوولیت کنن و از راههای قانونی و همین سایت یا درج در روزنامه ها نیازهاشون را مطالبه کنن. من بارها در روزنامه ها پیام و مطلب دادم ولی در ادامه هیچ حمایتی از بقیه همشهریام ندیدم با اینکه من ساوه زندگی نمی کنم ولی احساس مسوولیت می کنم
پس بیاییم نگاهی بهتر و عاقلانه تر به آرزوهامون و دنیای پیرامونمان داشته باشیم
به هیچ وجه قصد جسارت ندارم امیدوارم پذیرای انتقاد باشی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 8 دی 1388 - 23:59    عنوان: پاسخ به «آرزوهای من در مورد ساوه و ساوه‌سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

javat, خان،
ممنون.
بله، بنده هم نظر شخصي​م رو در اين مطلب:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=458
گفتم.
سينما رو موافقم که بايد وجود داشته باشه...
دليل وجود نداشتنش رو هم نمي​دونم Sad
شهربازي رو که موافق نيستم، چون درياچه مصنوعي انصافاً بي​نظيره... شهر بازي​ش هم که امسال راه افتاد.
بيمارستان رو اطلاع ندارم.

در مورد ساوه​سرا، ما بستر رو فراهم کرديم و پشتيباني هم مي​کنيم، بقيه کارها با همشهري​ها Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
javat
پستتاریخ: چهار‌شنبه 9 دی 1388 - 00:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 5 دی 1388
comoros.gif

امتياز: 4470

با سلام خدمت حمید عزیز و همه دوستان
خوشحالم که با وجود اختلاف سلیقه نقاط مشترک زیادی داریم و از اینکه ناراحت نمی شوی که اعضا مطالبات خود و شهرشون را بیان کنند و در این رابطه بستر لازم را فراهم نموده ای متشکرم.
و مطمئنم که نیازهای ساوه بسیار فراتر از موارد مطروحه می باشد واین موارد تنها برای مثال عنوان شد.
لذا در این مورد یک سوال از عزیزان همشهری و شما دارم که چطور می شود نواقص مشهود را عنوان و مطرح کرد و پله پله همه آنها را بر طرف کرد. به عبارت ساده تر بهترین راه چیست؟
امیدوارم همه عزیزان مشارکت نمایند.
با سپاس
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » آرزوهای من در مورد ساوه و ساوه‌سرا
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc