پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 مهر 1389 - 13:41    عنوان: ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

قابل توجه کاربران عزیز سایت ساوه سرا:

هر چند یکمی دیر شده ولی میخواهیم برای اولین بار یک مسابقه عکاسی برگزار کنیم با عنوان عنار ( عکاسی انار ) . باید بگم که موضوع این مسابقه کاملا آزاد انتخاب شده و شما عزیزان می توانید هر عکسی را که مربوط به انار میشه مثل انار چینی، باغ انار، اقتصاد و انار، انار و صنعت، فرآوری انار و از همه مهمتر خود انار و .... را در این تاپیک قرار بدهید.

شرایط مسابقه:

تعداد عکس هایی که هر شخص می تواند در مسابقه شرکت دهد 5 عدد می باشد و اگر بیشتر از 1 عکس قرار می دهید لطفا عکس اول را نمایش دهید و عکسهای بعدی را به صورت لینک بگذارید تا صفحه سنگین نشود. در ضمن واقعا شرمندم ولی اگه کسی بیش از 5 عکس قرار بده مجبورم عکسهای اضافیش را پاک کنم.

در این مسابقه 2 برنده خواهیم داشت:

1- برنده اول از نگاه کاربران
2- برنده دوم به انتخاب یکی از کارشناسان عکاسی که بسیار در این زمینه کاردرست هستند و در پایان مسابقه ایشون را معرفی خواهیم کرد

و اما جوایز

فروشگاه اینترنتی آفتابگردان برای هر کدام از 2 برنده عزیز این مسابقه مبلغ 15000 تومان بن خرید از این فروشگاه را به عنوان هدیه در نظر گرفته است.

و مسلما هدف اصلی از برگزاری این مسابقه این هست که یک گردهمایی صمیمانه داشته باشیم و در نهایت در آرشیو ساوه سرا عکسهای زیباتون را به عنوان یادگار داشته باشیم

در ضمن دوستان گرامی می توانند عکسهای گرفته شده بوسیله موبایلشون را هم ارسال کنند

کاربرای عزیزم برای شرکت در این مسابقه تا پایان روز 15 آبان 1389 فرصت دارند.

پس دخترا پسرا عجله کنید

thanks

این مطلب آخرین بار توسط soveh در جمعه 12 آذر 1389 - 20:46 ، و در مجموع 3 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 مهر 1389 - 14:02    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

پیش نهاد می کنم که از سایتهایی که تحت نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند برای آپلود عکستون استفاده کنید تا برای نمایش مشکلی نداشته باشند. مثل این سایتها:
http://www.irupload.ir/index.php و http://www.img4u.net/index.php

در ضمن اگه دوستان برای نمایش عکسهاشون و یا قرار دادن لینک عکسهاشون مشکلی داشتند خبرم کنند و یا از طریق ایمیل به من اطلاع بدهند.
لطفا به این آدرس ارسال کنید : vahme.shab@yahoo.com
متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 مهر 1389 - 15:56    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

سوه دوست عزيز ممنون از زحمت شما براي برگزاري اين مسابقه ، اميدوارم همه عزيزان بتونند شركت كنند و شاهد عكس هاي زيبا اناز بخصوص از شهر و اطراف ساوه باشيم.
Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 مهر 1389 - 16:15    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

من اول می‌شم Very Happy love struck
اگر تونستم که می‌رم یه عکس با آیفون می‌گیرم که هم دوربینش رو تست کنم و هم تازه باشه. اگر نشد، از عکس‌هایی که سال‌های قبل گرفتم می‌فرستم... Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 مهر 1389 - 18:00    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

Hamid نوشته است:
من اول می‌شم Very Happy love struck
اگر تونستم که می‌رم یه عکس با آیفون می‌گیرم که هم دوربینش رو تست کنم و هم تازه باشه. اگر نشد، از عکس‌هایی که سال‌های قبل گرفتم می‌فرستم... Winking

نفر اول از قبل مشخص شده .

و اون هم اینجانب می باشم Very Happy Cool
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: شنبه 1 آبان 1389 - 17:55    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

mIn, جانبه نکته مهمی اشاره کردی
ولی این رو در نظر بگیر حمید آقا هم عکاس حرفه ای تشریف دارن هم دوربین خوبی دارن البته اگه با گوشیه در پیتش عکس نگیره و سابقه عکاسیشو زیر سوال نبره Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 2 آبان 1389 - 09:34    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

یعنی اولین نفری که میخواد چراغ این تاپیک را روشن کنه و عکسش را قرار بده کیه؟
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 2 آبان 1389 - 17:10    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

sooraty نوشته است:
mIn, جانبه نکته مهمی اشاره کردی
ولی این رو در نظر بگیر حمید آقا هم عکاس حرفه ای تشریف دارن هم دوربین خوبی دارن البته اگه با گوشیه در پیتش عکس نگیره و سابقه عکاسیشو زیر سوال نبره Very Happy

Worried

برای قائل نشدن تبعیض حمید هم مثل من با گوشی اریکسون w200 عکس بگیره Laughing عجب عکسی میشه Laughing Laughing Laughing

ولی کاش امتیاز بندی هم معلوم بود

مثلا اینکه سوژه ناب امتیازش بهتر خواهد بود یا کیفیت عکس یا کیفیت سوژه Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 2 آبان 1389 - 21:16    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn جون
مطمئنا هرکسی که میخواد عکس برای یک مسابقه بفرسته همه عوامل را در نظر می گیره.
این مسابقه هم یک مسابقه حرفه ای نیست. می بینی که موضوع خاصی مدنظر نیست و وسیله عکاسی هم آزاده همه می تونند از دوربین عکاسی با شاتر دستی و فلش منیزیمی گرفته تا تلسکوپ هابل استفاده کنند Very Happy
در واقع می خواهیم موضوع شاخص شهرمون را که خیلی راحت میشه روی اون کار کرد اینجا تمرین کنیم و از همین طریق رابطه صمیمانه تری بین کاربرهای ساوه سرا ایجاد کنیم.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 20:27    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
متأسفانه soveh, عزیز دیر این مسابقه رو راه انداختن وگرنه من موقع انار چینی‌مون می‌تونستم شونصد تا عکس بگیرم Sad

حالا می‌خوام بدونم اگر احیاناً نتونستم عکس جدید بگیرم، با کدوم یکی از این عکس‌ها (هر چند می‌دونم خیلی ضایعه) شرکت کنم؟

روی عکس‌ها کلیک کنید تا عکس بزرگتر رو ببینید...

این:

یا این؟

یا این؟

خودم آخری رو بیشتر دوست دارم، اما چون الان موج منفی داره، فکر می‌کنم بهتره اون نباشه نه؟
اسم عکس رو گذاشتم: زمستان انارستان.
ترکیب رنگش به نظر خودم جالب‌تر از دو تای اوله.
ناقلاها راستش رو بگید! کدوم رو شرکت بدم بهش رأی می‌دید؟ Twisted Dvil هان؟ Razz
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 20:44    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Very Happy
پس خدایا شکر که مسابقه را دیر راه انداختم Luighing
به این میگن یه مسابقه fair play
ولی خب از اونجا که از اول قرار کردیم هرکسی میتونه 5 عکس را در مسابقه شرکت بده و شما هم هر 3 تاشو میتونی شرکت بدی
ولی به نظر من آخریشو نذار چون احتمال برنده شدنت زیاد میشه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 20:54    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

واقعا اون 2 تای اولی یه چیز دیگن خیلی بهترن
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 16:23    عنوان: صد دانه یاقوت... پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛ Smiling
آقا من بالاخره عکسم رو آماده کردم Winking

بفرماید:

برای مشاهده عکس در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید...
نام عکس: صد دانه یاقوت
تاریخ گرفته شدن عکس: 5 آبان 1389 (ساعت 4 بعد از ظهر)
عکاس: حمید رضا نیرومند Winking
نکات مربوط به عکس:
- تعداد گیله‌های انار: 100 تا
- یک آفتابگردان مخفی هم در انار به کار رفته که فکر می‌کنم تابلوه!!
- شبیه‌ترین گیله انار به یاقوت رو در بالاترین نقطه عکس ببینید... واقعاً شبیه یاقوته، اینطور نیست؟
عکس یاقوت رو ببینید:
http://www.ackt.ir/Images/UserFiles/3/image/yaghut%20sorkh.gif
- با توجه به اینکه رنگ قرمز توی عکس معمولاً بد دیده می‌شه، با حالت HDR عکس گرفتم که بهتر جلوه کنه. Winking

جای شما خالی ولی عجب اناری بود!! آبدار... Razz

اینم شعر انار از مصطفی رحماندوست به یاد کودکی:
صد دانه یاقوت، دسته به دسته
با نظم و ترتیب، یک جا نشسته
هر دانه‌ای هست خوشرنگ و رخشان
قلب سپیدی در سینه آن
سرخ است و زیبا، نامش انار است
هم ترش و شیرین، هم آبدار است

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در پنج‌شنبه 13 آبان 1389 - 20:02 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 22:14    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

واقعا عکس خوشگلی شده. ایده بسیار جالبیه Applause
میگلم این کلمه گیله عجب کلمه باحالیه مخصوص مخصوص ساوه هستش
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 23:45    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

اقاي نيرومند ، عكس صد دانه ياقوت تان بسيار زيبا و جالب بود . Applause Applause Applause Applause Applause Smiling Smiling Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 1 از 8

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc