پنج شنبه 6 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 21:58    عنوان: ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89) پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

به اطلاع علاقه‌مندان به مباحث شبکه برسانم که از چهارشنبه 19 آبان 89 یک دوره آموزش شبکه (که به نام دوره +Network، [نت‌ورک پلاس] شناخته می‌شود) ‌با بنده برگزار خواهد شد.

با توجه به نیاز روز افزون مؤسسات، مدارس، سازمان‌ها، شرکت‌ها و ... به راه اندازی شبکه‌هاشان و با توجه به اینکه دوره‌های شبکه خیلی به ندرت در ساوه برگزار می‌شوند (من فکر می‌کنم این اولین دوره آزاد باشد) فکر می‌کنم برای علاقه‌مندان، فرصت غنیمتی است...

زمان آغاز دوره: چهار شنبه ۱۹ آبان ۸۹ – ساعت ۵:۰۰ عصر
زمان کلاس‌ها: روزهای زوج از ساعت ۵:۰۰ تا ۷:۳۰ عصر
هزینه دوره: با توجه به اینکه دانشجو و شاغل باشید یا خیر، تخفیف‌ها و تبصره‌هایی دارد که بهتر است با شماره جهاد دانشگاهی تماس بگیرید و بپرسید: ۰۲۵۵۲۲۱۳۸۲۰

محل برگزاری و ثبت نام: جهاد دانشگاهی شهرستان ساوه (خ فردوسی) تلفن: ۰۲۵۵۲۲۱۳۸۲۰

سرفصل مباحث دوره:
مباحث عملی و تئوری راه اندازی شبکه LAN

منبع تدریس: کتاب زیبا و کامل Network+ 2005 (این دوره معادل دوره‌های شبکه‌های کامپیوتری و اصول کابل‌کشی شبکه‌های کامپیوتری در دانشگاه است)

بعد از گذراندن دوره انتظار می‌رود بتوانید یک شبکه محلی را به راحتی طراحی و مدیریت کنید.

(تا سه جلسه بعد از آغاز نیز می‌توانید ثبت نام کنید، اما بعد از آن، باید منتظر دوره بعد باشید)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 22:14    عنوان: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

حمید جان واقعا کلاسهای خوبی را داری برگزار می کنی. ای کاش من هم ساوه بودم و میتونستم شرکت کنم. راستی در مورد برگزاری این کلاسها خوب اطلاع رسانی می شه؟ مثلا تو دانشگاهها
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 22:46    عنوان: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

soveh, جان،
جهاد دانشگاهی معمولاً به زدن چند تا اطلاعیه کلی در اول هر فصل اون هم در چند قسمت محدود از شهر اکتفا می‌کنه.
دلیلش هم اینه که کلاس‌ها معمولاً قرار نیست خیلی شلوغ باشه.
این کلاس‌ها زمانی که به حد نصاب برسه (یعنی تقریباً 8 نفر) شروع می‌شه، اما ممکنه طی دو جلسه اول به 20 نفر هم برسه.
وقتی الان با من هماهنگ کردن، یعنی به حد نصاب رسیده...
من هم فقط اینجا اعلام می‌کنم که اگر کسی واقعاً علاقه داره، از دست نده. حالا که داره برگزار می‌شه بیاد استفاده کنه.

من دو فصل هست که برای سنجش میزان مخاطبان سایت، تعدادی از کلاس‌های حرفه‌ای‌تر رو در قسمت‌های مختلف سایت اعلام می‌کنم.
توی دوره طراحی وب قبلی، 20 نفر شرکت کرده بودن که 10 نفرشون از طرف سایت اومده بودن. (تعدادی از طریق ساوه‌سرا خبردار شده بودند، تعدادی از آفتابگردان و بیشترشون هم از سایت مربوط به دانشجوهای خودم: http://st.aftab.cc )
[البته دوره ویندوز پیشرفته رو هم اعلام کردیم که خوب، چون دیر به من اطلاع دادن، من فقط توی ساوه‌سرا اطلاعیه زدم و کلاً دوره شلوغی نبود...]

الان دیگه یاد گرفتن که زودتر به من اطلاع بدن که توی بخش‌های مختلف سایت اعلام کنم...

حقیقتاً من خودم قدیم‌تر که تازه کار رو شروع کرده بودم، چون می‌دونستم بعضی دوره‌ها فقط در تهران برگزار می‌شه، اگر مؤسسه‌ای توی ساوه اعلام می‌کرد که یک دوره خوب برگزار می‌کنه، عاشقانه می‌رفتم ثبت می‌کردم، اما در کمال تأسف می‌دیدم که به خاطر به حد نصاب نرسیدن کنسل می‌شه.
مثلاً یادمه سال 84 یه مؤسسه اعلام کرد که یک دوره تعمیرات سخت افزار به مبلغ 40 هزار تومان می‌خواد تشکیل بده. من با اینکه این مبلغ نصف حقوق اون زمانم بود، رفتم ثبت نام کردم، اما هر چی صبر کردیم، سه نفر هم ثبت نام نکردن!
متأسفانه دوره‌های حرفه‌ای مثل طراحی وب پیشرفته، فتوشاپ پیشرفته، شبکه و ... به دلیل اطلاع رسانی بد معمولاً به ندرت تشکیل می‌شه.
تصور کنید یک نفر اگر بخواد بره طراحی وب پیشرفته یاد بگیره، باید بره تهران، صدها هزار تومان خرج کنه...
مؤسسات ما در حد آفیس و اینترنت و دوره‌های مقدماتی موندن!
اما ما این ظرفیت رو داریم که حرفه‌ای‌ترین دوره‌ها (حتی من قول می‌دم حرفه‌ای‌تر از دوره‌های بهترین مؤسسات تهران) رو توی همین ساوه برگزار کنیم و تخفیف‌های کلان جهاد دانشگاهی رو هم شاملش کنیم... اما متأسفانه مؤسسات ما هیچ سرمایه‌گذاری روی این دوره‌ها نمی‌کنن. یعنی خنده‌داره که مؤسسات ما هنوز سایتی برای اطلاع‌رسانی ندارن!!!!!!! هنوز ظرفیت اینترنت رو نشناختیم.

حیف که حوصله دردسر ندارم و همینطوری راحت‌ترم وگرنه خودم یک مؤسسه خصوصی می‌زدم که بهترین دوره‌ها رو برگزار کنیم که اهالی تهران و شهرهای دیگه هم غبطه بخورن! دوره‌های شبکه و طراحی وب و فتوشاپی که لنگه اون رو توی ایران نداشته باشیم. هم‌سطح بهترین دانشگاه‌های آمریکا... (چون منابعمون ویدئوهای ضبط شده از اون دانشگاه‌هاست)

به هر حال، امیدوارم شاهد باشیم که دوره‌های حرفه‌ای‌تر کم‌کم در ساوه آغاز بشه و از این وضع بی‌سوادی در رشته کامپیوتر خارج بشیم. Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 23:34    عنوان: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

انصافا کلاسهای خوبیه. متاسفانه بسیاری از شرکت ها همین دوره شبکه را برای نفراتشون در قسمت IT شرکتشون برگزار می کنند و مدرس از تهران میارن که بابت یک کلاسشون تقریبا حدود 2 میلیون تا 3 میلیون پرداخت می کنند( با توجه به نفرات شرکت کننده نرخ کلاس ها متفاوته). بله قیمت ها را درست خوندید. واقعا من متاسفم که نمی تونم شرکت کنم ولی بیشتر برای کسانی متاسفم که خبردار می شوند ولی شرکت نمی کنند مخصوصا ....( خودش میدونه )
حمید جان هر چند شاید کار درستی نباشه ولی اگه میشد یک نفر مطالب ارائه شده در این کلاسها را به صورت تصویری جمع بندی می کرد و بعدا به صورت یک کار تمیز ارائه می داد خیلی خوب بود. اینطوری هم افرادی که نمی تونستند در کلاسها شرکت کنند سود می بردند و هم این زحماتی که شما می کشید ماندگار میشد و حتی میشه ( اگه نیاز به مجوز نباشه) در فروشگاه آفتابگردان آنها را بفروش رسوند.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 03:36    عنوان: Re: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

soveh نوشته است:
انصافا کلاسهای خوبیه. متاسفانه بسیاری از شرکت ها همین دوره شبکه را برای نفراتشون در قسمت IT شرکتشون برگزار می کنند و مدرس از تهران میارن که بابت یک کلاسشون تقریبا حدود 2 میلیون تا 3 میلیون پرداخت می کنند( با توجه به نفرات شرکت کننده نرخ کلاس ها متفاوته). بله قیمت ها را درست خوندید. واقعا من متاسفم که نمی تونم شرکت کنم ولی بیشتر برای کسانی متاسفم که خبردار می شوند ولی شرکت نمی کنند مخصوصا ....( خودش میدونه )
حمید جان هر چند شاید کار درستی نباشه ولی اگه میشد یک نفر مطالب ارائه شده در این کلاسها را به صورت تصویری جمع بندی می کرد و بعدا به صورت یک کار تمیز ارائه می داد خیلی خوب بود. اینطوری هم افرادی که نمی تونستند در کلاسها شرکت کنند سود می بردند و هم این زحماتی که شما می کشید ماندگار میشد و حتی میشه ( اگه نیاز به مجوز نباشه) در فروشگاه آفتابگردان آنها را بفروش رسوند.

من به شدت موافقم .

حمید اخوی نمیشه این ویدئو ها رو به ما هم بدید Very Happy به خدا کار خوب و خیر و این جور چیزایی هست ها Very Happy

مثلا من خودم نمی تونم روی کلاس رفتن زیاد وقت بزارم . البته به شدت بیکارم ولی خب وقت هم ندارم Very Happy

خب من برنامه نویسی وب رو asp.net کار می کنم با سی شارپ می نویسم گاهی هم با وی بی می نویسم .
ولی خب جاوا اسکریپت بلد نیستم ، خیلی می خوام که جاوا اسکریپت رو بخوبی یادبگیرم .
یا توی مبحث نقش ها و رل ها کلا مطالعه ای نداشتم . یا امکانات پیشرفته گرید ها ( که دیگه فکر کنم فقط با تجربه کاری بدست بیاد ) ولی خب هیچ جایی نیس که بیاد اینا رو به این شکل آموزش بده .

سر فصل های ciw هم کلا تو یه تیپ دیگه هس . ینی باید همشو بری . البته در مورد کلاس های شما نمی دونم چطوری بود ( مثل اینکه شما هم php قراره بگید ) دوستام کلاسای شما رو حضور داشتن .

یا شبکه ، یه نیمچه network+ دارم ولی خب نه اونقدر بلدم و نه بلد نیستم !!

کلا همون ویدئو ها رو هم در اختیار ما بزارید خیلی خوب میشه ها Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 13:58    عنوان: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

mIn, جان،
من خلاصه مطالبی که در بحث تئوری شبکه در دانشگاه می‌گم رو در این بخش آماده دانلود کردم:
http://st.aftab.cc/uni/network/network-jozveh

بخش شبکه در سایت دانشجوها هم شاید مفید باشه:
http://st.aftab.cc/field/uni/network

مباحث عملی هم جزوه خاص خودش رو داره که بعداً آماده می‌کنم...

در مورد ویدئوها باید ببینید چه بخش‌هایی از شبکه رو می‌خواهید یاد بگیرید.
چون مجموعه‌های زیادی در این زمینه هست.
اما تمام اون‌ها از این لینک قابل دانلوده:
http://www.netbks.info/video-training/
صدها مجموعه ویدئویی در زمینه‌های مختلف به ویژه شبکه.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 22:21    عنوان: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn جون
چرا تو کلاسها شرکت نمی کنی؟ انصافا چیزی که در کلاسها یاد می گیری یه چیز دیگه است.

حمید جان دست شما هم درد نکنه. امیدوارم بچه های ساوه قدر این کلاسها را بدونن
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 16:28    عنوان: پاسخ به «ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

حمید تنکیو زیاد

soveh عزیز میگم که خیلی وقت ندارم .

الان مشغول یه پروژه سایت هستم ( برای جایی نه برا خودم همینجوری می نویسم Very Happy )
و اینکه ارشد امسال توی برنامم هست که با اینکه معتقدم باید امسال قبول شم ولی خب هنوز شروع نکردم به خوندن Very Happy Laughing

و اینکه به جون خودم ما شانس نداریم . یه کلاس توی همین جهاد دانشگاهی ما می خواستیم شرکت کنیم ثبت نام و پرداخت هزینه و همه چی ... بعد مدتی بس طولانی گفتن لطفا صبر کنید برا دوره بعد Very Happy ما هم گفتیم چشم Very Happy

و بعدش میگم که چیزایی که من می خوام به اون شکل برگزار نمیشه .

مثلا همین network+ خب باید از اول سر کلاس گفته بشه دیگه ، میشه گفت قسمت زیادیش هم تئوری خواهد بود .
به جون خودم ما 6 سال اینا رو خوندیم . و با وجود این ، مدرکش رو هم دارم اما خب بازم از نظر عملی Worried
اما اگه دوره های بعدی و پیشرفته برگزار بشه حتما شرکت می کنم .

به هر حال اگه وقت کافی داشتم الان هم شرکت می کردم .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » ثبت نام دوره آزاد شبکه (+Network) آغاز شد (آبان 89)
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc