جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 9 تیر 1390 - 08:31    عنوان: Re: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

SibeSorkh نوشته است:
soveh, اخی فقط مشکل جزوه هست Very Happy
نه اشتباه نگو soveh, بگو " دیگه اون جوری که همسر پیدا نخواهیم کرد Very Happy

اینو که شما باید بفرمایید Eshve
ولی فکر کنم از این به بعد دانشجوها به عشق زنگ تفریح میرن سر کلاس Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: شنبه 11 تیر 1390 - 19:32    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Very Happy اخجون زنگ تفریح Applause Applause وسط اش درس هم باشه بعد نیست
اخی اون موقعه شما پسرا باید کچل کنید Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
ehsan_puria
پستتاریخ: شنبه 18 تیر 1390 - 14:31    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 1045

من به همتون جزوه میدام بیید Luighing مساله جزوه ازدواج دوستی درس همه دیگه زیر سوال میره به قول دوستم خداحافظ دانشگاه سلام دوران دبیرستان کم مونده چوبو شلنگم بگیرن دانشجو هارو تنبیح کننن !!!!!!!!تنبیح درست نوشتم؟ Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 18 تیر 1390 - 21:51    عنوان: Re: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

ehsan_puria نوشته است:
من به همتون جزوه میدام بیید Luighing مساله جزوه ازدواج دوستی درس همه دیگه زیر سوال میره به قول دوستم خداحافظ دانشگاه سلام دوران دبیرستان کم مونده چوبو شلنگم بگیرن دانشجو هارو تنبیح کننن !!!!!!!!تنبیح درست نوشتم؟ Luighing

ظاهرا خبر ندارین
آقای احمدی نژاد دستور دادن که این کار انجام نشه
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 07:30    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

به نظرم فاجعه پيش مياد
دخترها و پسرهاي ايراني تو همين سالهاي دانشگاه هم نمي تونستن خوب همو بشناسن و رفتار مناسب باهم رو ياد بگيرن واي به حال اينكه تو دانشگاه هم از هم دور ميشن
يه دوستي برام يه ايميل فرستاده بود در مورد همين جدايي خانمها و آقايون در ايران خيلي جالب و تامل بر انگيز بود
اينكه از مهد كودك ها جدايي شروع ميشه و بي شناخت كامل از خصوصيات همديگه ازدواج صورت ميگيره و زندگي اون شيريني كه بايد داشته باشه رو نداره و ....
يه نكته جالب اينكه توي تمام دنيا فقط سرويس هاي بهداشتي تفكيك جنسيتي داره ولي.... Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 07:33    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

بابا خب يه هو بيايد استان مردانه و استان زنانه تشكيل بديد خيال همه راحت Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
ehsan_puria
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 15:54    عنوان: Re: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

soveh نوشته است:
ehsan_puria نوشته است:

ظاهرا خبر ندارین
آقای احمدی نژاد دستور دادن که این کار انجام نشه

دمش گرم آقای احمدی نژاد یادم باشه از ایشون جداگانه تشکر به عمل بیآورم Very Happy Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 18:08    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

ای بابا تفکیک جنسیتی شایعه است Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 19:04    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

یکم اخبار داخلی رو گوش کنین بهتره ها!
هر چی این رسانه ای ضد ایران ...می زنن شماها گوش میکنین دریغ از اینکه کمی تاریخ خیانت ها ی اونها رو نسبت به ما شنیده باشین. چقدر راحت رو مختون راه میرن اخه دلمون میسوزه واستون
شایعه رو خیلی دوست دارین Confused
اونوقت بگین زبان و دموکراسی .
چاپلوسی و هزار حرف دیگه نمیگین پخش شایعات که از پایه و اساس توهم و خیال و ایجاد تنش بین جوونا هدفشونه و خوب دارن روتون پیاده میکنن اشکال از بعضی ادماس که دوست رو موضوعات بی پایه و اساس حرف رو حرف کنن
بابا تفکرات خودتون رو صیغل بدین.
اقای احسان خان پوریا "تنبیه "درست است.
اخر من از بعضی بزرگواران کچل میشم Mad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 23:10    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena, جان، قابل توجه شما صیقل درسته Winking . بعد هم اینکه من نفهمیدم منظور شما چیه.
به هر حال با صحبت neda_y, موافقم و فکر می کنم هر چقدر سعی بشه که بین مردها و زنها فاصله ایجاد بشه نتیجه ی بدتری نصیبمون خواهد شد. من احساس می کنم گاهی یادمون میره که طرف مقابل تصمیمات عجیب و غریب یک انسان هست و اون انسان دارای عقل و شعور و تشخیصه.
اگه قرار بشه که صحبت بشه حرف زیاده و خب.....
ولی چیزی که برای من جالبه در این مسایل نظر و دیدگاه چند جامعه شناس و روانشناس پرسیده نمیشه
و یک تجربه ی قدیمی میگه انسان را از هر چیز که منع کنید نصبت به اون مساله حریص تر خواهد شد. و حرص زیاد ریشه بسیاری از اعمالی است که عقل در اون نقشی نداره.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 19 تیر 1390 - 23:16    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دوستان عزیز
فکر می کنم اگر در مورد اکثر مسایل مطرح شده شوخی و خنده را کنار بگذاریم نتیجه ی خوبی از صحبتها نصیبمون میشه.
بازگشت به بالای صفحه
ehsan_puria
پستتاریخ: جمعه 24 تیر 1390 - 11:03    عنوان: پاسخ به «تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

خبر کاملا واقعی هستش من از سایت های خبری اطلاعات گرفتم نه ماهوارهها و بخصوص bbc اگر هم خوب به برنامه ها تلوزیون ایران نگاه کنید میبینید که دورا دور اشاره دارن به این مطلب.
به نظرم این موضوع پیگیری میشه اما بتونن اجراش کنن(انشالله که نمیتوانند Very Happy ) یا نه غیر از خدا احمدی نژاد و وزیرش دانند
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » تفکیک جنسیتی در دانشگاههای کشور!!!!!؟؟؟؟؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc