شنبه 1 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » چه جسارتـــا!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 چه جسارتـــا! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mehdi2
پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 اردیبهشت 1385 - 20:42    عنوان: چه جسارتـــا! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

سلام دوستان و همراهان ساوه سرا
همشهریان محترم و میهمانان گرامی

همانطور که با خبر شدید، در پی پافشاری ایرانیان و مقاومت هموطنان ما در برابر زیاده خواهی
و زورگویی کشورهای غربی ، دولت آمریکا در یک اقدام سیاسی و مغایر اصل آزادی تبادل اطلاعات ، اقدام به حذف برخی از سایت های ایرانی کرده اند که هاستینگ آنها در آمریکا بوده است.
سایت ساوه سرا، هم در راستای همین اقدام ستیزه جویانه ، غیر قابل دسترس شد.
لازم دیدم، همه ما دوستداران ساوه سرا در اقدامی هماهنگ، این رفتار دولت مردان آمریکا را محکوم کنیم.

اگر موافقید، بسم الله...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
mehdi2 از این تاپیک تشکر میکنم 
bineshan17
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1385 - 10:59    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

من موافقم! Tongue Winking

انرژی هسته ای حق مسلم ماست!!
تا خون در رگ ماست// انرژی هسته ای حق مسلم ماست!!
هسته ای هسته ای خدا نگهدار تو!
Very Happy Very Happy Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1385 - 14:55    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
به خاطر اين تاپيك و اينكه به فكر "ساوه‌سرا" هستي، ممنونم مهدي جان love struck

به نظر من بيش از محكوم كردن آمريكائيان (كه خدا احتياج جهان بهشون رو برطرف كنه) به خاطر اين كارشون، بايد كساني رو محكوم كنيم كه توي اين كشور احتمالا دارن كم‌كاري مي‌كنن Mad
منظورم مسئولينيست كه مي‌تونن تدابير لازم رو درباره موضوع مورد بحث، بينديشند و كوتاهي مي‌كنند!

متأسفانه ايران عظيم ما، هنوز مجهز به ديتاسنتر (Data Center) نيست و ما مجبوريم در اين زمينه، منت و ناز آمريكايي‌ها رو بكشيم! Worried
حق هم دارن هر بار اشوه كنند و از سرويس دادن به ايراني‌ها خودداري كنن Sad

حتي بسياري از سايت‌هاي دولتي ما بر روي ديتاسنترهاي آمريكاييست و اين يعني ...!
لابد چند وقت پيش شنيديد كه سايت "ايسنا" (ISNA) (يكي از مهم‌ترين خبرگزاري‌هاي ايران) مدتي بسته شد! و اين به خاطر قطع سرويس‌دهي طرف آمريكايي بود!
پس،
اين طبيعيه كه روزانه ده‌ها سايت امثال "آفتابگردان" قرباني اين تصميمات شوند Sad
من خودم چندين مورد از حذف بهترين سايت‌هاي ايراني سراغ دارم كه بدون هيچ دليلي، تمامي اطلاعات اون سايت، حذف شده!

به هر حال،
bineshan17, جان،
به جاي شعار "انرژي هسته‌اي حق مسلم ماست" بيا و شعار "ديتاسنتر ايراني حق مسلم ماست" را فرياد كنيم Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1385 - 18:15    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

دیتا سنتر ایرانی، تو نور چشم مایی...
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 15 اردیبهشت 1385 - 03:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

ای داد بیداد

حیف اونه همه پستی که من زده بودم
طبق محاسبات من بعد از بازیابی دیتا بیس پاک شده حدو 300 تا پست از کل پستهای ساوه سرا پاک شده (شکلک گریه مایل به عصبانی و نیمه خوشحال و عینکی !!!!)

از همه مهمتر اون تاپیک کرانچیم بود . اشکال نداره فردا سرپاش میکنم

ولی من شنیدم سروش صدا و سیما و پارس آنلاین حدود 1 ساله دارن برای راه اندازی دیتا سنتر ایرانی کار میکنن .
حتی شنیدم بعد از راه اندازی اجرای آزمایشی که همین الان داره انجام میشه و یه مدت کوتاه به کمک سروش صدا و سیما قراره اینترنت ایرانی رو داخلی کنن ( شکلک یه شکلک خیلی عصبانی )
ولی سایت بازتاب پارس آنلاین رو رانت خوار ترین ISP ایرانی اعلام کردم . خودتون میتونید بخونید ، اینم لینکش :
http://www.baztab.com/news/38277.php

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: جمعه 15 اردیبهشت 1385 - 14:25    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

عشق فقفط ديتاسنتر ايراني . . .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » چه جسارتـــا!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc