يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » مواضع سیاسی کاندیداهای مطرح انتخابات مجلس در ساوه و زرندیه

ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک
 مواضع سیاسی کاندیداهای مطرح انتخابات مجلس در ساوه و زرندیه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
atena
پستتاریخ: شنبه 26 شهریور 1390 - 20:08    عنوان: مواضع سیاسی کاندیداهای مطرح انتخابات مجلس در ساوه و زرندیه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

این گزارش رو از یکی از سایتهای دارای گرایش حزبی داره گرفتم قلم سیاه متعلق به نویسنده ی گزارش است.

مواضع سیاسی و گرایش حزبی کاندیداهای مطرح انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه مشخص شد امامی ناصری به عنوان کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان قصد رقابت انتخاباتی دارد.

البته همون روز خاکسپاری مرحوم اسلامی کاملا مشخص بود که چه کسانی قصد حضور مجدد در این عرصه دارند که امیدواریم این حضور محلی برای عقده گشایی های قدیمی نباشد چون یک طرف این قضیه حتما مرحوم اسلامی خواهد بود.

براساس این گزارش شنیده شده که محمد مهدی امامی ناصری که چندماهی بطور جد وارد صحنه انتخابات شده توانسته است نظر جناح موسوم به اصولگرایان را به خود جلب نموده و به عنوان کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان با دیگرنامزدها رقابت کند.

البته اگر در جبهه پایداری بودند به نظرم بیشتر می توانستند ارای مردم شهر و جوانان رو به خود جلب کنند.
چون این حزب بیش از هر جبهه، ائتلاف، حزب و گروهی در حال حاضر در کشور دارای وجهه ی سیاسی است.
البته ما به عنوان شهروندان این شهر نمی دانیم بعد از گذشت تقریبا دو هفته از خاکسپاری، این کاندیداهای محترم چگونه، کجا و چرا تبلیغات خود را آغاز کرده اند که ما ندیدم یعنی یک لایه ی خاصی از مردم ساوه وجود داره که جلب نظرات اونها از جلب نظر مردم مهمتره؟؟؟
البته این روشن است که این تبلیغات به طور روشن و علنی در سطح شهر صورت نگرفته ولی جوانان و مردم ساوه حق دارند از این امر مطلع باشند که نامزدهای محترم این انتخابات چرا مواضع روشنی ندارند و در هر دوره احزاب خود را تغییر می دهند.

امامی ناصری همچنین در سخنرانی اخیر خود اعلام کرده است که علاوه بر اینکه کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است به عنوان کاندیدای جبهه ایستادگی که در آن محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عضویت دارد نیز میباشد.

درسته که خیلی ها در این حزب حضور دارند اما باید دید آیا با آرمان ها و اهداف این حزب همخوانی دارند یا نه؟
البته فکر میکردیم اسم این حزب ، پایداری است ؟؟؟
ولی ما که نفهمیدم این حزب بازی های سیاسیون که کاملا مشخص است با توجه به اهداف خاصی انجام می شود به درد کجای ملت میخوره که البته به قول بزرگان باید گفت این افراد که مواضع روشن و صریحی ندارند حزب باد رو انتخاب کرده اند.

گفته می شود اگر امامی ناصری بتواند حمایت اصولگرایان را رسما علنی کند اقبال عمومی بیشتری پیدا نموده و شانس او برای نمایندگی از دیگران بیشتر است.

باید به آقای ناصری گوش زد کرد مردم فهیم ساوه که با انتخاب دو دوره آقای اسلامی بصیرت خود رو در صحنهی انتخابات نشان دادند، با علنی شدن حمایت هیچ حزب و گروهی برای رای دادن به ایشون تحریک نمی شوند.

شهلا میر گلوبیات دیگر کاندیدای مطرح انتخاباتی از حوزه ساوه و زرندیه نیز بصورت مستقل در این رقابت حضور دارد. البته میر گلوبیات در دوره قبل کاندیدای اصولگرایان بود و در این دوره قصد دارد به صورت مستقل رقابت کند.

شاید اینکه گفته میشه تمام بانوان ساوه به ایشون رای خواهند داد هم مزاح باشه ولی اینو بذارید رو حساب شایعه و درگوشی هاCool
خانم بیات با سابقه ی درخشان خود در زمینه پزشکی برای بانوان شهر طرفداران خاص خود را دارند. و البته اینکه ایشون هم مستقل وارد انتخابات میشن جای شکر دارد.
ولی امیدواریم به اصول و اعتقادات قلبی خود که در دوره های قبلی بیان داشتند پایبند باشند و بمانند.

همچنین شنیده شده علی اکبر جعفری نماینده اسبق ساوه و زرندیه نیز به عنوان رئیس ستاد اصغر نصیری یکی دیگر از کاندیداهای مطرح انتخاب گردیده و با این حساب نصیری کاندیدای اصلاح طلبان به شمار می رود.

البته دوستان و کاربران عزیز ساوهسرا خود از سوابق خیلی از عزیزان علاقه مند به حضور در مجلس از جمله آقای جعفری نماینده اصلاح طلب دوم خردادی ساوه که الان رئیس ستاد یکی از کاندیداها هستند بی اطلاع نیستند. از فعالیت های بسیار گسترده و شایان به ذکرشون طی تصدی این مقام ، هر چی فکر کردم دیدم اگر بخواهیم یکی از کارهای مهم ایشون رو نام ببریم درباره سایر خدماتشون اجحاف صورت می گیرد خبر دارند.
وتصمیم گرفتم به مهمترین آنها اشاره کنم آوردن آقای کروبی شخص معلوم الحالی که همون اوقات هم که رییس قوه مقننه بودند احوالاتشون همین بود و البته شاید قبل این که رییس مجلس هم بشوند همین بود به حوزه انتخابی خود برای حل مشکل مصلی امام علی(ع) و رفع مشکلات این شهر با مقامات و مسئولین به فکر اراکی با نهاد های ساوه بود که البته از تاثیر گذاری این حرکت فوق العاده هم خودتون خبر دارین.

نصیری علاوه بر حمایت جدی اصلاح طلبان از وی و حضور چهره های اصلاح طلب در تیم انتخاباتی در صدد جذب حمایت دولت از خودش نیزمی باشد.

چه جوری آخه Surprised
حرفهایی می زنن فکر کردن مردم خدایی ناکرده چیزیشون شده
اصلاح طلبلان و دولت که دقیقا عین کارد و پنیرن. منو الان یاد یکی از حرف های بزرگان انداخت جایی که فرمودند منافقان کسانی هستند که هم این طرف رو دارند هم اون طرف
البته خدایی ناکرده ما همچین جسارتی نمی کنیم ولی کلا گفتم یادشون باشه نمیشه حمایت این دو گروه از یک نفر واقعی باشه بالاخره یه جای کار میلنگه و قصد ندارم بگم مواضع آقای نصیری با آقای جعفری که من تو کل دوره از ایشون فقط رای مخالف به یکی از وزرا رو دیدم یکی هست.
مردم ساوه که نه تنها، حتی تمام مردم سرزمین من با هیچ کس عقد اخوت نبسته اند که در هر صورت از کسانی که انتخاب کرده اند حمایت کنند بنابراین همین جا به عنوان یک جوان ساوه ای به تمامی نامزدهای این دوره مجلس از حوزه انتخاباتی ساوه اعلام می کنم که ما شما را از روی سابقه کاری، مردمی بودن، انقلابی بودن و ولایتمداری انتخاب می‌کنیم ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که در صورت اهمال در انجام وظایف در این کرسی پر دغدغه و پر حرف از شما حمایت شود .
ولی مردم فهیم و قدر شناس ساوه اینقدر با مرام هستند که اگر خطایی از جانب یک فرد منتخب روی داد و خطای خود را پذیرفت از او حمایت کنند.
مردمی که در کمال بزرگواری در روز خاکسپاری نماینده ی کوشای خود وداعی با شکوه با ایشان داشتند.
در کل خواستم بگم خدا نکنه که بعد از انتخاب هر یک از عزیزان، ساوه تبدیل بشه به جایی که مثل دوره آقای اسلامی با انجام یک کار دعوا سرش بشه که هر کی بخاد اونو به اسم خودش بزنه و بحث های قدیمی دوباره تازه بشه.
قضیه فرمانداری ویژه رو فراموش نکنیم.
یه یادآوری برای کاربران عزیز و دوستان ساوهسرایی بعد از دوره اصلاحات و اقامت و پناهندگی خیلی از دولتمردان اون دوره از رییس جمهور تا وزیر و سفیر و وکیل و کفیل و... که خودمون بهشون رای دادیم و روشن شدن خیلی از ابعاد و مواضع که برای مردم تا اون موقع مبهم بود، با نظر قریب به اتفاق کارشناسان حوزه سیاست داخلی و خارجی و تاریخ شناسان معاصر فراماسون هایی که تا قبل انقلاب در لژهای فراماسونی فعالیت داشتند در حال حاضر در لوای حزب قانونی اطلاح طلب فعالیت دارند چه آگاهانه و چه نا خود آگاه .
البته آب در آسیاب دشمن ریختن دوم خردادی ها که جزیی از همان اصلاح طلبان هستند بعد از قضایای سالهای اخیر برای هیچ کس پنهان نیست.
خدا انتخابات این دوره مجلس در ساوه رو ختم به خیر کند تا بهترین فرد از طرف مردم بر کرسی سبز مجلس تکیه بزنه انشاالله.
اخرین نکته در این گزارش اینکه مثلا ما نفهمیدیم این گزارش گرایش حزبی داشت.Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
atena از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: شنبه 26 شهریور 1390 - 20:39    عنوان: پاسخ به «مواضع سیاسی کاندیداهای مطرح انتخابات مجلس در ساوه و زرندیه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

atena, جان میدونم که زحمت زیادی برای این تاپیک کشیدی اما با عرض شرمندگی باید اعلام کنم طبق ماده 3 قوانین عمومی سایت مجبورم که تاپیک ِ شما را قفل کنم...واقعاً معذرت میخوام و امیدوارم درک کنی که در ساوه سرا به هیچ وجه قصد وارد شدن به بازی های سیاسی را نداریم و مجبوریم از هر گونه تحریک در این زمینه هم خودداری کنیم چرا که ممکنه عواقب ناخوشایندی برای ساوه سرا داشته باشه. پس وارد بازیها و درگیریهای نامزدها نمیشیم.

البته می تونید در آینده تاپیکی با موضوعاتی مانند از نماینده آینده ساوه چه انتظاراتی دارید یا نماینده ساوه چه اهدافی را باید دنبال کند و ....را ایجاد کنید و من هم بشخصه سعی می کنم نظرات کاربران را به نامزدها اعلام کنم.

و در انتها امیدوارم هر کس که نماینده ساوه شد بیش از هرچیز به این فکر کنه که چطور باید عمل کنه که مانند مرحوم آقای اسلامی از اون همواره به نیکی یاد بشه و عاقبت به خیر بشه.

مجدداً با احترام فراوان عذرخواهی می کنم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » مواضع سیاسی کاندیداهای مطرح انتخابات مجلس در ساوه و زرندیه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc