جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » هنرسرا » ***نقاشی های kovsar ***

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدی
 ***نقاشی های kovsar *** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 3 تیر 1391 - 10:20    عنوان: ***نقاشی های kovsar *** پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

اینم یکی از نقاشی های بنده

این مطلب آخرین بار توسط Kovsar در دوشنبه 13 خرداد 1392 - 10:23 ، و در مجموع 3 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Kovsar(شنبه 3 تیر 1391 - 10:20), mIn(سه‌شنبه 13 تیر 1391 - 01:43), Yakamoz(دوشنبه 19 تیر 1391 - 14:39), sajadsb(جمعه 20 مرداد 1391 - 14:00), Kovsar از این تاپیک تشکر میکنم 
Aliabadi
پستتاریخ: شنبه 3 تیر 1391 - 11:44    عنوان: پاسخ به «نقاشی Bestveil ****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

به به دوست عزيز ، نقاشي تون خيلي قشنگ شده بخصوص نوع رنگ آميزي ها .با تشكر از اينكه مرحمت فرموديد و زحمت كشيديد برامون كارتون رو به نمايش گذاشتيد Applause Applause Applause Applause

لطف مي كنيد . برامون يك كم توضيح بديد وقتي نقاشي مي كنيد چه حال و هوايي داريد و روي چه مطلب و موضوعي ذهنتون متمركز ميشه. كلا يك نقاش موقع نقاشي كردن توي چه عالمي پرواز ميكنه؟ موضوعات نقاشي تون چه جور پيدا ميشه؟ برحسب تصادف و يا اينكه نيروي الهام ياري تون ميكنه؟

راجع به سبك كار و نوع موادي كه براي كشيدن اين نقاشي استفاده فرموديد لطف مي كنيد برامون يك مقدار توضيح هم بديد تا با اين دسته نقاشي بيشتر آشنا بشيم. نقاشي هاي ديگه اي هم كشيديد؟ از ديدنش خوشحال خواهيم شد. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 3 تیر 1391 - 18:01    عنوان: پاسخ به «نقاشی Bestveil ****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

بله Aliabadi جان
از اول شروع میکنم به پاسخ دادن
1من وقتی که نقاشی میکنم حتما باید موسیقی رو روشن کنم موسیقی خییل به هنرمندا به خصوص رشته نقاشی کمک میکنه تا کارشونو خوب انجام بدن من که وقتی نقاشی میکنم روحم آزاد میشه خیلی آروم میشم مخصوصا وقتی که از چیزی ناراحتم نقاشی که میکنم هم خستگیم در میاد هم اینکه دیگه ناراحت نیستم.

2من بیشر رو منظره کار میکنم
البته یه سبک خاصی هم کار میکنم که اسمشو گذاشتم NAMEN یه نوع کاریکاتوره ولی سبکش ماله خودمه انشاالله تو پست های بعد به نمایش میذارم شما خیلی هنر دوستید اگه میدونستم خشتون میاد زودتر کارامو برای اجرا میذاشتم

3موضوعات یه موقعی تصویری رو میبینم دوست دارم همونو با یه متریال پیاده کنم(تکنیک) گاهی هم وقتی میرم یه منظره رو میبینم ازش الهام میگیرم و یه طرح ذهنی (البته شبیه به چیزی که دیدم) رو روی کاغذ پیاده میکنم

4این کاررو با پاستل کار کردم بعد این کار بزرگه ولی چون من عکس گرفتم یکمش حذف شده

من نقاشی زیاد دارم انشاءالله برای تاپیک های بعد......... Eshve

این مطلب آخرین بار توسط Kovsar در سه‌شنبه 6 تیر 1391 - 17:55 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 3 تیر 1391 - 18:08    عنوان: پاسخ به «نقاشی Bestveil ****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

راستی اینو یادم رفت بگم من همین نقاشیو با متریالای دیگم کار کردم آبرنگ و مداد رنگ
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: یکشنبه 4 تیر 1391 - 02:34    عنوان: پاسخ به «نقاشی Bestveil ****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

blank.gif

دوست عزيز از ديدن اثار هنري قشنگتون خوشحال خواهيم شد. به اميد ديدن نقاشي هاي بعدي شما . از توضيحاتتون خيلي ممنون و متشكر هستم. اميدوارم در فعاليت هاي هنرتون موفق و مويد باشيد Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: یکشنبه 4 تیر 1391 - 10:16    عنوان: مدادرنگی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

اینم همون طرح با مدادرنگی
البته من معذرت میخوام بابت کیفیت پاین چون عکس میگیرم ازشون اسکن کردم خوب درنیومد باز عکسش بهتر از اسکنشه
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: یکشنبه 4 تیر 1391 - 10:18    عنوان: پاسخ به «نقاشی Bestveil ****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

من تو کارام هیچ وقت مثله هم کار نمیکنم مثلا ممکنه تو این نقاشی چیزایی باشه که تو بالایی نباشی اینم بخشی از الهاماته....
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: سه‌شنبه 6 تیر 1391 - 15:46    عنوان: پاسخ به «##**نقاشی های Bestveil **##» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

Applause خیلی خوبه ،خوشمان آمد ...
راستی بادیدن این نقاشی ها ناخودآگاه رفتم شمال...میدونید این خونه ها یا بهتره بگم کلبه هابا نرده های چوبی ،سبکیه که تو شمال خیلی اجرا میشه ؟!نقاشیتون واسه من خیلی قابل لمس بود.
واقعا زیبا بود خسته نباشید ...
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: سه‌شنبه 6 تیر 1391 - 17:59    عنوان: پاسخ به «##**نقاشی های Bestveil **##» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

_heavenly_ ممنون از نظرتون آره انگار نقاشیم بوی شمالو میده.........
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 تیر 1391 - 18:04    عنوان: یه نقاشی دیگه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

اینم یه نقاشی دیگه از من البته این ماله خیلی وقته پیشه اون موقع 14 سالم بود
خیلی دوست دارم نظرتونو راجبش بدونم میخوام بدونم تونستید درکش کنید یا نه.......
باهاش ارتباط برقرار کردید یا نه
راستی ظاهرا با دوربین موبایل عکس انداختم به دلیل کیفیت پایین تصویر معذرت.....
اگه خود نقاشی رو پیدا کردم حتما با دوربین دیجیتالم ازش عکس میگیرم میذارم
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: یکشنبه 18 تیر 1391 - 17:48    عنوان: پاسخ به «##**نقاشی های Bestveil **##» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

blank.gif

با سن چهارده سالگي بقول هنرمندان به شكل معصومانه ايي شما موتيو ها( معاني سمبوليك و موضوعي ) خوبي رو تو نقاشي تون جاداديد كه با آن سن و سال قابل توجه و تحسين هستش.

1. رنگ آبي رنگ سمبوليك قداست ، عرفان، آسمان ، ابديت و پاكي و آب و مهر آب و زندگي بخشي هستش و اين عكس مرا ياد قندليل هاي برف و يخ زيبا و كريستال هاي درخشان درون غارهاي پنهان زير زمين مي اندازد كه در فصل بهار آب مي شوند و زمين و گياه و درختان تشنه لب را سيراب مي كنند و به انها جان و حيات مي بخشند. فاطمه زهرا ( ع) نيز مثل دانه الماسي بود كه در شب وفاتش وصيت كرد اورا بدور از چشم دشمنان امام علي (ع) پنهاني به خاك بسپارند تا جايگاه ابدي اين بانوي بزرگوار و چشمه كوثر و مادر مهربان مسلمانان و شيعيان بر دشمنان پوشيده بماند . اين چشمه كوثر و زندگي بخش اين مادر بزرگوار مومنين، اين الماس درخشان تا به امروز در قلب هر مسلمان مومن و دوستدار خاندان محمد(ص) و خاندان علي (ع) مثل چشمه نوري بي پايان مي درخشد. اين نوع رنگ آبي مثل چادر آبي سمبوليك در روانشناسي سمبول مادر زندگي بخش و حمايت گري است كه فرزندانش را در خطرات و تهديدات مورد حمايت و محبت قرار ميدهد و در زندگي انها را ياري مي كند.تا بالنده شوند. رنگ آبي رنگ قدسي مادر نجات بخش ، رنگ آب يعني رنگ زايش و رويش و زندگي نيز هست.
2. رنگ آبي تيره رنگ سمبوليك استواري و بلندي كو هها ، ستردگي و صللابت و ايستادگي و پايداري و صبوري كوه است، رنگ برفهاي و يخ هاي دست نخورده مانند قطب شمال و جنوب است كه بكر زندگي بخش هستند.

3. شمع و ذوب شدن نشانه سمبوليم نهايت صميميت و ايثار و فداكاري در راه عشق به خداست كه هر ذره وجود مثل قطره هاي شمع سرخ و آتشين آماده فدا شدن و ذوب شدن در راه حق است كه با افتخار و عظمت و اوج و نگرش به آسمان همراه است. گل پنج پر سرخ شايد رنگ عشق به پنج تن ال محمد (ص) باشد.
4. انتخاب رنگ پروانه به شكل سمبوليك بعنوان دوستداران خاندان بيت علوي رنگ زندگي بخش قشنگي است كه بجا انتخاب شده و نشانه دوستي و علاقه و محبت علويان به مادر امامان بزرگوار مان است.

4. رنگ سايه روشن سياه نيز شايد رنگ ماتم و غمي است كه شيعيان از وفات اين بانو و مادر بزرگوار با ان سن و سال كم در درون دارند.
حتما عكس اصلي را لطفا پيدا كنيد و عكس برداري جديد نمايئد تا با كيفيت بهتري بتوانيد عكس هاي جديد از اين نقاشي رادراينجا به نمايش بگذاريد.

كتابهايي در زمينه سمبوليك ، رنگ و روانشاسي هست كه مطالعه ان براي كار هنري نقاشي شما فوق العاده مفيد است.

از نمايش نقاشي هايتان و زحمت زيادي كه متقبل مي شويد ،از شما تشكر مي كنم. Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 19 تیر 1391 - 10:15    عنوان: پاسخ به «##**نقاشی های Bestveil **##» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

Applause Applause
آفرین عالیه خوب تونستید حسش کنید بله راستش این نقاشی خیلی سادست ولی من خودم خیلی چیزا ازش میفهمم
شما هم خیلی خوب با زبون به تصویر کشیدید نقاشیمو ممنون
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 19 تیر 1391 - 11:07    عنوان: تقدیم پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

این گل تقدیم به همه کاربرهای ساوه سرایی.............

بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 تیر 1391 - 13:51    عنوان: توضیح پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

توضیح مختصری در رابطه با کار بالا:
این کار با متریال راپید انجام شده به سبک نقطه
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1391 - 10:51    عنوان: پاسخ به «##**نقاشی های Bestveil **##» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

blank.gif

Applause Applause Applause Applause Applause

دوست عزيز مي توانيد در باره اين سبك نقاشي با نقطه يك كم بيشتر توضيح دهيد تا كاربران عزيز ديگر نيز با ايندست نقاشي هابهتر آشنا شوند. اگر يكي دو نمونه تمرين با نمايش مرحله مثلا يك تا چهار هم به نمايش بگذاريد.بسيار ممنون خواهم شد. بنظر من سبك كار با نقطه بسيار جالب است و با ان مي توان تصاوير زيباي مورد توجه دور و برمان را وقتي جايي نشسته ايم طراحي كنيم. امروزه از نقاشي و هنر گرافيك در بسياري زمينه ها از جمله ديزاين و طراحي مبلمان ، طرح پارچه، طرح دكور درون و بيرون منازل ، ديزاين باغ و حياط خلوت ، ديزاين بالكن و تراس، در و ديوار، اسباب بازي كودكان استفاده هاي بسياري ميشود.

اگر يك كلاس طراحي هم ميتوانيد اينجا براي كاربران عرضه كنيد خيلي خوب ميشد. البته اگر وقت و فرصت اش را داشته باشيد. اينجوري كاربرها با انواع نقاشي و نمونه هاي ان از جمله طراحي با مداد رنگي، گچ پاستل، يا هر نوع قلمي با نمونه كاري از قدم يك تا مثلا چهار و پنج با نمايش چهار و يا پنج تصوير بخوبي آشنا ميشدند . با اين اقدام ساو سرا بعنوان يك سايت فرهنگي درتوسعه هنر نقاشي با كمك دوستان بسيار خوب و هنرمندي مثل شما فعال تر مي شد.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدی صفحه 1 از 5

فهرست انجمن‌ها » هنرسرا » ***نقاشی های kovsar ***
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc