سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » تاپیکی مخصوص شکموها!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 تاپیکی مخصوص شکموها! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1385 - 20:50    عنوان: تاپیکی مخصوص شکموها! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

از هر چه بگذریم سخن غذا خوشتر است! Very Happy

شکموها،مجردهای تنبل،اونایی که غذا و سوسیس و تن ماهی و نیمرو و نون و ماست میخورند! Very Happy Laughing
اینجا به دردتون می خوره ها! Surprised
کاربلد میشوید! Luighing

آشپری آنلاین!!!!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
bineshan17 از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1385 - 01:38    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

آخ گفتي! Crying

ما شبا ساعت 8 تا 12 كه سر كاريم، چون بد موقعي هست، اكثر اوقات شام نخورده مي‌ريم سر كار Sad Crying
مجبوريم اونجا نون پنيري، نون و ماستي، چيزي بخوريم كه از گشنگي (همون گرسنگي) نمي‌ريم Crying

بايد كم كم ياد بگيريم غرمه سبزي، غيمه و امثالهم درست كنيم، اين سايت بايد برامون مفيد باشه Very Happy

به هر حال،
ممنون Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1385 - 07:38    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

حمید جان سلام .به جمله ی من نگاه کن! ((قیمه و قورمه سبزی را دوست می دارم))

خودت فهمیدی دیگه! Winking

اما بی نشان... نشون به اون نشونه که ما فعلا دور از خانه و خانواده هستیم و سریال سالهای دور از خانه را تماشا می کنیم. این تاپیک را آموزشی تر کن. Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
libero
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1385 - 09:49    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

bineshan17, دستت درد نکنه خیلی خوب بود

اما فکر کنم برای آدم های مجرد اون هم از نوع پسر درست کردن این غذا ها
2 روز طول بکشه Very Happy
فقط خرید مواد لازمش یه روز کار می بره Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: دوشنبه 1 خرداد 1385 - 13:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

خب من شروع می کنم به یک تجربه گویی!

اول توضیح بدم که چند سالی است که حداقل 4 روز از هفته را تنها غذا می پزم!
در این چند سال به غذا درست کردن، تنهایی عادت کرده ام. (یعنی بپزم برای خودم و حداکثر 2 دوست دیگر) اما بر عکس من خیلی‌ها دستشان به کم نمی رود. غذا درست کردن را برای تعداد زیادی نان خور و مهمان دوست دارند. (البته من هم مهمان را دوست دارم،اما ترحیج می دهم وقتی مهمان دارم، بیشتر با آنها باشم تا در آشپزخانه)

قبل از هر چیز ، شماره تلفن‌های چند فست‌فود را از خاطر نبرید. (البته من از خاطر برده‌ام!)

دیشب در خانه ما، پخت سوپ جو با مخلفات بر عهده کمپانی nestle بود.
بله، من به تازگی به مجموعه مشتریان "مگی" پیوستم. تنوع محصولات این شرکت، همچنین طعم لذیذ و پخت سریع غذاهاشو چشیدم و لذت بردم. Very Happy

این صفحه اینترنتی را ببینید:
http://www.nestle-iran.com/nestleiran/far/maggiiran1.asp

با پایه قرار دادن محصولات این کارخانه و شرکت‌های مشابه، شما می توانید کدبانویی یا کدآقایی خودتون را به رخ رفقا و غیره و ذالک بکشید...
یکی دوتا قارچ. یک فلفل دلمه‌ای. یک گوجه فرنگی، کمی جعفری و ... می تونه طعم تازگی را به غذای شما اضافه کنه.

شما کافیست به دستور طبخ این غذاها توجه کنید. غذاتون را زود یا خیلی دیر از روی گاز برندارید. مرتب هم بزنید تا سر نرود و اجاق گاز و زندگی‌تون را ....

من سوپ جو و گوجه فرنگی و نیز سوپ قارچ این شرکت را پسندیده‌ام. خوب است بدانید این محصول در کشور ترکیه تولید می شود و مطابق استانداردهایی غذایی اروپا است. اداره بهداشت ایران هم بر صحت این غذا مهر تایید گذاشته و معمولا در کمتر از 20 دقیقه حاضر و آماده خوردن می شود.

در پایان این را یادآوری کنم. هر چند غذاهای صنعتی خوشمزه و لذیذ باشند اما به پای غذاهای بی نهایت خوشمزه مادرها نمی رسند. من خودم عاشق سوپ جوی ماه رمضان و سفره‌های افطار مادرم هستم... love struck

تغذیه سالم کمک می کند که عقل سالم در بدن سالم را تجربه کنیم!
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 1 خرداد 1385 - 17:49    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

فقط تخمه مرغ - گوجه! Very Happy Crying
بازگشت به بالای صفحه
libero
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 خرداد 1385 - 13:31    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

میگما!!!!!!! خدا مادر ها رو برای بچه ها نگه داره
Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 خرداد 1385 - 22:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

Hamid نوشته است:
فقط تخمه مرغ - گوجه! Very Happy Crying

انواع تخمه ها: تخمه آفتابگردان- تخمه هندوانه- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- و تخمه مرغ!!! این مدلش تازه اومده به بازار! Laughing Luighing

مجید جان! دلبندم! اون تخم مرغه نه تخمه مرغ! Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
libero
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 خرداد 1385 - 09:56    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

نقل قول:

مجید جان! دلبندم! اون تخم مرغه نه تخمه مرغ

bineshan17, جون درست زدی به هدف Winking

آقا Hamid, خوب سوتی دادی ها!! خووووووووب Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 خرداد 1385 - 01:57    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

Surprised Sad Crying Very Happy Sad Worried Crying
راست مي‌گي عجب سوتي‌اي!!!!!! Surprised

اما مي‌شه يه جور خودمو بزنم به اون راه Very Happy :

مگه تا حالا تخمه مرغ گوجه نخورديد؟ Surprised
به اون تخم مرغ گوجه كه مي‌گن: "املت" اين يه چيز ديگه‌ست Very Happy Tongue

حالا كه صحبت از آشپزي و اين جور چيزاست، بذار ساخت اين غذا رو به مجردهاي عزيز آموزش بدم ( Surprised خدا بگم چيكارت كنه bineshan17, ما رو به آشپزي هم وادار كردي Worried )

عرضم به حضورتون كه:
مواد لازم:
- نيم كيلو تخمه! (ترجيحا تخمه روغني بو داده)
- چهار عدد مرغ (ترجيحا پوست كنده! Sad )
- گوجه: به ميزان لازم!
- سيخ: بياريد ديگه، هر چند تا بود بياريد...!
-
طريقه پخت غذا:
ابتدا (يعني الان هنوز موقع شام نشده) تا شام آماده بشه، تخمه‌ها رو مي‌ذاريد جلوتون و تق و تق شروع مي‌كنيد شكستن!
بعدش هم مرغ رو سرخ مي‌كنيد، مي‌خوريد روش! Laughing
اين مي‌شه "تخمه‌، مرغ" Laughing
حالا براي اينكه آبروي من حفظ بشه، يه گوجه هم خام خام بخوريد روش كه بشه: تخمه مرغ گوجه

ديديد چه آسون بود؟ خداييش باب مجرداست! Very Happy
نه نياز به روغن داشت، نه نياز به ماهي‌تابه و ... "تخم مرغ گوجه" رو فراموش كنيد، به "تخمه مرغ گوجه" روي آوريد! (تو رو خدا)

اگه سئوالي، مشكلي، چيزي در پخت اين غذا داشتيد، خجالت نكشيد، بپرسيد Tongue

به علت زيغ وقت(اين زيغ رو درست نوشتم؟ يه وقت مجبور نشم برا اين هم يه غذا بپزم؟! Worried Crying ) مجبوريم با شما خداحافظي كنيم،

تا سوتي‌اي ديگر و تا پخت و پزي ديگر، ما رو حلال كنيد
بازگشت به بالای صفحه
bineshan17
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 خرداد 1385 - 12:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

Hamid نوشته است:
Surprised Sad Crying Very Happy Sad Worried Crying
به علت زيغ وقت(اين زيغ رو درست نوشتم؟ يه وقت مجبور نشم برا اين هم يه غذا بپزم؟! Worried Crying ) مجبوريم با شما خداحافظي كنيم،

تا سوتي‌اي ديگر و تا پخت و پزي ديگر، ما رو حلال كنيد

Applause Applause
ممنون از غذای "من درآری" خوبتون! Very Happy
ولی راستش اون ضیق هستش نه زیغ! Very Happy
هم ریشه با مضایقه هست دیگه! Smiling
ولی حالا این یک بار رو ارفاق می کنیم Laughing
بازگشت به بالای صفحه
mehdi2
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 خرداد 1385 - 17:17    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

از آقایون محترم تقاضا مندم غذای باب میل تنبلیشون را آموزش ندهند!

دو روز دیگه همیچین غذایی برایتان می گذارند سر سفره و بعد...

راستی در این جا می خواستم از غذاهای مطبوع سلف سرویس دانشگاه و پادگان ها یادی کرده باشم... Luighing دختر خانم ها از نعمت چشیدن این دومی (غذای سربازی) محرومند. طفلکی ها!!!

باز هم در مورد غذا صحبت می کنیم...
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 6 خرداد 1385 - 01:17    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

bineshan17 نوشته است:
ولی حالا این یک بار رو ارفاق می کنیم Laughing

خدا خيرتون بده خانم معلم، نجاتم داديد! از تنها چيزي كه بدم مي‌ياد، آشپزيه Worried

(مي‌گم بروبچ، "ارفاق" رو درست نوشته؟ اگه غلط نوشته بگيد ضايعش كنيم Very Happy Laughing )
بازگشت به بالای صفحه
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 6 خرداد 1385 - 08:45    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

مطمئن باشید درست نوشتم! Winking
ارفاق ریشه اش از رفق است و با کلماتی همچون رفیق هم ریشه است! مصدر ثلاثی مزید رفته تو باب افعال! Very Happy
این هم از درس عربی! Tongue
بازگشت به بالای صفحه
mehdi2
پستتاریخ: شنبه 6 خرداد 1385 - 12:07    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

من در مورد ریشه کلمات هیچ وقت با این "بی نشان 17" کل کل نمی کنم! اما حرف از ریشه شد، از دوستان ، کسی با "ریشه ها"غذا پخته؟ با "جوانه ها" چی؟؟ دیگه نپرسم "برگ" و "ساقه" و "میوه" چطور؟
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » تاپیکی مخصوص شکموها!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc