يك شنبه 9 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » بازگشت از پیاده روی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 بازگشت از پیاده روی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mIn
پستتاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 18:52    عنوان: بازگشت از پیاده روی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

Very Happy

بازگشت از پیاده روی
سفرنامه :

با تشکر از کلیه دست اندرکاران و کمک رسانان و خواهر برادران هم وطن و به لطف ایزد منان و کمک های غیبی سایر دوستان به این سفر سراسر حادثه و عشق مشرف شدیم و هم اکنون که سفرنامه خود را بر روی ورد می نگاریم بسی از بازگشتمان به آغوش گرم خانواده مسرور بوده و در پوست خود همی نمی گنجیم .

میگن امروز روز کوروش بوده داریوش بوده یا یکی از اقوامشان و عجب روزی و تصادفی که همایش بزرگ
ی را در این روز برگزار نمودیم . ایولا به غیرت تمام ساوجی یان و ساوجی زیان .

یه ربع به هفت یه روز بس قشنگ بود که از منزل به قصد شوم پیراید خارج شده و در همان لحظات نظاره گر ویراژ اتوبوس واحد از جلوی پای خویش بودیم و همچنین زبان درازی افراد داخل اتوبوس که …. .

به هر مشقتی که بود به محل شروع همایش رسیدیم . لیک هر کی به هیشکی بود .

عجب نونی در آوردن این همکاران محترم بقالی و سوپرمارکتی .

رسیدیم به محل موعود و مقرر .

صدا ؟ یه بلندگو بود که فقط هرازگاهی صدایش قطع میشد .

مردی از دیار تلویزیون نیز حضور داشت . آقا سیل جمعیت آدم و میبرد . همکاران محترم نیز قبل از آن چمن ها را تماما گل نموده بودند و همشهریان نیز سر به هوا پا به زمین در حال عبور بودند و گاهی به کررات با تیپ قشنگ و قرتی و شیک جفت پا میرفتن تو گل آی ما که اونجا بودیم می خندیدم . خیلیییییییییییییی باحال بود . کرکر خنده بود . البته ما به بچه ها هشدار میدادیم که اینجا گل هست ولی دیگه در مورد سایرین مسئولیتی قبول نکردیم :دی

خب یه سری نکات مبهمی بود که برای تکمیل هر چه بهتر سفرنامه باید در موردش بحث کرد .

یکی اینکه ای بابا ساوه خودش یه مجری نداره هر دفعه اون آقاهه باید تشریف فرمنا بشه و زحمت بکشه بیاد دیار ما ؟ !

و اینکه قبلا هم که از این اتفاق ها افتاده بود بدون هیچ تدارکات اولیه همه تو آفتاب بودند و جناب مجری هم که دیگه هیچی بیچاره کور شد تو آفتاب . دفعه قبل هم یادمه دقیقا همین اتفاق افتاد و چشش باز نمیشد به خاطر آفتاب و حالا باز هم تکرار همان .

و دیگری اینکه ای بابا ای دل غافل آقا این چه وضعشه . تلویزیون که زیر سلطه و رتلیف (برعکس خوانده شود ) بالا بالایی ها میباشه یه آهنگی دیریمی دورومی چیزی ، همین ورزش که از ازل صبح ها از شبکه 3 پخش میشد آدم کلی با آهنگش می رقصید ، اون وقت توی مسیر نکردن یه بلندگو بزارن یه آهنگ ورزشی چیزی . توی مسیر فقط برادران هم وطنی بودن که گله به گله مستقر بودند که خدای نمکرده اگه پیرزنی زمین خورد کمکش کنن .

خلاصه .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
mIn از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 19:53    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

eeeeee
رفته بودید؟ بابا یه عکسی، فیلمی، گزارشی، چیزی تهیه می‌کردید Sad
با موبایل چهار تا عکس می‌گرفتید اینجا می‌ذاشتید که چشم‌هامون روشن بشه.

راستش من ساعت 9 بلند شدم، می‌خواستم بیام، گفتم حالا زوده، گرفتم خوابیدم... دیگه وقتی بیدار شدم ساعت 11:10 بود Smiling (اما من انصافاً باید یه تجدید نظر توی نوع خوابم بکنم.)

اما در کل، با این برنامه‌ها کاملاً موافقم.
به نظرم اگر طوری می‌بود که مثلاً پیاده روی در اطراف شهر و جاهای باصفا می‌بود، آدم با دیدن درخت و گل و بته بیشتر شارژ می‌شد.
به نظرم بهترین مسیر برای این کار، شروع از ابتدای خیابان طالقانی به سمت انتهای طالقانی و رفتن توی پارک جنگلی و بعد دور دریاچه‌ست. اون خیابون‌ها تقریباً سرسبزترین خیابون‌های شهر هست.
مسیری که الان انتخاب می‌کنن، صفا نداره Sad

ای کاش ارگان‌هایی از مردم ثبت نام کنن و متقاضیان رو هر هفته ببرن کوه‌ها و مناطق اطراف بگردونن.
من مطمئنم که مردم استقبال می‌کنن.
باید برنامه هفتگی باشه... مثلاً ببرن کوه‌های سمت قیزقلعه، یا اردوگاه قدس (روبروی شهر صنعتی) و جاهایی که شناسایی می‌کنن.

به هر حال، از برگزار کنندگان مراسم ممنونیم. Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 20:15    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

بله امروز، روز جهاني کوروش (Cyrus Day) بود، روحش شاد

یه سوال: ساوه این ظرفیت و امکانات را داره که صاحب یک ایستگاه رادیویی بشه؟

خداییش در مورد مجریهایی که شهرستانها میرن انصافا راست می گی واقعا خسته کننده هستند. معمولا کلی زیاده گویی می کنن در مورد خصوصیات مردمی و ... که یه بخشیش پاچه خاری محسوب میشه و به وجد آوردن مردم آن شهر و تازه بعضی هاشون اطلاعات غلط و تلفظ های عجیب و غریب هم دارند. البته از یک نگاه هم حق دارند معمولا در اینجور برنامه های سرگرم کننده قصد دارند تا آن شهر را به دیگر هموطنان معرفی کنند. در کل این جور برنامه ها آبکی هستند و انتظار زیادی ازشون نمیره.

در مورد مجری هم باید بگم وقتی ساوه ایستگاه تلویزیونی یا رادیویی نداره مجری از کجا باید داشته باشه؟ بعد هم خودت باشی برنامه زنده را میدی دست یکی که از اول تا آخر تپق بزنه؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 11:18    عنوان: Re: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

Hamid نوشته است:
eeeeee
رفته بودید؟ بابا یه عکسی، فیلمی، گزارشی، چیزی تهیه می‌کردید Sad
با موبایل چهار تا عکس می‌گرفتید اینجا می‌ذاشتید که چشم‌هامون روشن بشه.

هوم ؟

راس میگی چرا یادم نبود واقعا Confused

البته من که دوربینم چون خیلی با کیفیته فیلم و عکسش خوب نمیشه Very Happy
ولی اگه از دوستان جدا نمیشدیم می تونستیم بگیریم ولی نشد Worried ( یکمی سهل انگاری هم کردیم )
نقل قول:

راستش من ساعت 9 بلند شدم، می‌خواستم بیام، گفتم حالا زوده، گرفتم خوابیدم... دیگه وقتی بیدار شدم ساعت 11:10 بود Smiling (اما من انصافاً باید یه تجدید نظر توی نوع خوابم بکنم.)

اما در کل، با این برنامه‌ها کاملاً موافقم.
به نظرم اگر طوری می‌بود که مثلاً پیاده روی در اطراف شهر و جاهای باصفا می‌بود، آدم با دیدن درخت و گل و بته بیشتر شارژ می‌شد.
به نظرم بهترین مسیر برای این کار، شروع از ابتدای خیابان طالقانی به سمت انتهای طالقانی و رفتن توی پارک جنگلی و بعد دور دریاچه‌ست. اون خیابون‌ها تقریباً سرسبزترین خیابون‌های شهر هست.
مسیری که الان انتخاب می‌کنن، صفا نداره Sad

خب همین مسیر بود دیگه Very Happy ولی واقعا قسمت حاج بلوک فوق العادست . آدم یاد خاطراتش تو خارج میفته Very Happy

نقل قول:

ای کاش ارگان‌هایی از مردم ثبت نام کنن و متقاضیان رو هر هفته ببرن کوه‌ها و مناطق اطراف بگردونن.
من مطمئنم که مردم استقبال می‌کنن.
باید برنامه هفتگی باشه... مثلاً ببرن کوه‌های سمت قیزقلعه، یا اردوگاه قدس (روبروی شهر صنعتی) و جاهایی که شناسایی می‌کنن.

به هر حال، از برگزار کنندگان مراسم ممنونیم. Winking

به نظر منم خیلی خوبه حداقل ماهی یه بار برگزار شه . خیلی تاثیر خوب و مثبتی داره ( به جز اون قسمتی که نمیشد دیگه به خیابون های اطراف دریاچه نگاه کرد از بس کاغذ رو زمین بود ) ولی در کل واقعا تاثیرات مثبتی روی همه چی میزاره . کلی آدم روحیش عوض میشه . Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 11:22    عنوان: Re: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

soveh نوشته است:
بله امروز، روز جهاني کوروش (Cyrus Day) بود، روحش شاد

یه سوال: ساوه این ظرفیت و امکانات را داره که صاحب یک ایستگاه رادیویی بشه؟

خداییش در مورد مجریهایی که شهرستانها میرن انصافا راست می گی واقعا خسته کننده هستند. معمولا کلی زیاده گویی می کنن در مورد خصوصیات مردمی و ... که یه بخشیش پاچه خاری محسوب میشه و به وجد آوردن مردم آن شهر و تازه بعضی هاشون اطلاعات غلط و تلفظ های عجیب و غریب هم دارند. البته از یک نگاه هم حق دارند معمولا در اینجور برنامه های سرگرم کننده قصد دارند تا آن شهر را به دیگر هموطنان معرفی کنند. در کل این جور برنامه ها آبکی هستند و انتظار زیادی ازشون نمیره.

در مورد مجری هم باید بگم وقتی ساوه ایستگاه تلویزیونی یا رادیویی نداره مجری از کجا باید داشته باشه؟ بعد هم خودت باشی برنامه زنده را میدی دست یکی که از اول تا آخر تپق بزنه؟

Very Happy

خب من فکر می کنم وقتی میخواهیم یه کاری رو انجام بدیم باید امکاناتش رو هم فراهم کنیم . وقتی میاییم موقع انار مهمون دعوت می کنیم نباید بتونیم از پس کاراش بربیاییم .

ینی من میگم وقتی ما این کارو می کنیم روی مجری هم قبلش سرمایه گذاری کنیم .

برا چی همش باید چشمون به دیگران باشه آخه .

کاویانی هم که خودش خدای تپقه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 11:26    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

از یکی از دوستان هم که بود سوال می کنم ببینم عکسی مکسی نگرفته . Cool
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 13:07    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

چه جالب! مسیر همونی بود که من تو ذهنم بود؟
آخه گفته بودن مخابرات تا بام ساوه. من فکر کردم می‌رن فلسطین و از اونجا می‌رن بام ساوه...
پس مسیرش هم خوب بوده. دستشون درد نکنه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 20:54    عنوان: Re: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:
ینی من میگم وقتی ما این کارو می کنیم روی مجری هم قبلش سرمایه گذاری کنیم

یعنی چکار میشد کرد؟ چه جوری سرمایه گذاری می کردند؟ calculate
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 20:18    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

Tongue

سلام....................

Worried
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 22:21    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سهلام من هم سفر نامه خودم رو شروع میکنم

من هم 6:40 دقیقه از خونه به قصد شوم پیاده روی بیرون زدیییم با پیرن استین کوتاه 10 قدمی نگزشته بود به اشتباه خودم پی برد و مثل ادم برفی به خونه باز گشتم و با تجهیزات کامل برگشتم تا نکنه دست خبیث مریضی به من بخوره

خلاصه دیدم برادارن محمدی اتوبوساشون رو انداختن تا مردم خدا جو رو به سمت میعاد گاه مادر ببرن

خلاصه ساعت 7:10 دقیقه رسیدیم به میدون مادر و اونجا با صحنه جالبی مواجه شدییییییییییییم

مغازه ها و ارگان تا تا تونستن از فرصت استفاده کرده بودن و تبلیغات پخش کرده بودن بین مردم

و چون مرد خدا جو در اون لحظه چشمانشان به جز خودرو چیزی نمیدییید تمام اون تبلیغات رو صرت چشم به هم زدنی به زمین مینداختن(فکر کردیید الان میگم می خوندن اره Laughing

خوب ساعت شد 7:15 دقیقه و اون روح شیطانی من بیدار شد (لازم به یاد اوری هستش نیم ساعت بعد از بیدار شدن من روح شیطانی من بیدار میشه خواب الوهههههه دیگه)

بیدار شد و شروع کرد به زنگ زدن به دوستام

زنگ میزدم دووستام رو از خواب ناز بیدار میکردم

یه طور صحبت میکردم که طرف از خواب بپره

به یکی می گفتم بدبخت شدی فلانی مرد

به یکی دیگه می گفتم پاشو درستو حذف کردن

بعد از بیدارشدنشون میگفتم برید حالا tv رو روشن کنییید هر وقت من رو دیدییییییید زنگ بزنیید بگییید

رسیدیییم سر حاج بلوک که یه نفر با یه ظرف اب معدنی رویت شد ..................... Very Happy

یادم رفت بگم یکی از برادران بسیجی هم همراه بود (پسر خالم ) که دارن سعی می کنن مخش رو شست و شو بدن و بسیجیش کنن همرام بود که تو راه کلی ....................

(سانسور شد)

رفیتیییم به دریاچه رسیدیییییییییم

اونجا اون بقالی دریاچه سر 3 دقیقه کاملا جنس هاش فروش رف حتی خواستن مردم خدا جو لباس هاشو رو هم................ که با پادرمیانی ریش سفیدان مردم خدا جو بیخیال شدن

از اونجا هم بگم که ماشالللللللله جاودانی تپل خواست فرماندار رو تو رو در وایستی بندازه و یه ماشین ازش بگیره و فرماندار هم خیلی زرنگی کرد و از زیرش در رفت (انگار می خواست از جیب خودش بده)

راستی یادم رفت

ساندیس های .......... هم داشت اونجا پخش می شدد توسط برادران خدا جو.......

بازم تعریف کنم یا خسته شدیییید

Confused
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 22:24    عنوان: Re: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

irani نوشته است:
Tongue

سلام....................

Worried

امید جان اگه میخوای از تاپیک چت روم استفاده کنی میتونی به آدرس زیر بری. موفق باشی

http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=621&start=30
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 22:28    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

مرسی امید جون thank

از اون مراسم اگه عکسی داری میتونی بگذاری تا بقیه هم ببینند.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 23:38    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

نه والا همش گوششششیم در حال زنگ زدن بود وقت عکس نداشتم

بعدش اونجا همش خانواده بود کی جرئت داشت عکس بگیره

یقه ادم رو میچسبن از کی داری عکس میگیری........ Surprised
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 10 آبان 1389 - 00:15    عنوان: Re: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

irani نوشته است:
کی جرئت داشت عکس بگیره

یقه ادم رو میچسبن از کی داری عکس میگیری........ Surprised

Laughing
می گفتی برای ساوه سرا میخوام حل بود
Twisted Dvil
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 10 آبان 1389 - 06:27    عنوان: پاسخ به «بازگشت از پیاده روی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

حالا اگه یکی پیدا شد که سفرنامه تصویری ارسال کنه!! Mad

ممنون irani, جان، دستتون درد نکنه Winking

فقط جون جدتون اگر جایی رفتید، یه چهار تا عکس بگیرید اینجا بذارید آدم دلش کباب نشه! Sad
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » بازگشت از پیاده روی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc