يك شنبه 9 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » تالار پذيراييه ائمه اطهار

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی
 تالار پذيراييه ائمه اطهار « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 16:23    عنوان: تالار پذيراييه ائمه اطهار پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

اين تاپيك صرفه جهت تبليغات بوده Luighing

سلام به همه Laughing
اميدوارم حال همه خوب باشه كه انشلاللله هست Eshve

اين تاپيك هم يه خاطره جالب من از اين شهر عجابيه Applause

بالاخره بعد سال ها سال گذشته استيني برا داداشمون بالا زديييم و زنش داديييييم Surprised

زندگي داشت به خوبي و خوشي مي گذشت كه تازه فهميديييم كه بايد بيوفتيم دنبال مراسم عروسي كه بدبختي ما از اونجا شروع شد (انتخاب تالار) Crying

طبق اين سنته حسنه عروس داماد در به در از اين تالار به اون تالار تو اين شهر به راه افتادن تا يه تالار خوب و ابرومندي گير بيارن Confused

(ماشاللله تالار ها همه يكي از يكي..................) Sick

اون از شبنم كه لونه مرغي از اون بيشتر جا داره فقط تونسته صندلي ها رو كنار هم بزاره
اون از صدار ..................... Mad

بگذريم طولاني ميشه Twisted Dvil

اقا هر چي گشتن نا اميد تر شدن تا اينكه ي روز خونه بوديييم كه بابام زنگ زد و گفت يه تالار جديد باز شده تو جاده عبدل اباد Smiling

به نام تالار ائمه اطهار Worried

(پي نوشت صاحب اين تالار(كسي كه اونجا رو كرايه كرده) يه جورايي فاميل ميشه ) اما انقدر فاميل دورييه تازه من سال گزشته برا اولين بار ديدمشون اون هم تو يه عروسي Laughing

از اين هم بگذريم Applause

من و داداشم هم فوري ماشين رو اتيش كرديم وحركت كرديم به اون سمت

رفتيم ورسيديم به اونجا ديدييم يه حسينه هستش كه كه 3 طبقه اس طبقه اول نماز خونه و حسينه و2 طبقه بعدي مسجد Confused

وارد شديييم (دفتر تالار بيرون مسجد بود) در و ديوار پر بود از عكس هاي مذهبيو شعر و............... Eshve

نشستيم رو به روي مدير تالار كه چشم به يه تابلويي بر خورد Surprised

به نام نامي الله انجام مي دهيم
دعا نويسي
فال
رفع درد كمرو.............
از اين چيز ها Very Happy

گفتيم اقا اومديم بي اجاره تالار (طرف خودش نبود يكي ديگه اونجا رو ميگردونه نميشناختمون)
اولين حرفي كه زد اين بود ما تو اين تالار فقط عروسي هاي اسلامي توش برگزار ميكنيييم Sick

ما هم فكر كرديييم بابا منظور از اسلامي اينه كه عروسي مختلط نيست و............(سابقه چند عروسي مختلط دارم كه فوري ذهنم اون ور منحرف شد) تو اين خيال ها بودييم كه ما هم گفتيم بابا خيالت راحت عروسي هاي ما هم اسلاميه Applause

طرف هم شاگردشو صدا كرد ما هم رفتيم براي ديدن تالار Hypnotized

براي رسيدن به تالار بايد از جلوي مسجد رد مي شدي و از پله ها بالا مي رفتي و ميرسيدي به تالار Crying

وارد تالار شديم (چشامون از حلقه بيرون زد)

روي ديوار هاش 7 تا 8 تا عكس حضرت ابولفضل و امام علي و ذواجنان و............ بود

بالاي ديوار از اين پرچم هاي باز اين چه شورش هست كه محرم ميزارن دور تا دور تالاز زده بودن خشكمون زد..............

رفتيم برا ديدن وسايل پزيرايي كه سر صحبت رو با كارگره باز كردييم Razz

گفتيم اقا اينجا وسايل پخش موسيقي(از ساز دهل گرفته تا ارگ و....................... ) نميشه اورد Surprised

نه نميشه اينجا حسينه اس و............. Surprised

اقا ما هم كه ديديييم اونجا چه وضعيه و......

شروع كرديم به سر به سر گزاشتن كارگره Angry

داداشتم گفت ببخشيد بالاخره اين مهمون ها كه مياد اين 2 3 ساعت چي كار كنن هم ديگه رو نگاه كنن Laughing

كارگره گفت عروسي حدودا 4 ساعته
ساعت اول كه مهمون ها نميان Twisted Dvil

ساعت دوم هم پذيرايي و شام Twisted Dvil

1/5ساعت هم رو تخت رفتن دامدا و اوي اباد اسون (تركي گفت ) هستش Angry

بعد يه نيم ساعت ميمونه برا بزن بر قص كه اون هم بردارييد ببريد خونتون بزنيد و برقصيد اينجا رو هم.................. Surprised

بعد بهش گفتيم عروسي بودن شنگولي جات كه نميشه اتاق داري كه بريم و شنگوليجات ................ love struck

بدبخت سرخ شد

بعد ازمون ژرسيد چند تا مهمون دارييد داداشم گفت 300 تا (هر تالاري ميرفتيم مي گفتيم 300 تا صاحب تالار با لنگه كفش مي كرد دنبالمون ) Worried

اما كارگره چشاش 4 تا شد 300 تا ................... (بلند گفت) Very Happy

مثلا مي خواست ما رو از دست نده Laughing

گفت چون شما مهموناتون هم زياده تالار ميتونه يه مولودي خون به عنوان اشانتيون (هديه به عروس داماد ) بده بهتون كه طول مراسم برا مهموناتون بخونه Worried

خلاصه سرتون رو درد نيارم يه طور طرف رو پيچونديم و اومديم خونه Laughing

اما من موندم طرف چطور مي خواد با برگزاري عروسي هاي به اصطلاح اسلامي هزينه كرايه 2/5 ميليوني اونجا رو در بياره....... Confused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
irani از این تاپیک تشکر میکنم 
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 16:25    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

راستي يادم رفت بگم پدر خانوم پسر فرد مورد نظر 2 هفته پيش افتاد و مرد

مراسم ختم هم تو تالار برگزار شد Laughing Laughing Laughing

من هم رفته بودم كلي....................................... Tongue
بازگشت به بالای صفحه
hajali
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 16:36    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 8 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1935

دادا واسه شنگولیجات حواست به محرم باشه ها نزدیکه*** Sad
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 17:22    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

یه بار از جلوی این تالار رد شدیم
گفتم ادم اسم تالار رو میشنونه خجالت میکشه بره تو
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 19:40    عنوان: Re: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

hajali نوشته است:

حالا بزار جمعه بریم عروسی یه فکری هم............... Surprised
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 19:48    عنوان: Re: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
یه بار از جلوی این تالار رد شدیم
گفتم ادم اسم تالار رو میشنونه خجالت میکشه بره تو

اره والا............. Confused
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 آذر 1389 - 23:30    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

ایرونی شگولیجات میزنید
باشه اگه با منکرات نرختیم اونجا Very Happy
حالا میری ...... میخوری بدم ........
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 00:19    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

نقل قول:

سلام به همه Laughing

بالاخره بعد سال ها سال گذشته استيني برا داداشمون بالا زديييم و زنش داديييييم Surprised

زندگي داشت به خوبي و خوشي مي گذشت كه تازه فهميديييم كه بايد بيوفتيم دنبال مراسم عروسي كه بدبختي ما از اونجا شروع شد (انتخاب تالار) Crying

طبق اين سنته حسنه عروس داماد در به در از اين تالار به اون تالار تو اين شهر به راه افتادن تا يه تالار خوب و ابرومندي گير بيارن Confused

اون از شبنم كه لونه مرغي از اون بيشتر جا داره فقط تونسته صندلي ها رو كنار هم بزاره

اقا هر چي گشتن نا اميد تر شدن تا اينكه ي روز خونه بوديييم كه بابام زنگ زد و گفت يه تالار جديد باز شده تو جاده عبدل اباد Smiling

(پي نوشت صاحب اين تالار(كسي كه اونجا رو كرايه كرده) يه جورايي فاميل ميشه ) اما انقدر فاميل دورييه تازه من سال گزشته برا اولين بار ديدمشون اون هم تو يه عروسي Laughing

رفتيم ورسيديم به اونجا ديدييم يه حسينه هستش كه كه 3 طبقه اس طبقه اول نماز خونه و حسينه و2 طبقه بعدي مسجد Confused

وارد شديييم (دفتر تالار بيرون مسجد بود) در و ديوار پر بود از عكس هاي مذهبيو شعر و............... Eshve

دعا نويسي
فال
از اين چيز ها Very Happy

گفتيم اقا اومديم بي اجاره تالار (طرف خودش نبود يكي ديگه اونجا رو ميگردونه نميشناختمون)
اولين حرفي كه زد اين بود ما تو اين تالار فقط عروسي هاي اسلامي توش برگزار ميكنيييم Sick

ما هم فكر كرديييم بابا منظور از اسلامي اينه كه عروسي مختلط نيست و............(سابقه چند عروسي مختلط دارم كه فوري ذهنم اون ور منحرف شد) تو اين خيال ها بودييم كه ما هم گفتيم بابا خيالت راحت عروسي هاي ما هم اسلاميه Applause

براي رسيدن به تالار بايد از جلوي مسجد رد مي شدي و از پله ها بالا مي رفتي و ميرسيدي به تالار Crying

بالاي ديوار از اين پرچم هاي باز اين چه شورش هست كه محرم ميزارن دور تا دور تالاز زده بودن خشكمون زد..............

گفتيم اقا اينجا وسايل پخش موسيقي(از ساز دهل گرفته تا ارگ و....................... ) نميشه اورد Surprised

داداشتم گفت ببخشيد بالاخره اين مهمون ها كه مياد اين 2 3 ساعت چي كار كنن هم ديگه رو نگاه كنن Laughing

بعد يه نيم ساعت ميمونه برا بزن بر قص كه اون هم بردارييد ببريد خونتون بزنيد و برقصيد اينجا رو هم.................. Surprised

بعد بهش گفتيم عروسي بودن شنگولي جات كه نميشه اتاق داري كه بريم و شنگوليجات ................ love struck

بدبخت سرخ شد

بعد ازمون ژرسيد چند تا مهمون دارييد داداشم گفت 300 تا (هر تالاري ميرفتيم مي گفتيم 300 تا صاحب تالار با لنگه كفش مي كرد دنبالمون ) Worried

گفت چون شما مهموناتون هم زياده تالار ميتونه يه مولودي خون به عنوان اشانتيون (هديه به عروس داماد ) بده بهتون كه طول مراسم برا مهموناتون بخونه Worried

اما من موندم طرف چطور مي خواد با برگزاري عروسي هاي به اصطلاح اسلامي هزينه كرايه 2/5 ميليوني اونجا رو در بياره....... Confused

کوینطور
خب البته هستن کسایی که این مدلی عروسی میگیرن و کلییییییییییییی هم خرج می کنن ، اتفاقا یارو خوب فکر کرده ، وقتی یه جایی مخصوص یه مدل خاصی باشه تمام اون مدلی ها میرن اونجا و جالب اینکه دیگه هزینه و اینا براشون مهم نیس ، حسابی پولشو درمیارن

آدم هم یه وقت اونجا دعوت شد میدونه چطوری بره که نه وقت تلف کنه و نه بخوره تو ذوقش Very Happy

و اینکه ما واسه مهمونی حج مامی رفتیم صدرا با حدود 400 ، چهارصد و خوردی مهمون شما چجوری جا نمیشید ؟ Very Happy البته خب مهمونی مکه بود و به فضای اضافی نیاز نداشت :دی
انصافا و خدایی هم غذاش عاااااالی بود .

خب من که هنوز این تالار یا مهمانسرایی که میگی رو ندیدم ، به یارو می گفتید عروسیه ، ختم انعام که نیس :دی

این مطلب آخرین بار توسط mIn در پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 00:51 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 00:21    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

نقل قول:

بیخیال دادا Very Happy

نقل قول:

ایرونی شگولیجات میزنید

هووورااااا Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 11:04    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

ما با بالایی میپریم Cool
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 21:38    عنوان: Re: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
ایرونی شگولیجات میزنید

بریز ممنونت میشم................... Twisted Dvil

نه خودش جور کرده ما فقط................ Cool
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 21:52    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

خواهش میکنم چون خودتون اصرار میکنی با برو بچ میریزیم
Cool
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 21:59    عنوان: Re: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

mIn نوشته است:
نقل قول:

سلام به همه Laughing

دعا نويسي
فال
از اين چيز ها Very Happy

بدبخت سرخ شد

کوینطور
خب البته هستن کسایی که این مدلی عروسی میگیرن و کلییییییییییییی هم خرج می کنن ، اتفاقا یارو خوب فکر کرده ، وقتی یه جایی مخصوص یه مدل خاصی باشه تمام اون مدلی ها میرن اونجا و جالب اینکه دیگه هزینه و اینا براشون مهم نیس ، حسابی پولشو درمیارن

آدم هم یه وقت اونجا دعوت شد میدونه چطوری بره که نه وقت تلف کنه و نه بخوره تو ذوقش Very Happy

و اینکه ما واسه مهمونی حج مامی رفتیم صدرا با حدود 400 ، چهارصد و خوردی مهمون شما چجوری جا نمیشید ؟ Very Happy البته خب مهمونی مکه بود و به فضای اضافی نیاز نداشت :دی
انصافا و خدایی هم غذاش عاااااالی بود .

خب من که هنوز این تالار یا مهمانسرایی که میگی رو ندیدم ، به یارو می گفتید عروسیه ، ختم انعام که نیس :دی

Laughing Laughing

همین رو بگو ای فردا چه حالی بکنیییم ما

دیروز انقدر تو فکر عروسی بودم تو شرکت حواسم نبود از ارتفاع سقوط کردم چلاغ شدم Crying Crying

از دیروز کارم شده پماد مالیدن تا دردش بیوفته Eshve Eshve

منم عشق رقص Mad Mad

نتونم برقصم دق میکنم
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 22:01    عنوان: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

iran.gif

اخییییییییییییییییییییییییییش دل جماعتی رو خوشحال کردی
تا تو باشی Tongue Tongue Tongue
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 آذر 1389 - 22:41    عنوان: Re: پاسخ به «تالار پذيراييه ائمه اطهار» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
اخییییییییییییییییییییییییییش دل جماعتی رو خوشحال کردی
تا تو باشی Tongue Tongue Tongue

Worried Worried

سنگ دل Crying
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 1 از 4

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » تالار پذيراييه ائمه اطهار
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc