جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی
 فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 14 آبان 1392 - 15:48    عنوان: فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

سلام به همه‌ی کاربران عزیز ساوه سرا

تاریخ انسان، دردناک، دردآلود و درد زاست و عاشورا درد بزرگیست که در میان آن با نقش جاوید خود هنوز هم انسان‎ها را بر می‎انگیزد تا بخروشند و برای کاستنش تلاش کنند...

و اینک ما ایستاده‎ایم تا حماسه‎ی جاوید خورشید را زنده کنیم تا نور آن بر تمام زاویه‎های زندگی انسانی بتابد و هر حرکت ما عکسی باشد از انعکاس شعاع خورشید عاشورا...

به همین منظور تیم مدیریت ساوه سرا اولین دوره از مسابقات عکس عاشورایی را برگزار می‌کند، دوستان عزیز می‌توانند گزیده‌ای از بهترین آثار عكاسی خود را در این تاپیک ارسال نمایند.

موضوعات
ماه محرم
قیام عاشورا
و به تصویر کشیدن مراسم و آئین‎های عزادارای سرور و سالار شهیدان

شرایط
شرکت برای عموم آزاد است.
عکاسی با هر نوع دوربین آنالوگ یا دیجیتال (حتی گوشی‌های موبایل) بلامانع است.
هر عکاس می‌تواند تعداد 5 عکس از برترین تصاویر ثبت شده‎ی خود را با حجم 500کیلوبایت ارسال نماید.
ارسال عکس‌های آرشیوی مربوط به سال‌های گذشته در صورت نو بودن سوژه مورد نظر بلامانع بوده و مورد پذیرش است.

مهلت ارسال آثار
تا اربیعین حسینی

انتخاب آثار
توسط تمامی کاربران و بلافاصله پس از اتمام مهلت ارسال آثار
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
atena(سه‌شنبه 14 آبان 1392 - 23:18), Hamid(چهار‌شنبه 15 آبان 1392 - 00:20), Kovsar(شنبه 18 آبان 1392 - 16:27), soveh(دوشنبه 20 آبان 1392 - 21:54), blind(یکشنبه 26 آبان 1392 - 20:52), Yashan از این تاپیک تشکر میکنم 
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 15 آبان 1392 - 21:18    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

عکس اول >> آماده سازی هیئات عزاداری امام حسین _ ساوه

این مطلب آخرین بار توسط atena در چهار‌شنبه 29 آبان 1392 - 11:31 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 18 آبان 1392 - 22:59    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

اگر حداقل ده نفر عکس ارسال کنند، جوایز مسابقه رو اینطور در نظر خواهیم گرفت:
نفر اول یک لیوان تبلیغاتی کانون آفتابگردان با آرم «آفتابگردان، ساوه‌سرا و سانا» به عنوان یادگاری و بن خرید از فروشگاه آفتابگردان به مبلغ ۱۵ هزار تومان.

نفر دوم بن خرید از فروشگاه آفتابگردان به مبلغ ۱۵ هزار تومان
نفر سوم بن خرید از فروشگاه آفتابگردان به مبلغ ۱۰ هزار تومان
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
negar-shtm
پستتاریخ: یکشنبه 19 آبان 1392 - 23:44    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 23 فروردین 1391
turkey.gif

امتياز: 4475

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
negar-shtm
پستتاریخ: یکشنبه 19 آبان 1392 - 23:48    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

turkey.gif

امامزاده نوح-روستاي بالقلو

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
babani
پستتاریخ: سه‌شنبه 21 آبان 1392 - 09:30    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 13 اسفند 1391

blank.gif

امتياز: 790

ریحانه خانم و محمدحسین کوچولو من در همایش شیرخوارگان حسینی

بازگشت به بالای صفحه
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 21 آبان 1392 - 15:00    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

atena, negar-shtm, babani, جان عکس‌ها، بسیار زیباست thank thank
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 21 آبان 1392 - 20:11    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خدا نگهشون داره برات babani, جان love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 22 آبان 1392 - 00:48    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

من قصد نداشتم تو این مسابقه شرکت کنم ولی این لیوانه آدمو وسوسه میکنه. Smiling

اگر نه نفر شرکت کنن منم دهمی میشم که لااقل لیوانه به یکی برسه. wait
بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: پنج‌شنبه 23 آبان 1392 - 23:13    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

امتياز: 2950

سلام

بنده عکاس نیستم اما لیوانهای نفر اول مسابقه رو خیلی دوست دارم . Very Happy

پیشاپیش به نفر اول تبریک میگم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: جمعه 24 آبان 1392 - 14:29    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

تلنگر جان سلام.
میخوایید من یه عکس بهتون قرض بدم تا ارسال کنید؟!Eshve

اینطوری سریعتر نفراتو می رسونیم به ده نفر تا لیوان بیاد تو جوایز,در غیر این صورت جناب نیرومند فقط دل ما رو آب کردن.
بازگشت به بالای صفحه
babani
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 11:18    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

امتياز: 790

بچه ها ممنونم از لطفتون
بازگشت به بالای صفحه
negar-shtm
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 12:28    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

turkey.gif

بازگشت به بالای صفحه
Talangor
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 23:28    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

امتياز: 2950

خانم blind عزیز یه چیزی هست بهش میگن حرف درگوشی معمولا میخوان کسی متوجه نشه ازش استفاده میکنن .. مصداقش هم همین عکس قرض دادنه Winking
خانم جان پیغام خصوصی میدادین خوب .. الان دیگه با عکس قرضی هم بخوام تو مسابقه شرکت کنم مدیر رد صلاحیت میکنن منو خوب Sad
انشاء الله صد سال بعد که اون سیاره ای که تو تولد سانا از ساوه رد شد خواست دوباره برگرده آقای نیرومند از این لیوانها بهمون هدیه میدن Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 25 آبان 1392 - 23:46    عنوان: پاسخ به «فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

طفلی آقای نیرومند. ماشالا یکی دو تام نیستیم که.

من تا اون لیوانو از آقای نیرومند نگیرم راحت نمیشم. منظورم این نیست که عکس بفرستم تا شاید برنده بشم. من بیشتر تمایل دارم دوستان عزیزم تو مسابقات شرکت کنن ومن ارسال ها رو تماشا کنم و لذت ببرم. اما حاضرم تمام ساوه رو عکاسی کنم تا آقای نیرومند یکی از اون لیوانا رو به من بدن.

ضمنا عکس قرض میدم ...مال دزدی که بهت نمیدم. Hypnotized

در جهت دریافت اون لیوان باید متحد شیم و عاجلا اقدام کنیم و منتظر اون عبور سیاره هزار ساله نشینیم خانم جان.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 1 از 4

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » فراخوان مسابقه عکس عاشورایی ساوه سرا
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc