پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » *****لطفاً همسر خوبی باشید*****

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 *****لطفاً همسر خوبی باشید***** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 11 خرداد 1394 - 10:41    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

dadam گرامی؛ دفتر انشاالله در آینده Winking

بحث امروز رو با این جمله آغاز کنیم چه طوره.....
کاش مردان می توانستند احساسات زنان را همچون بوی قورمه سبزی تشخیص دهند Very Happy
رسول خوبی ها با آقایون سر صحبت باز کردن و فرمودن:
داداشای گلم ؛ زن را به بهانه زیبایی اش نگیر، که باعث سقوط اخلاقیش میشود دقت کنیم سقوط اخلاقیش! با انگیزه ثروت با او ازدواج نکن که باعث طغیان او میشود. با زنی ازدواج کن که با ایمان و خوش اخلاق باشد.

امیدوارم آقایونی که ازدواج کردن همسر محترمشون در سکوی نخست ایمان و اخلاق قرار داشته باشن و برادرهای عزیز مجرد هم زنانی تراز اول قسمتشون بشه بلند بگو آمین Very Happy

آقایون محترمی که خانم های محترمی رو در مسیر زندگی همسفر انتخاب کردین همسفرتون رو درک کنید میدونم که شما اهل حاشیه نیستین پس میریم سر اصل مطلب......

ملکه خانه خود را بشناسید. برادر من همشهری من هم وطن من ببین خانمت چه نوع ابراز علاقه ای رو دوست داره اول نیاز همسرت رو بشناس.....
بعضی خانم ها دوست دارند بشنوند نه هر ساعت، نه هر روز چند روزی در میان واژه دوستت دارم را از زبان همسر ، چرا در گفتن این جمله کوتاه و اعجاب آور خساست به خرج میدین آقای عزیز؟ در طول روز به طور میانگین 60 بار قوربوووون همکارتون میشین، 1090 بار فدای مامانتون می شین Very Happy چاکر راننده تاکسی میشین ، فدایی سوپر سر کوچه میشین ولی تا به همسر میرسین کلمات عاشقانه و مخلصانتون تموم میشه....دقیقا کجای این انصافه؟ من به عنوان یک خانم و یک جنس مونث عارضم خدمت منور عزیزان مذکر.... زن بنیانا، از پی ساختمان وجودی به دیده شدن نیازداره لطفا همسرتون رو ببینید گفتن دوستتت داارم معجزه بزرگ و لطف بزرگ تری که شما اول به همسر و بعد به خودتون میکنید چرا گفتن این واژه برای بعضی ها اینقدر سخته در حالی که همسرانشون تشنه شنیدن این جمله هستن؟؟؟؟ Confused

بعضی خانم ها دوست دارن هدیه بگیرن، نه هر روز نه هر هفته .....شما آقایی کن ماهی یه شلخه گل....فقط یه شاخه گل برای همسرت بخر ببین چه طور مشتاق تر میشه به زندگی.....

بعضی ملکه ها دوست دارن همسرشون بهشون بگه: خانومم این چند وقت خسته شدی بیا یه مسافرت کوچیک بریم به خاطر تو.....مسافرتم نه! پارک سر کوچه بریم قدم بزنیم ولی فقط به خاطر تو........
چرا محبت و عشق در زندگی ما کمرنگ شده؟

آقای 35 الی 40 الی 50 ساله و .....می فرمایین دیگه از شما گذشته قربون صدقه همسر برین ؟؟؟؟؟ بآقایونی که این حرف رو میزنن از اولش هم به همسرشون ابراز علاقه نمی کردن Crying

واقعا ارزش شریک زندگی از سوپر سر کوچه کمتره؟

آقایون خوش انصاف پیامبر می فرمایند: زنان امانت خدایند و آنکه به خدا اعتقاد دارد به بهترین وجه از امانت نگهداری میکند....
لطفا امانتدارهای خوبی باشید
چند پیشنهاد با شرمانه برای راضی نگه داشتن ملکه زندگیتان

او را نوازش کنید.
از او حمایت کنید.
به او تلفنی اظهار عشق کنید. ( زهرا جان، مینا جان، زینب خانم، ملیسای عزیزم دوستت دارم به خاطر همه خوبی هات )
بازوانتان را به دورش حلقه کنید . ( آقا یوااااااش، براااادر من آروم له شد بنده خدا Very Happy )
اهمیتی به قسمت های چاق بدنش ندهید.
نازش را بکشید.
از دست پختش تعریف کنید Sad لااقل ایراد نگیرید.
به شریک زندگیتان احترام بگذارید.

خسته شدین؟؟؟؟
معلم خطاب به یکی از شاگردان: گناه حضرت آدم چه بود؟
شاگرد: گندم خورد.
معلم: چگونه مجازات شد؟
شاگرد: با حوا عروسی کرد. Very Happy Laughing

با ایمان، سلامت و شاد باشید.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
msalas
پستتاریخ: دوشنبه 11 خرداد 1394 - 14:07    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

rezvaneh, جان مثله همیشه عالی بود..

ولی خواهرم بی فایدست! خدا مردان رو بی احساس تر ازین حرفا آفریده چاره ای هم جز سازش نیست Crying
همینه آدم رغبت نمی کنه اصلا ازدواج کنه دیگه Worried
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 16 خرداد 1394 - 11:22    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

msalas عزیز چه دل پر دردی داری خانم. Very Happy

نه عزیزم آقایون بی احساس نیستند اتفاقا فوق العاده موجودات احساسی هستند فقط اکثرا در درک خانم ها و روحیات اون ها ضعیف هستند...
قبول دارم که در زندگی متاهلی بیشترین انعطاف از سمت خانم هاست توازن در زندگی مشترک نیاز زیادی به رفتاره درست خانم ها و گذشت و صبوری اون ها داره....مسلما آقایون هم در این زمینه نباید کم کاری کنند ولی نکته ای که کاملا مشخصه اینه که سهم خانم ها بیشتره....

یه مسایل شاید کاملا ناشناخته برای خیلی ها وجود داره در شناخت جنس زن و جنس مرد که اگر روشن بشه بسیاری از مشکلات کوچک و حتی بزرگ زندگی ها حل میشه....متاسفانه تلاش برای شناخت تفاوت ها کمه و در پی اون به وجود آمدن مشکلات متعدد.

به عینه به این نکته پی بردم که....تحقیق قبل از ازدواج تنها یک شمای کلی به طرفین برای شناخت میده و ابعاد اصلی شخصیت ها نه در دوران عقد بلکه فقط و فقط بعد از گذراندن 6 ماه زندگی زیر یک سقف خودش رو نشون میده....اما نکته ای که حایز اهمیته اینه که باید طرفین در دوران عقد کاملا عقلانی رفتار کنند بر خلاف اینکه عوام دوران نامزدی را دوران خوشی و خنده و راحتی میدانند .....این دوران و رفتارهای طرفین و خانواده هاشان و حرف های شاید گذرا.....تاثیرش را در رونده زندگی مشترک خواهد گذاشت.

امیدوارم همه بتونیم درست و انسانی زندگی کنیم Smiling

مردی بعد از یک جر و بحث طولانی با همسرش به بستر خواب میرود. دقایقی بعد در عالم رویا خدا به او میگوید: اکنون دعایت پذیرفته میشود هر چه میخواهی بگو اما به شرط آنکه هر چه برای خود بخواهی من دو برابرش را به همسرت میدهم!
مرد بی درنگ گفت:من سکته ناقص می خواهم Smiling

باایمان، سلامت و شاد باشید.
بازگشت به بالای صفحه
msalas
پستتاریخ: یکشنبه 17 خرداد 1394 - 09:34    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

rezvaneh, جان
ای بابا کدوم دل پر! ما که فعلا به لطف حق تعالی مجردیم و در حال فرار از دادن دم به تله Very Happy
ولی حالا کلا از شوخی هم بگذریم حرفات رو قبول دارم
به نظر من مرد و زن به تنها چیزی که نیاز دارن فهمیدن و درک نیاز همدیگه است..
و فکر میکنم خانوم ها بیشتر باید به این مسئله توجه داشته باشن چون آقایون غرور دارن و خانوم ها نرم تر هستن در ابراز علاقه و توانایی درک کردن ..
به هر حال، امیدوارم همه خوشبخت باشن Smiling و روزی برسه که اول به کمال رفتاری و زندگی زناشویی برسن بعد ازدواج کنن..
ممنونم از توضیحاتت عزیزم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Amooeig
پستتاریخ: دوشنبه 18 خرداد 1394 - 13:57    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 18 خرداد 1394

امتياز: 160

rezvaneh خانم ، با سپاس از بیانات شیوایتان ، خداوند به شما توفیق اعطا کند که بقول کاربر گرامی Dada بزودی در مرکز ساوه با کمک مسئولین بهزیستی و سایرین دفتری بنام پناه در راستای حمایت از جوانان تاسیس نمائید . همیشه درخشنده و پیام آور شادی در کانون گرم خانواده ها باشید .

-----------------------
تو در پناه خدایی ........................ اما گاهی اوقات چقدر زود دیر میشود
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 تیر 1394 - 14:23    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

دوستان از لطف همگی ممنونم

واقعا جای تاسف داره.....طلاق و جدایی به خاطر صفحات اجتماعی Confused Crying
دیگه دارم شاخ درمیارم.......اون زمان که خداوند شعور و عقل قسمت می کرد عده ای کجا بودن Confused
ای کاش قبل از ورود هرچیزی به این سرزمین فرهنگ استفاده از اون میومد، امااااااااااااان از بی فرهنگی اماااااااااان از بی خردی اماااااااااان از تفکر نکردن........

امیدوارم زنان و مردان سرزمینم از خواب غفلت بیدار بشن در غیر این صورت در آینده ای نه چندان دور باید فاتحه خانواده را در ایران بخونیم.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 8 شهریور 1394 - 10:49    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

سلام و روز بخیر.

نیازهای اساسی عاطفی زنان عبارت است از:

توجه، درک، احترام، صمیمیت، اعتبار و قوت قلب

نیازهای اساسی عاطفی مردان عبارت است از:

اعتماد، پذیرش، قدرشناسی،تحسین، تصدیق و تشویق

مرگ تدریجی مرد با احساس مورد نیاز نبودن او آغاز می شود

مرگ تدریجی زن با بی توجهی مرد آغاز می شود

عزیزم!
من آرزو می کنم؛
کمی بیشتر صبوری با تو، با خودم!
من آرزو می کنم؛
کمی بیشتر تواضع از تو، از خودم!
چرا که فردا؛
ما آنچه را برداشت خواهیم کرد
که امروز کاشته ایم.

بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: چهار‌شنبه 2 دی 1394 - 00:57    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

مردها را عصبانی نکنید

وقتی مردها عصبانی میشوند قابلیت انقباض عضلاتشان به مراتب بالا میرود و توانایی کتک زدن انها بیشتر میشود...مردها در عصبانیت فقط دوست دارند از موضوع فرار کنند.انها به حل مسئله فکر نمیکنند تلاش نکنیم تا متقاعدشان کنیم...مردها در عصبانیت شخصیتی بد بین ..بددهن..نا مهربان دارند..فقط یک راه دارد سکوت کنید وقتی سکوت کنید زودتر ارام میشوند وقتی ارام شدند راحتتر متقاعد میشوند...

زنها را عصبانی نکنید

زنها وقتی عصبانی میشوند قدرت جسمیشان از بین میرود اما به همان ترتیب قدرت زبانی بالایی دارند ..یک زن در عصبانیت تمام بدی هایی که در طول عمرش به او کردید را در پنج دقیقه طوری حلوی چشمانتان میاورد که باور نمیکنید...غرزدن از ویژگی های بارز همه زنان است..یک زن را وقتی عصبانی کردید عواقبش را تا یک هفته وگاهی تا یک ماه باید بپذیرید.زنها ماجرای عصبانیتشان را در تمام این مدت با خود حمل میکنند.

ویژه خانم ها

باید از جنگیدن با مرد اجتناب کرد، نه صرفاً به خاطر حفظ غرور او بلکه به خاطر حراست از شأن و منزلت خود!
هیچ چیز به اندازه ی زن شوریده حال و بد خلق ؛ بی جاذبه و ناخوشایند نیست، زنی که به جای قدرت زنانه، از قدرت زبانش استفاده می کند شهره ی آفاق است.
جنگیدن، زن را نزد مرد و نزد خودش بی ارزش و ناخوشایند می کند.
زنی باهوش و قوی نیاز است تا مردش را خلع سلاح کند، نه با خشم بلکه با عشق.
مردان خصوصیات زنانه را به دلیل نرمی و لطافت زن قبول می کنند و نه به دلیل قدرت او.

کتاب زن بودن، نوشته تونی گرنت
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 23 دی 1394 - 13:02    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

Applause
از همراهی شما ممنون.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 23 دی 1394 - 13:13    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

خانم های محترم؛ سلام و روزتون سلامت و شااااد.

لطفا فاکتور حیا و پاکدانی را در رفتارهای خود با نامحرم حفظ بفرمایید.

شاد بودن، طراوت و زیبایی زن نه تنها منافاتی با حیا ندارد، بلکه حیا منبع انرژی مثبت و سالم ماندن روح و جسم شما میشود.

لطفا مغرور باشید، در مقابل مردان نامحرم باید و باید و باز هم باید مغرور باشید.

شما بدون فاکتور حیا و پاکدامنی به رغم تمام موفیقت ها و تلاش ها در زمینه های مختلف؛ بازنده هستید.

حیا یعنی حجاب رفتاری و گفتاری

بخندید، فعال باشید حتی در صورت لزوم با نامحرم ارتباط برقرار کنید و ایمان داشته باشید با سپر حیا هیچ اتفاق بدی برای شما رخ نخواهد داد.

لطفا قدر ارزش و منزلت خود را بدانید. Smiling

بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 30 تیر 1398 - 12:56    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

سلام به تمام دوستان قدیمی و البته جدید....
امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشید و ایام به کامتون نبات باشه love struck
امیدوارم متاهلین گرامی در آرامش و عشق روزگار سپری کنن و مجردها دیگه مجرد نباشن و بزرگ ترین اشتباه شیرین زندگیشون و مرتکب شده باشن Cool
برای هممون سلامتی و شادی و البته عقل را از منان بی منت خواستارم.
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 مهر 1399 - 02:59    عنوان: پاسخ به «*****لطفاً همسر خوبی باشید*****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

رضوانه عزیز، نکات خیلی خوبی رو ذکر فرمودی. لطفا این موضوع مقاله جالبتون رو فعالانه ادامه بده ، تا ما هم از فیض خرد شما بهره مند بشیم. رضوانه جان یک بانوی محترم و خردمند یک مدیر خوب هم هست. در باره مدیریت بانوان در منزل هم دوست داریم نوشته هات رو بخونیم. با تشکر thank
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » *****لطفاً همسر خوبی باشید*****
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc